Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Gennady »

Відпишусь про саму цікаву рибалку в житті. Отже, сьогодні прибув на місце біля 13-ої години. Першу годину була тиша, перепробував пів свого арсеналу. Вирішив спробувати їстівний силікон, і тут почалось. МДЖ рулить !!!
Одним словом - результат: два сходи крупного окуня, схід однієї щучки. Чотири окуні їстівного розміру забрав на засолку, вся інша риба була відпущена. Серед відпущених - три маленьких окунця, вирване око зійшовшого окуня (на фото з великим червяком) і вісім !!!!! забагрених !!!!! йоржиків. Перший раз в житті мені вдалось щось забагрити, а тут 8 риб та ще й око :) Якби не було телефона і свідків, то й сам би ніколи не повірив :) Вони напевно при волочінні приманки по дну намагались її прижати, або в момент руху заходили з голови. Рибаків було море, але з спінінгом людей бродило мало. Коротше кажучи рибалкою задоволений, не рахуючи відрізаного метрів з 50 шнура (декілька разів з незрозумілих причин катуха кидала бороди). Сезон відкрив
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення shanik »

Gennady писав: вісім !!!!! забагрених !!!!! йоржиків. Перший раз в житті мені вдалось щось забагрити, а тут 8 риб та ще й око :) Якби не було телефона і свідків, то й сам би ніколи не повірив :) Вони напевно при волочінні приманки по дну намагались її прижати, або в момент руху заходили з голови
Дуже часто йоржі, покльовку яких чітко чути в руку, січуться в "галстук".
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: с. Шепель

Повідомлення Rostislavоvich »

...
Востаннє редагувалось 17 квітня 2011 23:03 користувачем Rostislavоvich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Палыч »

Сьогодні.Ранок.Шалений кльов окуня! Їстівна гума рулить.Результат декілька десятків окунів з них пяток за півкіло, дві щуки один зріз.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення максім »

Їздив в суботу у Шепель. Непогано ловився окунь, попалися декілька непоганих матросиків, зловив ще декілька плотвиць, весь час щось стукало по приманці і не міг засікти, з останнього забросу зловив щуку.
Рибалкою дуже задоволений :D :D :D , розловив нові приманки.

Ну вот і кінець, до зустрічі на водойомах!!!
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення shanik »

Сьогодні відвідали зранку Шепель, ловили в основному з дамби. Окунь ловиться добре, правда некрупний. Фотки Сергій виставить пізніше.

ЗІ. Зранку були помічені зі спінінгами в руках Слава Теліцин і Діма Доктор.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: с. Шепель

Повідомлення Діма »

shanik писав:ЗІ. Зранку були помічені зі спінінгами в руках Слава Теліцин і Діма Доктор.
Ну раз попалилися - короткий звіт!
Зранку рвонули в Шепель, стали на дамбі.За 20 хв. заробив пару тичків зловив два матроса. Пронизливий вітер (напевне він там завжди) дошкуляв. Оскільки була альтернатива, привітавшись з колегами переїхали на інший став той, що в селі. Славік продовжив опановувати МДЖ і новий УЛ, я експерементував з приманками, проводками пробува резину в т.ч. їстівну (різниці не відчув), воблери. В основному працювала резина. Відловилися не погано у мене десятка 2 спортивних окунців і два бонуса 680гр., та 300 гр.(важили в Золотій Рибці). Було багато тичків, під час яких, з тим, щоб засікти рибу доводилося пригальмовувати аж до повної зупинки. Славіку також вдалося розговітися окунем гр. на 600-800 на воблер, який за його словами вартує "як збитий самолет". Я б його закидав з страховочним шнуром :lol:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення shanik »

Діма писав: вартує "як збитий самолет".
На сьогодні, порівняно з спінінговими приманками, "збиті самольоти" - недороге задоволення.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: с. Шепель

Повідомлення Діма »

Сьогодні бонусів не було, з близько 30 зловлених спортивних окунців лише один гр.250. Був один щук грамів на 100 - втопив. Ймовірно на заваді знов був вітер, який з 11 год. був такої сили що проти нього 5 гр. не можливо було кинути далі 15 метрів й зробити нормальну проводку. Сьогодні окрім гуми пробував вертушки FOX рулять.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення максім »

В понеділок їздив в Шепель з другом. Ловився окунь до 300 грам, класно клювала краснапьорка з плотвою.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”