ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення We$t »

Спонтанний виїзд, дорога жах, риби немає - зате летять дикі гуси ;) , і йде Весна.

Обкатано нову, секретну палочку :roll:

P.S. треба купити нормальний фотоапарат-гарні краєвиди

Зображення
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Діма »

[quote="We$t"]... дорога жах, риби немає - зате летять дикі гуси[/size]

місце ж секретне... +1 :D
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення B.B.B. »

Секретні місця так і манять. Зрештою, і неповний уловчик.
Зображення
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Rostislavоvich »

Другій весняний вихідний після робочого важкого тижня провів на секретному місці.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Вітус »

Gab писав:Другій весняний вихідний після робочого важкого тижня провів на секретному місці .
Петя, вітаю!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення DRAKULKA »

А там где спиннинг лежит под снегом как будто огромный скелет щуки, и возле головы хрень такая похожа на жабры :)))
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Alegator »

Нарешті-то і я розпочав свій сезон. Щоправда трохи пізно, проте... Шкода, що розловився не таким трофеєм, як в попередньому посту Gab, значить він (трофей) чекає мене трохи пізніше.
Побував сьогодні з друзями на одному місці, яке секретним назвати не можна, але оскільки було виявлено, що риба (окунь) там ще нереститься, то розказувати про нього поки рано. Загальний улов невеликий, а саме 5 окунців, 3 з яких доволі непоганого розміру - таких ми там ще не ловили, хоча виловили на тому місці не одну сотню полосатих. Саме ці 3 окуні були з ікрою, тому вони були відпущені разом з іншою рибою плавати далі. Стоячи на одному місці, Сергій заробив непогану покльовку, проте реалізувати не зміг, оскільки риб розігнув гачка. Буквально за хвилину і я відчув важкість на тому кінці спіна, який зігнувся, а потім включився фрикціон. Але і я нічого зробити не зміг, риба зійшла. Проаналізували і дійшли висновку, що скоріше за все це був карп, який був забагрений, а можливо і клюнув. Минулого року на тому місці один спінінгуй вів нерівну боротьту саме з коропом, проте програв. Крім того мали багато покльовок, але дуже млявих. Можливо якби не холодний вітер і нічний мороз, результат був би іншим. Загалом рибалкою залишився задоволений.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Вчора був на дуже жирній крапці, де нескажу, навіть паяльник не поможе...
Погода так і шепче: "займи і випий", але один вільний день на тиждень, гріх проспати в дома. Вирішуємо з друзяками десь польопатись. Короче на місце ловлі потрапив десь під обід, а "шо дєлать, нада розчехлятись". Рибу шукав не довго, вірніше вона мане скоріше знайшла, і тут то почалось... Таке враження ніби щуку не кормили рік, за окуня я взагалі мовчу, кльов шо на "Чорних камнях". Деколи ходиш цілий день щоб вициганити одну рибку, чи побачити покльовку, а тут чесно кажу аж НАДОЇЛО. Шіснадцять щук, це ті які дались в руки, а скільки покльовок, скільки прикрих сходів, ну і понавідкушували ті щупакабри всякого недешевого силікончику, "Узясь". Але радує одне, розловив усі нові приманки що мав із собою. Ні це не рибалка і не відпочинок, це тяжкий труд, як то кажуть: "рука бойца калоть устала..."

P.S. фото теж не виставлю, так на всяк випадок, а то ще прийдуть з утюгом випитувати, де як і на шо... :?

"Я собі знаю, а Ви догадуйтесь"
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Rostislavоvich »

да , вчора гарний був кльов,в пятницю і суботу тоже ;)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Максим Млинів »

Вчора був на дуже жирній крапці, де нескажу, навіть паяльник не поможе...
P.S. фото теж не виставлю, так на всяк випадок, а то ще прийдуть з утюгом випитувати, де як і на шо... :?
Значит West - к тебе все таки приходил :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”