Звітис. Шепель

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Jerk
В`юн
Повідомлень: 36
З нами з: 10 жовтня 2009 20:23

Re: с. Шепель

Повідомлення Jerk »

Добрий вечір рибацюги.Спростовую чутки що: на Шеплі щука не бере , Щуку виловили рибалки
або браконьєри сітками , чи можливо в ставку залишилась лише трофейна риба яку Береза ло
вить на джерки та інше.. Щоб перевірити вирішив зїздити на ставок протестувати(як зараз
кажуть) нові джерки Zalt.І...вскритіє показало (вибачаюсь тестування),бере щука та щей як
!!!Як "дурна". З 9.00 до 12.30 год., 5-ть рибин вагою від 1.5 до 2.5 кг.Вся риба зловлена
на Зальти, 4-Zalt z, 1-Zam .(де придбав воблери відпишусь в лічку тільки рибалкам яким
довіряю, щоб торбохвати не винищували рибу).На Слайдер Сальмо жодного удару!Вся зловлена
риба випущена у воду, В човні рибалив сам , тому зловлену рибу транспортував до берега на
кукані , щоб мене хтось сфотографував з уловом.
P.S.Я на Волині перший спінінгіст який зловив щуку на Zalt Z. Хочете бути другим ?.... . :twisted:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Bayda »

Сезон розпочато.
Весна ... вже веселіше :D
Да ... Катюша показала як окуня треба ловити.
І ми чотА можемо.
Йоржі нападають :lol:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення shanik »

Да, початок дня був трохи сумний, половина плеса вкрилась льодом, з снастями не заладилось... Але пригріло сонечко, подув свіжий шепельський вітерець і окунець трохи разрухався. Прошений, канєшна, але майже всю нову "сєдобку" по ньому обкатали. Проводочку треба було делікатненьку, можна сказати, ніжну. В такій справі ні я ні Юра обійти мою дружину не змогли. Чесно боролись за 2-3 місця.
Але порибалили класно. Ше так хочу.
Аватар користувача

pickup
Плоскирка
Повідомлень: 69
З нами з: 06 листопада 2010 00:34
Справжнє ім'я: Сергій

Re: с. Шепель

Повідомлення pickup »

Вчора разом з Валєрою(Livera) теж розпочали сезон по лову окуня.На ставку були десь біля 13-00год,і почали обловлювати вже прикормлені (shanikом і Bayda) місця.Валєра відразу почав "матьоре" виважування окунців на все туж "сєдобку".В мене непогано брало на мансовські дюймовки різноманітних кольорів(навіть вдалося витянути на
450 грам),переважно брали окунці в межах 200грам.Загалом рибалка дуже сподобалась,так як вперше почав ловити МДЖ
...вчорашні трофеї-450гр і 550гр.
Аватар користувача

pickup
Плоскирка
Повідомлень: 69
З нами з: 06 листопада 2010 00:34
Справжнє ім'я: Сергій

Re: с. Шепель

Повідомлення pickup »

Сьогодні взнавши що десь о 12-00 год. готується "екпедиція" в Шепель вирішую теж,покинувши роботу,погнатися за нею.Приїхавши в 12-30 на ставок "слухи" були справджені,хлопці вже інтенсивно прикормлювали місця:
Але місця ще хватало,так шо бистренько зібрав вудку , почав обловлювати старі мансовські дюймовки,але вже такого кльову як позавчора небуло.Тоді вирішую спробувати нову приманку(на днях куплену в "золотій рибці",назви непамятаю,я називаю їх червяки),після декількох забросів діло начебто пішло зловив навіть окуня грам на 400,але потім стихло.В хлопців теж справи йшли не дуже,тож сьогоднішня рибалка порадувала хорошою погодою,але всерівно цікаво.А це парочка сьогоденних трофеїв: : :lol:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Bayda »

До вихідних так далеко, а половити так хотілось...
А ще думав, що я один такий :lol:

МДЖ рулить
Востаннє редагувалось 06 квітня 2011 21:30 користувачем Bayda, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Рыбббачок
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 21 березня 2011 01:13
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: с. Шепель

Повідомлення Рыбббачок »

Молодци) ребят а карась тоже на мдж???
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Bayda »

Рыбббачок писав:Молодци) ребят а карась тоже на мдж???
Так, "чебураха" в мордяці ;) . Захавав гуму зі смаком креветки, гурман :lol:
Аватар користувача

Рыбббачок
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 21 березня 2011 01:13
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: с. Шепель

Повідомлення Рыбббачок »

Гг:)жесть..может пора пробовать на мотыля ловить,а?
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: с. Шепель

Повідомлення Палыч »

Був і я вчора у Шеплі.Читаючи звіти і нервово підгризаючи ньогті в очікувані таких жаданих вихідних та несподівано получивши від ШЕФА добро на шухер після обіду не їду а мчууу на Шепель.Примчавши чую від Андрія що кльово було вчора а може бути і завтра але складаю снасті і вперед.Окунь дійсно був ну дуже прошений просив я його на смачну гуму типа "марія" були тичкі майже на кожній проводці як потім виявилось плотва. Але як кажуть мій КУМ(куме міняйте частіше приманку) міняю на "релакс"зеленого кольору і потехеньку пішло Перший окуньок не заставив довго чекати на радостях в честь вікриття сезону був розцілований і втоплений(подобаеться цей вираз) в славному ставу Шепель.Потім ще парочка пішла за ним.У заліку два непоганих окунця на вигляд по півкіло.Сезон відкрито!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”