Сезон 2011 рокуЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Модератор: President

Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення Вадим »

Приєднуюсь до привітань! Бажаю чемпіонам України "глибоко пустити коріння" в пьедесталі Української першості з зимового лову риби на мормишку на довгі роки!!!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення President »

Впервые в истории федерации рыболовного спорта Волынской области были добыты медали на всеукраинских соревнованиях.

Сборная Волынской области - Чемпионы Украины!!!

Виктор Жалнин - серебряный призёр Чемпионата Украины в личном зачёте!!!

Победа нашей сборной далась не легко и стала следствием крапотливой работы всей команды, самоотдачей, дисциплиной в команде, организованным тренировочным процессом, чёткой и умелой работы капитана-тренера, а так же боевым духом, сплочённостью и концентрации всех на результате.

Вот кто "ковал" победу сборной:

Основной состав:

Телицин Вячеслав - капитан-тренер
Шанюкевич Виктор
Жалнин Виктор
Белоцкий Андрей
Шихотаров Дамир

Запасной, координатор:

Байда Юрий

Координаторы:

Смоленский Дмитрий
Хвас Павел

Шеф-повар:

Смоленский Дмитрий



Спасибо всем членам КОМАНДЫ!

Спасибо всем кто нас поддерживал и болел за нас!
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення Максим Млинів »

Поздравляю с победой!!! Трудной, и по праву заслуженной. Виктор - так держать. Искренне рад за наших спортсменов. :D :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення BOBR »


Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення максім »

Вітаю з перемогой !!!!!!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення shanik »

Дякую всім за привітання. Дуже приємно, що вдалось нарешті вийти з ролі "статистів" на всеукраїнських змаганнях. Цьому передувала реально важка параця на тренуваннях, командний дух і концентрація на результаті під час турів.
Хочу подякувати усім своїм колегам - Даміру, Бєлому, Віті і особливо нашому несамовитому капітанові Славіку. Без його цілеспрямованості цієї перемоги не було б.
Не менш важлива роль наших координаторів Юри, Діми і Павла, їх заслуга велика, як в тренувальному процесі, так і в інформаційній і психологічній підтримці під час "рубки". Кожен з них заслуговує на привітання з перемогою.
Поки не можу сконцентруваись на звіті, заважають робота і коньяк, може пізніше.
Дуже поганий інтернет, не вдається вигрузити фотки.
Аватар користувача

bogdan
Пічкур
Повідомлень: 32
З нами з: 17 березня 2009 14:42

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення bogdan »

Не просто вітаю, а дуже радий перемозі сусідів- "волиняк".

Ну, і ровеняки хоч теж в медалі вскочили! А взагалі ВЕЛИКА ВОЛИНЬ, хоч і розєднана адміністративно - край суперриболовів.
Тепер ми з Вітею Жалніном повноцінні колеги - в нього є срібло ЧУ - і в мене.

А Андрій ніби не ображається за дві відрізані лунки, на яких я його мабуть і обійшов - це все сволочі-координатори. Белоцького хрен зна де бачать, а Балабашку-старшого, який в 10 метрах - ні!!!

Ну і з Славіком ми ніби порозумілися...

Шанік був правий - Юля...Юлляяя...А Вася це - діагноз... А в другому турі ваш Дамір нашого Васю теж здивував- как-так?

Отож в другому турі Юлю я взяв на себе... ;) . і Юля показала Вагіну... Льоші... як треба ловити рибу...Вибачайте за гру слів...

Мої вітання усім хлопцям!!! Не Шепелем єдиним!!!

(З вашого дозволу скорочений варіант повідомлення виставлю через годину і на Рівне)
Аватар користувача

ventel
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 17 червня 2009 16:56

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення ventel »

Вітаю команду Волинської області з перемогою !
А також Віктора Жалніна з сріблом в особистому заліку.
Аватар користувача

Catch
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 30 січня 2011 21:22
Справжнє ім'я: Виктор

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення Catch »

Команда Волынской области - Чемпион Украины 2011 по мормышке.

Сборная Киевской области - Серебряный призер ЧУ-2011

Сборная Ровенской области - Бронзовый призер ЧУ-2011

Команда Днепропетровской области - Почетное четвертое место

Спасибо Волынчанам, принявшим участие в съемке ролика..))
That's the catch!
МТС (050) 572-78-02, Киевстар (098) 085-26-29.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: ЧУ з зимового лову риби на мормишку 2011, Рівне

Повідомлення Діма »

Сьогодні поштарка принесла свіжу "Волинь", а там... "У НАШИХ РИБАЛОК КЛЮВАЛО НАЙКРАЩЕ", а то! Не знаю хто автор статті, приємно відчувати себе причетним до успіху наших спортсменів, але : ".... готували команду до змагань" заголосно сказано як на мою адресу. Я лише намагався допомогти і бути корисним.
Славік, Дамір, Вітя Шанюкевич, Андрій, Вітя Жалнін, Юра Байда зробили цю перемогу, так саме ЗРОБИЛИ!!! Адже я був свідком тренувань, тактичної і теоритичної підготовки, правильності підходу до методології опрацювання і систематизації висновків.
Зі сторони було цікаво спостерігати за спортсменами, чемпіонами й претендентами, напевно лише на другий день усвідомив призначення й завдання координатора. Вдало спрацював дует В. Жалніна і Ю.Байди (повна психологічна сумісність). Думаю збагатив свій досвід й зробив правильні висновки Павло, який теж дуже старався.
Юрій Іванович - комфортна, порядна й цікава людина, можна в розвідку... . Сподіваюся, що в перспективі у нас ще багато здобутків й просто гарно проведеного часу!
З перемогою!!!

колега з Тернополя молиться рибним богам

суддям респект МОЛОДЦІ !!!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”