Сезон 2011 рокуВідкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Модератор: President

Аватар користувача

ventel
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 17 червня 2009 16:56

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення ventel »

Прошу зареєструвати команду:
"Полосатий Рейс" м. Рівне
1. Марчук Віталій
2. Свистун Ігор
3. Красовський Павло
4. Мисливий Тарас (запасний)
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення shanik »

9 січня 2011 року на ставу в с. Шепель відбувся 3-й Відкритий Чемпіонат Волинської області по лову риби з льоду на мормишку.

Подяка адміністрації і співробітникам ДП «Фіш» за надану водойму і смачну юшку!

Подяка суддівській колегії в складі Гаврилюка Олександра, Гриба Андрія і Ворковенка Валерія і всім моїм колегам з Федерації, що доклали зусиль до організації змагання.

Вітання всім нашим Гостям, завжди раді бачити Вас на Волинській землі .
Слава переможцям!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення Bayda »

Вітання призерам та переможцям !
Бронза :D
"Ракета", м.Луцьк
Жалнін Віктор
Бєлоцький Андрій
Шанюкевич Віктор
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення Діма »

Гуру з підльодного лову риби чомусь мовчать, а тому нам, аматорам, прийдеться лізти поперед батька .... з своїм звітом.
На передодні змагання спиться погано. В 100 раз заглядаю в ящик і переконуюсь, що там за останню добу нічого нового: 11 вудок в бойовій готовності, кормушка, відцеп, черпак, сухарі, мотиль в холодильнику... . І звичайно в 101 раз прокручую тактику поведінки в зоні (ймовірно у звязку із відсутністю досвіду участі у таких змаганнях). Зважаючи на зірковий склад учасників команд ставлю собі програму мінімум – хоча б середина в особистому заліку.
Колегі по команді, Байда Ю., та Хвас П., настроєні по боєвому !!! Жеребкування, я в зоні А. Шикування по периметру, займаю місце на кутку зони, вхід, старт... і почалося, за 5 хв., лід в зонах перетворився в дуршлаг, я бурюся на відстані 6 метрів від кутка, свердлю декілька лунок навкруг, встановлюю прапорець, закормлюю частково сипучкою, а частково мотилем і біжу на середину де провівши аналогічні маніпуляції починаю ловити. Протягом 15 хв., з 4 лунок заробляю невнятну покльовочку і все :roll: . Вертаюся на куток на першій же лунці окунець з мізинець, є почин. Вухами фільтрую, що відбувається навкруги, біготня не припинилася, лунки свердляться, хтось з Рівненських колег в голос згадуючи маму дивується розміру окунів, звучать запитання чи зловив хоч хтось плотву. Роблю висновки, що слід триматися своїх закормлених баз і намагатися спокусити рибу. В один з моментів помічаю, що з тилу до моєї бази яка в кутку підбирається представник Чорної Каракатиці Саня Ліпський. Глазомір у нього я так зрозумів працює добре і він просік, що відстань від кутка до мого прапорця становить не 5 а 6 метрів, і забурився на законному 1 метрі. Включаю дурня кажу що не витримана відстань, Саня люб’язно пропонує судді зони заміряти її. Оскільки ми вперше приймаємо участь у змаганнях обидва вирішуємо, що тест на „горло” відбувся, і потренувавшись один на одному як земляки, без образ, продовжуємо змагання. Ось так бігаючи від однієї бази, до іншої міняючи снасті я наковирюю декілька окунців, одну плотвичку і одного йоржика – десь 160 гр. Я в шоці, тим більше що на зважуванні після 1 туру вияснилось, що заробляю 10 балів :cry: . Не підвів Юрій Іванович, і не погано відловився Павло. Перерва, легкий перекус, градус оптимізму включаю на максимум, в мене зона С- я її знаю по тренуваннях, гут. Старт, роблю дві бази підряд вздовж роздільної полоси між зонами, одну закормлюю мотилем одну сипучкою, вирішую почати ловити важкою артилерією, мормишка тулка 2.7 гр., мідь. На першій же лунці зразу виловлюю окунця, за ним ще одного а за ним йоржика, а там плотва... . Біжу перевірити першу базу з сипучкою, на опусканні плотва. Рибу кидаю в ящик в якому вона мене „палить” борсаючись в кульку на найближчі 20 метрів. Дуже часте брякання вудки об лід також викликає „косяки” з боку сусідів. Зловивши швидко гр. 500 намагаюся включити мозги щоб втримати бази і не пустити конкурентів, які почали підтягуватися але поки-що коректно не ближче ніж на 10 метрів. Тренери й запасні з боку Рівненських колег, роблячи байдужий вигляд прогулювалися навколо. Коли почався контрнаступ і межа в 7 метрів до моєї бази була подолана мусив змістити прапорець на два метри. Фактично ловив на 4 лунках. Сипучка домашнього виробництва працювала, залишалося не збавляти темп, і робити усе для того щоб ловити виключно плотву. Результат 1230 гр., зона моя. Враховуючи ганебний результат 1 туру наша команда 7, в особистому заліку я 15-ий.
А після змагань думаю - треба було..., от якби...! Але, досвід здобув, на людей подивився, висновки зроблю!
Молодці колеги по команді, Юрій Іванович – який виступив рівно в турах і на рівні! Павло, який замерзаючи в мокрих чоботах протримався увесь другий тур!
Слід відмітити суддівську бригаду – Гаврилюка Олександра, Ворковенко Валерія, Гриба Андрія і подякувати за комфортні умови й професіоналізм.
Шанюкевичу Віктору – респект! Організація на рівні, все вдалося!
Вітаю переможців, призерів і учасників!!!
Востаннє редагувалось 13 січня 2011 12:04 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення Jigmen »

На прохання Дениса Потилицького викладаю його звіт:

Ось і пройшли перші змагання в 2011 році на всім відомому озері Шепель, яке кожен раз дивує всіх.
Зранку зустрічаємось, на виїзді зі Львова, командами - Upstream, Золотий Карась і Active Lviv.
Погода шепче - тепло, вітру майже не має, насторожує одне - це вода на льоді, скільки її буде "по коліна чи по пояс"? В дорогу.
Доїзджаючи до озера бачимо, що народу вже досить багато, вітаємось зі всіма, швидко реєструємось і приводимо в порядок амуніцію. Наша команда, Upstream, налаштована по-бойовому. Перед стартом узгоджуємо стратегію і вбій.
В мене випадає зона "В", вирішую обійти з іншого боку і зайняти місце біля лініїї. Вхід в зони, займаю місце. Підготовка. Старт. Шум такий ніби літак взлітає, стільки бурів одночасно вгризлись своїми зубами в лід.
Бурю 5 лунок, тактика - знайти рибу, потім кормити. З всіх лунок 2 робочі, мікро окуньки і йоршики, але я до цього готовий - не дарма пройшов береговий спінінг на мормишку . Підкормлюю по пучку мотиля, і перша плотвичка, вже радує. З права Саша Міхненко, з ліва Саша Вільгуцький потрошки видьоргують окунців. В мене тим часом потрошки починає прокльовуватись плотвичка. Вибираю тактику одна дві з лунки перебігаю на іншу, щоб не вибити всю. І так до кінця єтапу. Фініш. Розмовляю з колегами по зоні "В" - Байда Юра також найшов свою плотву, а от Теліцин Славік навалив пів мішка "жирних йоршів".
В перерві спілкуюсь з командою Сергій трохи навалив, у Кості шось пішло не так.Підбадьорюєм один одного, і йдемо дивитись на зважування. Сергій - 4, Костя - 11, Я - 1.
Другий єтап як завжди приніс несподіванку, якби вивезли зовсім на інше озеро. Продовжую по тій ж тактиці, займаю місце по середені лінії, бурю 4 лунки.Старт. В першій покльовка окунька, в другій плотвичка (з четвертої покльовки), докормлюю, вертаюсь на першу, багато холостих покльовок плотвички, на які витрачаю пів години. Вирішую поміняти вудочку з тоншою лескою і меншою мормишкою. О це вже діло кожна покльовка реалізована. Кльов як з кулемета. З права Смоленський Діма також валить плотву. Короче - битва на швидкість. До кінця єтапу ловлю тільки на двох лунках. Фініш. У всіх учасників багато риби, буде цікаво. Взважування, зона С - моя, вставляє мене той самий Смоленський Діма, який сидів поруч, на 13 грамм. Відразу згадуєш мікропомилки які припустив під час етапу. Сергій в своїй зоні - 10-й, Костя - 12-й, Я - 2-й.
В сумі Займаємо 6 командне місце, і Я - 2 особисте. Як потім виявилось не хватило 14 грамм, до 1-го.
Дякую своїй команді ...!!!
Також хочу подякувати організаторам змагань, суддівській колегії, спонсорам і просто всім спортсменам за чесну боротьбу.
Особлива подяка всім колегам з Волині !!!

Від команди "Золотий Карась" хочу висловити подяку організаторам,суддям,учасникам та спонсорам чергового зимового свята!!! :D
Вітання переможцям та призерам змагання!!!
До нових зустрічей на водоймах!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення shanik »

Юра, дякую за вітання.
Діма, Денис, класні звіти.

Перед змаганням отримав зауваження від Бєлого – тіпа, погано, що думаєш тільки про організацію, а от на планування виступу часу не вистачає. Насправді було трохи інакше, про те, як все пройде (стільки учасників взимку зібрати ще не вдавалось) дійсно трохи переживав, а от на рахунок стратегії все було ясно – треба шукати плотву, а тільки потім витрачати час на підкорм і утримання. Звичайно, можна і не знайти, але правило «роби, що повинен, і будь що буде» мало сенс. Тому був максимально спокійним .
Перший старт – зона С, як в минулому році. Тоді мене підвів пошук риби по «точках», які за два дні сильно змістились. Цього разу, почав пошук, як з чистої сторінки. Покльовки марудного окунька почались майже одразу, але я , через силу, змушував себе йти далі. Боковим зором бачив, що багато конкурентів підсіли на окунька-йоржика, і дехто досить активно, але плітка набагато крупніша, знайти зграю – виграти. Але не сталось так як хотілось, плотва в зоні стояла досить точково, на прикормку підходила теж поодиноко, тому «рвонути» не вдавалось. «Кулемети» конкурентів трохи діяли на психіку, але розумів, мої плотички , хоча і не чисельні, тримають мене в зоні десь посередині. Ну, звичайно, суміщав пошук з оббурюванням «ближнього». Але зграйки так і не знайшов, зате знайшов найбільшу рибку змагання, плотичку 86 грамів, та вище 5-го місця в зоні піднятись не вдалось.
Перерва пролетіла, ледь встиг перекусити бутербродом. Моя зона А. Теж як минулого року. Стартую від межі з боку острова, бурю 3 лунки, в другій 5 плотиць. Ну думаю, пруха. Але вмить покльовки припинились. Закормлюю, бурю другу базу, в першій лунці лупить окунець, ловлю підряд штук 7, але беру себе в руки і залишаю лунку. Повертаюсь на прикормлену, по-ходу помічаю , що Джус витягує кілька пліток ближче до центру зони, бурю біля нього три лунки і засипаю їх усім шо є в кишенях (одна з тих лунок непогано запрацювала). Трохи пізно, він своє вже взяв. Знову на другу базу, в одній з лунок плотиці, активних виловлюю, кормлю, на першу, ловлю ,підкормлюю, на другу, ловлю підкормлюю, на третю , на першу , на другу… Відчуваю, що паузи в підходах рибки невеликі, тому першу базу покидаю, і працюю на двох лунках по-черзі. Що роблять конкуренти, не знаю, голову ніколи підняти, темп непоганий, але ж не я один ловлю. Фініш. Вагомих пакетів досить, все покаже зважування. 4-й. Не вистачило зовсім трохи. Не треба було на окуньках зависати.
Майже в кожній команді були як потужні результати, так і «зальоти», тому передбачити хто виграє командні медалі було важко. Інтрига зберігалась до останнього. Як і минулого року, в нас з «Каракатами» рівна кількість балів, і так само, в нас більший улов. Командна бронза – теж приємно.
Дякую всім учасникам за цікаву і чесну боротьбу
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2011

Повідомлення BOBR »

один з моментів помічаю, що з тилу до моєї бази яка в кутку підбирається представник Чорної Каракатиці Саня Ліпський. Глазомір у нього я так зрозумів працює добре і він просік, що відстань від кутка до мого прапорця становить не 5 а 6 метрів, і забурився на законному 1 метрі. Включаю дурня кажу що не витримана відстань, Саня люб’язно пропонує судді зони заміряти її. Оскільки ми вперше приймаємо участь у змаганнях обидва вирішуємо, що тест на „горло” відбувся, і потренувавшись один на одному як земляки, без образ, продовжуємо змагання.
Работал по тактике: "Тихо подошел, пукнул и пошел"---НЕ сработало)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2

Повідомлення shanik »

BOBR писав: Работал по тактике: "Тихо подошел, пукнул и пошел"---НЕ сработало)))))
Тоже хароший звіт.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2

Повідомлення Павло »

Мда. А я то пролетів.Ну нічо, хай старші дядьки поки потішаться, а мій час ше прийде.
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Відкритий Чемпіонат Волинської обл. з лову на мормишку 2

Повідомлення shanik »

Павло писав:Мда. А я то пролетів.Ну нічо, хай старші дядьки поки потішаться, а мій час ше прийде.
Не пролетів. Навіть при твоїй значній практичній і теоретичній підготовці, потрібно було б багато удачі, щоб дуже вдало виступити, вперше приймаючи участь в повноцінному змаганні, учасники якого - спортсмени 3-х областей, багато з яких мають значні спортивні досягнення і досвід не одного, а часом і не одного десятка змагань (включаючи ЧУ і ЧС). Ти побачив це дійство в реалі, мав змогу оцінити різні тактики і стратегії, порівняти чужі і свої снасті. Ти отримав цінний досвід. Тепер ти знаєш над чим працювати. Скоро наступний старт.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”