На базі Віталія Григоровича (біля нашого місця лагерю) можна два човни замовити (один металічний, другий - деревяний). Оренда - 20 грн. Телефон Віталія Григоровича 098-446-73-89.Bodya2222 писав:орендувати лодку на час змагань там буде де???
Сезон 2011 року ⇒ IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.11
Модератор: President
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Прошу зареєструвати команду "Талісман" (м. Ковель)
Сех Роман
Сех Степан
Сех Роман
Сех Степан
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Реєстрація:
1. Команда "ЛІРоЛ", Луцьк
- Карпюк Р.
- Віжанський В.
2. Команда "Хижак", Луцьк
- Хмарін П.
- Бакаленко О.
3. Команда "Делівері", Ковель
- Халєєв С.
- Платухін І.
4. "Альбатрос", Рівне
- Потапов Александр
- Безбородов Михаил
5. "Очерет"
- Петрук Костянтин, ФРСВО
- Фетисов Юрій, ФРСВО
6. "Рожище"
- Кочкін Олег
- Яковлєв Сергій
7. "Риболовний"
- Маліков Богдан
- Приступа Саша
8. "Талісман" (м. Ковель)
- Сех Роман
- Сех Степан
9. "Хвіст", м.Луцьк
- Пекач Руслан
- Михалевський Саша
10.
1. Команда "ЛІРоЛ", Луцьк
- Карпюк Р.
- Віжанський В.
2. Команда "Хижак", Луцьк
- Хмарін П.
- Бакаленко О.
3. Команда "Делівері", Ковель
- Халєєв С.
- Платухін І.
4. "Альбатрос", Рівне
- Потапов Александр
- Безбородов Михаил
5. "Очерет"
- Петрук Костянтин, ФРСВО
- Фетисов Юрій, ФРСВО
6. "Рожище"
- Кочкін Олег
- Яковлєв Сергій
7. "Риболовний"
- Маліков Богдан
- Приступа Саша
8. "Талісман" (м. Ковель)
- Сех Роман
- Сех Степан
9. "Хвіст", м.Луцьк
- Пекач Руслан
- Михалевський Саша
10.
Востаннє редагувалось 01 листопада 2011 09:17 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Прошу зареєструвати команду "Хвіст" м.Луцьк
Пекач Руслан
Михалевський Саша
Пекач Руслан
Михалевський Саша
Life is good!!!!
Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Прошу зареєструвати команди:
ТРГО - 1, м.Теребовля, ТОФРС
1.Прокопенко Петро
2.Кушнір Любомир
ТРГО - 2, м.Теребовля, ТОФРС
1.Кіцак Віталій
2.Ангел Руслан
ТРГО - 1, м.Теребовля, ТОФРС
1.Прокопенко Петро
2.Кушнір Любомир
ТРГО - 2, м.Теребовля, ТОФРС
1.Кіцак Віталій
2.Ангел Руслан
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Прошу зареєструвати команду "Ріттер- Захід" (м. Львів):
Пономаренко Костянтин
Підгірний Олег
Пономаренко Костянтин
Підгірний Олег
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Юшка або кава (у перерві) від організаторів буде?
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
Прошу зареєструвати команду
м.Ковель
"Баракуда"
Виш Р.Г
Виш В.Г
м.Ковель
"Баракуда"
Виш Р.Г
Виш В.Г
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
о котрій годині починаються змагання?і який внесок?
Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1
А Положення прочитати - слабо???Там є вся інформація!!!roman9999 писав:о котрій годині починаються змагання?і який внесок?