Сезон 2011 рокуУльотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення B.B.B. »

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
Фестивалю-змагання „Ульотного окуня-3”
(ловля хижої риби спінінгом з берега)

1. Цілі та завдання змагання.
Фестиваль-змагання „Ульотний окунь-3” (ловля хижої риби спінінгом з берега) проводиться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів.

2. Місце та час проведення.
2.1. Фестиваль-змагання проводяться у три етапи в один день: 7 серпня 2011 року на водоймі СГП „Рать” у с. Оздів, Луцького району Волинської області.
У випадку непередбачуваних обставин – можливі зміни. Про що буде попередньо повідомлено.

3. Статус та характер змагань.
3.1. Фестиваль-змагання „Ульотний окунь-3” є нерейтинговим, відкритим, некомерційним.
3.2. Фестиваль-змагання здійснюється в особистому заліку.
3.3. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких оплачується робота судді, формується фонд придбання медалей, пам’ятних відзнак та інших організаційних витрат.
3.4. Сума реєстраційного внеску становить – 20 грн./учасник, для дітей (13-16 років) – безкоштовно.

4. Учасники.
4.1. Допускаються учасники (діти), які досягли 16 років, за умови, що батьки (або відповідальна особа) беруть повну відповідальність за дитину.
4.2. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- дотримуватися правил змагань і цього положення;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- без обговорень виконувати розпорядження та вказівки судді;
- при погіршені стану здоров’я терміново повідомити про це головного суддю.
4.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
5. Програма змагань׃
Розклад змагань на 7 серпня 2011 року:
до 6.00 – прибуття учасників.
- 6.00 – 6.20 – реєстрація учасників;
- 6.20 – 6.45 – відкриття змагання, вхід в зони ловлі, розміщення учасників;
- 7.00 – старт 1 етапу;
- 8.00 – фініш 1 етапу, зважування риби;
- 8.00 – 9.00 – перерва;
- 9.00 – старт 2 етапу;
- 10.00 – фініш 2 етапу, зважування риби;
- 10.00-11.30 – перерва, УХА;
- 12.00 – старт 3 етапу;
- 13.00 – фініш 3 етапу, зважування риби, перерва;
- 14.00 – старт бліц-туру (входять учасники, що зайняли 1,2,3 місця в одному із етапів Фестивалю)
- 14-45 – фініш бліц-туру;
- 15.30 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття фестивалю-змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

6. Правила фестивалю-змагання.
6.1. Фестиваль-змагання „Ульотний окунь-3” (ловля хижої риби спінінгом з берега) – змагання особисті і проводяться у 3 етапи в один день у відповідності до графіку п. 5.1.
Кількість учасників обмежена і становить 50 чол.
6.2. Акваторія ловлі – берегова лінія на водоймі у с. Оздів, яка буде поділена на 3 зони: А (правий берег від дамби), В (протилежний берег від дамби із частиною суміжних берегів), С (лівий берег від дамби). Учасники фестивалю змагаються поетапно у кожній зоні. Перший етап змагання розпочнеться із зони „А”, другий етап – із зони „В”, третій етап – із зони „С”.
6.3. Поділ зон на сектори не здійснюється. Дотримуємось формальної відстані у 5 метрів учасник від учасника.
6.4. Кожний учасник змагань на кожному етапі вільно обирає собі місце у визначеній зоні, дотримуючись правила не займати зону облову (5 метрів) іншого учасника.
6.5. Залікова риба: окунь, щука (якщо вдасться зловити).
6.6. Учасникам не дозволяється заходити в воду.
6.7. Перехід учасника із рибою – дозволений.
6.8. Зараховується тільки жива залікова риба, що на момент фінішу була виведена учасником у підсак або знаходилась у садку, на березі або в руках учасника чи була прийнята до зважування.
6.9. Дозволено використання виключно штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволено застосовувати гачки із тягарцем, закріплених жорстко чи шарнірно або без вантажу; заборонено розміщувати тягарець на жилці (шнурі) або на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними гачками, трьома двійниками чи трьома трійниками. Заборонене використання одночасно двох і більше приманок. Навмисне багріння риби – заборонене.

7. Тренування на водоймі заборонені для всіх учасників фестивалю-змагання.

8. Протести.
8.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.
8.2. Протест подається в письмовій формі на ім’я головного судді, який переглядається головним суддею до затвердження результатів змагання.

9. Підведення підсумків. Нагородження.
9.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу фестивалю-змагання.
9.2. Переможець і призери в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 3-х етапів змагання. Тобто, призерами стають учасники фестивалю-змагань після кожного із трьох етапів змагання.
9.3. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову і кількістю хвостів (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал плюс 50 балів за 1 хвіст). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 650 балів (600 балів за вагу плюс 50 балів за хвіст); 2-й учасник спіймав 3 риби загальною вагою 500г отримує 650 балів (500 балів за вагу, плюс 150 балів за 3 хвоста).
9.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників "+1" (наприклад: загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце: 10+1=11).
9.5. Переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями відповідних ступенів.

Заявки приймаються до 06.08.11.

По інших питаннях телефонувати:
Керівник спінінгового напрямку ФРСВО – Віжанський Віталій 099-735-04-33
Востаннє редагувалось 02 серпня 2011 09:29 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення shanik »

На жаль, буду зайнятий. Давно не були в Оздові. Цікаво, як оцінить оздівський окунь спінінгові новинки?
B.B.B. писав:9.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість таких спортсменів (наприклад загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 9 місце: 8+9+10=27/3=9).
"Жорсткого нуля" (+1) не буде? Пора, напевно, до нього звикати...
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:"Жорсткого нуля" (+1) не буде? Пора, напевно, до нього звикати...
- таки цю норму введемо. На автоматі забув.
Дякую!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення sentkroy »

Реєстрація
Гринюк Сергій (можуть бути зміни в планах, та все ж...)
Максимов Максим
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення B.B.B. »

Реєстрація:
1. Віжанський В., м. Луцьк
2. Карпюк Р., м. Луцьк
3. Белоцький А., смт. Рокині
4. Гринюк С., м. Луцьк
5. Максимов М., м. Луцьк
6. Семенюк Сергій , м. Володимир-Волинський
7. Фадосейкін Микола, м. Володимир-Волинський
8. Мосійчук Андрій, м. Луцьк
9.

Спонсори Фестивалю:
- магазин "Рибач’ок" (головний приз - спінінг у номінації "переможець Бліц-туру")
- магазин "Рибальська жилка" (призи за 1,2,3 місця, наймолодший учасник)
- магазин "Фортуна рибалки" (номінації визначаються)
Востаннє редагувалось 03 серпня 2011 23:06 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення sentkroy »

Мосійчук Андрій
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення Trans »

B.B.B. писав:ПОЛОЖЕННЯ
3.4. ...... для дітей (13-16 років) – безкоштовно.....

4.1. Допускаються учасники (діти), які досягли 16 років.....
Віталік, щось ці два пункти Положення суперачать один одному.
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення Trans »

B.B.B. писав:
shanik писав:"Жорсткого нуля" (+1) не буде? Пора, напевно, до нього звикати...
- таки цю норму введемо. На автоматі забув.
Дякую!
При проведенні бліц-турніру серед номінантів 1-3 місць, ця норма ("жорсткого нуля"....) мабуть взагалі немає смислу. Учасник з результатами по етапам 3-0-0 попадаєв в бліц-тур і відповідно займе вище місце ніж учасник з результатами 4-4-4, чи я щось неправильно зрозумів?

Також є питання про зберігання риби - чи можна рибу зберігати в простих прозорих поліетиленових пакетах? Справа в тому, що обмежена кількість судей недозволить часто зважувати рибу, що робить непотрібним обовязкової наявності садків ну і відповідно "благородний" лозунг "зараховується тільки жива риба " :( мабудь також не вдасться виконати.
Аватар користувача

vsp01
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 19 жовтня 2009 21:59
Звідки: м.Луцьк

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення vsp01 »

Редчук Віталій
Редчук Максим
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Ульотний окунь-3 (берег_спін), с. Оздів, Луцький р-н

Повідомлення We$t »

мене допишіть
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”