CatFishing - ловля сомаКонкурс на кращий звіт із ловлі сома

Все про ловлю сома

Модератор: DRAKULKA

Відповісти

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Конкурс на кращий звіт із ловлі сома

Повідомлення DRAKULKA » 24 травня 2015 01:47

УВАГА - КОНКУРС!

У зв'язку вже із закінчення нерестової заборони на річках - хочу оголосити конкурс на кращий звіт із ловлі сома.

Приймаються фото-, відео- та текстові матеріали. Особливих умов на конкурсі не висувається, та як і зазвичай більш популярними є звіти з описами умов ловлі і снастей та фотографіями, вітається Catch & Release.

Переможець буде визначений за кількістю "лайків" під звітами (кнопка "Подякувати за повідомлення"). Від кожного учасника приймається необмежена кількість звітів.

Для запобігання накруток - голоси будуть враховуватися лише від користувачів, які зареєструвалися на форумі ДО оголошення даного конкурсу. Наголошую, що це стосується тільки голосування, тобто нові користувачі можуть реєструватися та приймати участь в конкурсі. Я, як ініціатор, звичайно участі в конкурсі не братиму.

Конкурс розпочинається з моменту публікації цього повідомлення та закінчується в День рибалки (12 липня 2015 року до 23-59), усі звіти які будуть розміщені в даній темі на наступний день та пізніше - в голосуванні не прийматимуть участь.

Переможець буде нагороджений призом у вигляді головного убору ФРСВО:

ЗображенняЗображення

Як кажуть рибалки: "хто на воді той і ловить", отож - гайда за трофеями та призами!

P.s.: Застереження - у вищевикладеному тексті під словом "сом" мається на увазі європейський сом (лат. Silurus glanis); звіти з ловлі усіх американських, канадських та інших сомиків і риб з ряду сомоподібних до уваги не приймаються.

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Re: Конкурс на кращий звіт із ловлі сома

Повідомлення DRAKULKA » 15 липня 2015 14:14

Оскільки сом не ловиться і не росте кокос (с), то нагорода переходить в призовий фонд іншого конкурсу http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=82&t=3421

Bichunya
В`язь
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 590 рази
Подякували: 48 рази

Re: Конкурс на кращий звіт із ловлі сома

Повідомлення Bichunya » 18 липня 2015 08:41

Взгалі сом(соменята)ловляться.Але все піймав -відпустив.На звіт немає що показувти. trofei:

Відповісти

Повернутись до “CatFishing - ловля сома”