CatFishing - ловля сомаЗвіти

Все про ловлю сома

Модератор: DRAKULKA

Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення fox1 »

Шановні колеги-сомятники, хочу привітати Вас з вчорашнім днем сомятника,хоча і не офіційним поки що і побажати:
Бажаю щоб садки,від сомів тріщали

і юшки йшов приємний аромат,

щоб на Стирю не раз стрічались

і без сомів додому не вертались!

kvok:
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення fox1 »

Цієї ночі з сином їздили на сома-результат,один сомік розміром з лодонь який відразу був випущений.Більше не клювало,навіть біла риба не чіпала русальників.Можливо,повний Місяць та й туман,осів звечора на берег,через це не хотіло брати.Було видно так,що не потрібно включати ліхтаря.Комарі не давали життя цілу ніч.Не помагав навіть дим від вогнища.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення Вітус »

fox1 писав: не клювало,навіть біла риба не чіпала русальників.Можливо,повний Місяць та й туман,осів звечора на берег,через це не хотіло брати.
Не в цій темі, але в підтвердження слів теж зауважив...В суботу і в понеділок години по 4 прополіскував прибереговулінію від моста біля приладобудівного з-ду до вул. Яровиця. Впирався виключно в вертушки, інколи включав силікон, але марно-ні вихода ні тичка...Хоча...був випадок, коли 100 грамовий окунчик вибіг за вертушкою і вдарив по трійничку, але не засікся. Сказати про те, що риби на цьому проміжку не було, зовсім не можна. Під самим мостом потужно кілька разів бив жерех, і не маленький. На одному з місць хлопці з спінінгами через полярики бачили досить велику щуку, що гнала малька, але ігнорувала всі приманки, поодинокі спески якогось хижака (жереха чи голавля) зрідка можна було бачити на поверхні течії. Коли в понеділок (перша половина дня) сонце було за хмарами, я спеціально в обід виходив подивитись на воду в р-ні "Проміня". В одному з місць з-під каряги щось потужно виганяло стаї малька. Вечором я кинувся за спінінгом і пройшовся по всій акваторії, але паляче сонце, що вийшло так неочікувано з-за хмар, мабуть і додавало своєї частки в причини безкльов'я, і виходів вже не спостерігалося...
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти

Повідомлення DRAKULKA »

Да, туман при сомой ловле - страшная примета. Каким то магическим обзазом при надвижении тумана клёв обрывает напрочь. Как усатый его чувствует?

Я тоже ходил на рыбалку, прошёлся по берегу в тумане - у всех рыбаков по 3-4 поклёвки, сомики чуть больше сигареты, повыбрасывали в реку и пошли спать. Бель была довольно активна и постоянно плескалась. Я досидел до рассвета, выманил леща и 9 сомиков, но тоже мальки, максимум грамм до 600.
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення fox1 »

Віталій,а на що ти ловив,крім п"явок,якщо не секрет?Сомік клював під ранок чи з середини ночі.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти

Повідомлення DRAKULKA »

Пиявок то как раз не было. Хотя это моя самая фартовая наживка. Клёв был как всегда ночью, обычно к рассвету активность сома уменьшается. Потом в районе 10 утра реально поймать сомика и причём не мелкого, но редко выпадает возможность порыбачить в такое время.
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення fox1 »

Тільки приїхав з "сомового відрядження" з тих мість,що писав раніше(де витягував трактор).Погода супер,хмурно західний вітерець,з вечора трохи поморосив дощ,але ніч,на нашу радість,була суха.З наживок-русальник,а колега мав креветку.Почало брати з десятої вечора до дванадцятої ночі,потім кілька клювань в час ночі,перерва і кілька клювань о четвертій ранку.В колеги було кілька клювань на креветку ,в результаті порвана жилка 0,5мм.,і поломана удочка.Результат:п"ятнадцять соміків до кілограма,в долоню зовсім не було.Кілька рибин поїхали до дому,бо дуже сильно заковтнули гачка.Що характерно,коли дістєш гачка,соміки відригували м"ясо мідій(по моєму),разом з п"явками які були ще живі.Кілька п"явок я насадив на гачок разом з русальниками,але покльовок не було.Насажую самого русальника,клює.Бутерброд ігнорує.На жаль не було фотоапарата,бо виїжджали прямо з роботи.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти

Повідомлення DRAKULKA »

Кроме этого монстра на креветку ничего не вытащили?
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти

Повідомлення fox1 »

Віталій привіт.Більше на креветку ні чого.В соміках,які забрали до дому в шлунку кожного був рак,тільки різного ступеня перетравлення.Креветка була розоватого кольору і невелика,можливо потрібно брати по кольору подібну до рака,на приклад-тигрову.
Аватар користувача

pickup
Плоскирка
Повідомлень: 69
З нами з: 06 листопада 2010 00:34
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Звіти

Повідомлення pickup »

Вчора знову побували на черговій спробі зловити "огроменного" сома.На крапку прибули десь о 20-00год.,знайшли більш-менш місце для лову і почали розмотуватись( в сухомятку).
Наживку вирішили використовувати-пучок червяків,а я ще й спробував зловити махалкою декілька живців.
Після майже годинного махання нарешті вдається виманити плотвичку-і відразу на донку і в воду.Простоявши десь з годину спрацьовує дзвінок,ну думаю нарешті шось достойне,але...
Ну а потім як завжди почало різко темніти ,прийшлось позакидати все на червяків. Покльовки розпочались приблизно о 23-00год.Вдалось виманити два невеличких.
А по закінченню рибалки Толіку вдається приговорити одного на кіло.
Відповісти

Повернутись до “CatFishing - ловля сома”