Список зареєстрованих команд:
1.Команда "U2" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Кирилюк Юрій
2.Команда"НАВИГАТОР" (Луцьк)
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
3.Команда "CastMaster" (м.Луцьк)
- Калинюк Олександр
4. Команда "Хижак" (Луцьк)
- Хмарін П.
- Дручок В.
5. Команда "Фортуна рибалки" (Луцьк)
- Жалнін В.
- Моісеєнко О.
6. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М.
- Яковлев С.В.
7. Команда "Кайман" (Луцк)
- Бєлоцький А.
- Алексєєв І.
8. Команда "ЛІРоЛ" (Луцк)
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
9.Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
Сезон 2010 року ⇒ Кубок „Шепельський хижак 2”, 05.12.2010 (човен)
Модератор: President
-
- Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 590
- З нами з: 20 липня 2009 23:53
- Справжнє ім'я: Юрій
- Звідки: Луцьк
Re: Кубок „Шепельський хижак 2”, 05.12.2010 (човен)
Востаннє редагувалось 23 листопада 2010 16:52 користувачем Bayda, всього редагувалось 1 раз.
Re: Кубок „Шепельський хижак 2”, 05.12.2010 (човен)
Команда "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ" м.Львів:
Вільгуцький Олександр
Вільгуцький Владислав
Вільгуцький Олександр
Вільгуцький Владислав
-
- Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 590
- З нами з: 20 липня 2009 23:53
- Справжнє ім'я: Юрій
- Звідки: Луцьк
Re: Кубок „Шепельський хижак 2”, 05.12.2010 (човен)
Список зареєстрованих команд:
1.Команда "U2" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Кирилюк Юрій
2.Команда"НАВИГАТОР" (Луцьк)
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
3.Команда "CastMaster" (м.Луцьк)
- Калинюк Олександр
4. Команда "Хижак" (Луцьк)
- Хмарін П.
- Дручок В.
5. Команда "Фортуна рибалки" (Луцьк)
- Жалнін В.
- Моісеєнко О.
6. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М.
- Яковлев С.В.
7. Команда "Кайман" (Луцк)
- Бєлоцький А.
- Алексєєв І.
8. Команда "ЛІРоЛ" (Луцк)
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
9.Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
10.Команда "Подсекай" м. Луцьк
- Гуліка І.
- Семенюк А.
1.Команда "U2" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Кирилюк Юрій
2.Команда"НАВИГАТОР" (Луцьк)
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
3.Команда "CastMaster" (м.Луцьк)
- Калинюк Олександр
4. Команда "Хижак" (Луцьк)
- Хмарін П.
- Дручок В.
5. Команда "Фортуна рибалки" (Луцьк)
- Жалнін В.
- Моісеєнко О.
6. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М.
- Яковлев С.В.
7. Команда "Кайман" (Луцк)
- Бєлоцький А.
- Алексєєв І.
8. Команда "ЛІРоЛ" (Луцк)
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
9.Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
10.Команда "Подсекай" м. Луцьк
- Гуліка І.
- Семенюк А.
-
- Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 590
- З нами з: 20 липня 2009 23:53
- Справжнє ім'я: Юрій
- Звідки: Луцьк
Re: Кубок „Шепельський хижак 2”, 05.12.2010 (човен)
Дякую усім командам за реєстрацію,але погода внесла ясність - чекаємо нового сезону. До зустрічі в наступному році ;)