АДРЕНАЛІН (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
Сезон 2010 року ⇒ IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Модератор: President
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15.
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15.
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Мона вопрос. :roll:
Цікавить питання, чи може виступати команда не з двох а з одного учасника? :?:
Цікавить питання, чи може виступати команда не з двох а з одного учасника? :?:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Усім привіт! Зареєструйте, будь-ласка, команду "Очерет" :
1. Костянтин Петрук
2. Юрій Фетисов (можлива заміна)
1. Костянтин Петрук
2. Юрій Фетисов (можлива заміна)
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Прошу зареєструвати ще одну команду з м. Лева "Lemberg":
Гіжовський Володимир
Підгірний Олег
Гіжовський Володимир
Підгірний Олег
-
- Личинка
- Повідомлень: 3
- З нами з: 20 серпня 2010 19:55
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Прошу зарейструвати...
Команда "Карканунія" м.Львів
Семчишин Роман
Коваль Андрій
Команда "Карканунія" м.Львів
Семчишин Роман
Коваль Андрій
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15. Команда "Очерет" :
- Костянтин Петрук
- Юрій Фетисов (можлива заміна)
16. Команда "Lemberg" м. Львів:
- Гіжовський Володимир
- Підгірний Олег
17. Команда "Карканунія" м.Львів
- Семчишин Роман
- Коваль Андрій
18. Команда "Аматори" м. Рівне
- Брежицький А. (РОФРС)
- Федюкович М. (РОФРС)
19.
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15. Команда "Очерет" :
- Костянтин Петрук
- Юрій Фетисов (можлива заміна)
16. Команда "Lemberg" м. Львів:
- Гіжовський Володимир
- Підгірний Олег
17. Команда "Карканунія" м.Львів
- Семчишин Роман
- Коваль Андрій
18. Команда "Аматори" м. Рівне
- Брежицький А. (РОФРС)
- Федюкович М. (РОФРС)
19.
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Зарегистрируйте пожалуйста команду
"Альбатрос" г.Ровно
Потапов Александр РОФРС
Безбородов Михаил РОФРС
"Альбатрос" г.Ровно
Потапов Александр РОФРС
Безбородов Михаил РОФРС
Спиннинг - наше главное оружие !!!
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Сьогодні був останній день тренування.
Відповідно до змагань із завтрашнього дня тренуватися на водоймі заборонено!
Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15. Команда "Очерет" :
- Костянтин Петрук
- Юрій Фетисов (можлива заміна)
16. Команда "Lemberg" м. Львів:
- Гіжовський Володимир
- Підгірний Олег
17. Команда "Карканунія" м.Львів
- Семчишин Роман
- Коваль Андрій
18. Команда "Аматори" м. Рівне
- Брежицький А. (РОФРС)
- Федюкович М. (РОФРС)
19. Команда "Подсекай" м. Луцьк
- Гуліка І.
- Уточнюється
20. Команда "Альбатрос" м.Рівне
- Потапов О. (РОФРС)
- Безбородов М. (РОФРС)
21. Команда „Прайд” м Рівне
- Дуплій В.
- Дуплій М.
22. Команда „X-Rap” м Рівне
- Шикула В.
- Костюк В.
23.
Відповідно до змагань із завтрашнього дня тренуватися на водоймі заборонено!
Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Рибальська жилка"
- Віжанський В. (ФРСВО)
- Кравчук С. (ФРСВО)
2. Команда "Хижак"
- Хмарін П. (ФРСВО)
- Дручок В.
3. Команда "Фортуна рибалки"
- Жалнін В. (ФРСВО)
- Моісеєнко О.
4. Команда "U-2"
- Байда Ю.І.(ФРСВО)
- Кирилюк Ю.П.
5. Команда "ЛІРоЛ"
- Карпюк Р.
- Мишко Ю.
6. Команда "Золотий Карась" (Львів)
- Вільгуцький О. (ЛОФРС)
- Вільгуцький В. (ЛОФРС)
7. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Волохов Микола (РОФРС)
- Півень Юрій (РОФРС)
8. Команда "Upstream" (м.Львів - ФРСЛО):
- Пономаренко Костянтин
- Князєв Сергій
9. Команда"Навігатор" (Луцьк)
- Пилипенко А. (ФРСВО)
- Ворковенко В.(ФРСВО)
10. Команда "Alegator" (Рожище):
- Кочкін О.М. (ФРСВО)
- Яковлев С.В.(ФРСВО)
11. Команда "Світ рибалки" (м. Львів - ФРСЛО)
- Потилицький Денис
- Хітров Юрій
12. Команда "Трофей" м. Луцьк
- Лапеченков І.
- Кліщук О.
13. Команда "АДРЕНАЛІН" (Луцьк)
- Тимощук В.
- Конзерський В.
14. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
15. Команда "Очерет" :
- Костянтин Петрук
- Юрій Фетисов (можлива заміна)
16. Команда "Lemberg" м. Львів:
- Гіжовський Володимир
- Підгірний Олег
17. Команда "Карканунія" м.Львів
- Семчишин Роман
- Коваль Андрій
18. Команда "Аматори" м. Рівне
- Брежицький А. (РОФРС)
- Федюкович М. (РОФРС)
19. Команда "Подсекай" м. Луцьк
- Гуліка І.
- Уточнюється
20. Команда "Альбатрос" м.Рівне
- Потапов О. (РОФРС)
- Безбородов М. (РОФРС)
21. Команда „Прайд” м Рівне
- Дуплій В.
- Дуплій М.
22. Команда „X-Rap” м Рівне
- Шикула В.
- Костюк В.
23.
Re: IIЧемпіонат Волинської обл. (спінінг-човен), Шепель-24.10.10
Зарееструйте, будь ласка, команду "ТРІУМФ" м.Львів:
-Сливінський Олег
-Цап Ігор
-Сливінський Олег
-Цап Ігор