Сезон 2010 року9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Vob Ler
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 жовтня 2009 16:33
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 2 рази

9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Повідомлення Vob Ler »

Похолодало трішки!
Щучка ловиться!
Айда на зустріч!
На іншому форумі вже ведеться обговорення, і були запропоновані 5 водойм!

Басів-Кут (м. Рівне)
Панталія (Дубенський район)
Хрінники (Демидівський район)
с. Малево (Демидівський район)
с. Деражно (Рівненський район)

Також дата зустрічі
25-26 вересня
2-3 жовтня
9-10 жовтня
16-17 жовтня
Модератори, будь ласка зробіть голосовалку по водоймі(можливо і по даті разом)! Або ж інф. ось тут http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... =34&t=1474

Голосуванння станом на 12.09.10р.

оз. Басів-Кут (м. Рівне) 3 13.04%
Панталія (Дубенський район) 7 30.43%
Хрінники (Демидівський район) 3 13.04%
с. Малево (Демидівський район) 3 13.04%
с. Деражно (Костопільский район) 7 30.43%
Свій варіант 0 0%

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: 9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Повідомлення B.B.B. »

9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь) відбудеться у с. Панталія (Дубенський район), Рівненської області - 17 жовтня 2010 року.
Вартість риболовлі на ставу - 20 грн. з чоловіка.

Список зареєстрованих:
1. Горыныч
2. Толик
3. Konstantin
4. AndreyK
5. SPIN
6. В.В.В.
7.

Аватар користувача

ser
Підуст
Повідомлень: 78
З нами з: 03 квітня 2010 18:36
Дякував (ла): 38 рази
Подякували: 127 рази

Re: 9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Повідомлення ser »

Доброго дня чи вечора всім ! Фест-зустріч відбулася,все пройшло чудово (шкода що Дубнівські рибалки проігнорували дане дійство),рибка ловилася,хоча погодка нас не побалувала,юшка варилася,спілкування велося,настрій у всіх був гарний-і в мене також ! Звіт короткий-вибачте,втомився.
А всім учасникам фесту - дякую за рибалку -приїжджайте ще !
http://www.youtube.com/watch?v=Vd-PIYHWXo8
З повагою,то був я.ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: 9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Повідомлення B.B.B. »

Слід віддати належне господарям ставу та особисто Сергію за гостинність та теплий прийом.
Не омину і самих учасників. Ще із ранку було нас помітно більше, а вже після обіду лишились найбільш стійкіші чи "фанатичні".
Що тут скажеш - 9 Зустріч-рибалка вдалась. Риболовля також була нівроку.
Сам став вражає своїми розмірами (практично має прямокутну форму), має біля 180 помостів, досить довгий і широкий. Може гарно підійти до серйозного рівня спортивних змагань. Ще б запустити туди судака - і буде серйозний "спортивний полігон".
Попри на сьогоднішню погоду - клювало гарно. Мені, зрештою, того часу бракувало - так вже хтілось все більше і більше місць пройти, але часу як завше обмаль.

Як завше привітна та невимушена обстановка, знайомі обличчя. Фест пролетів в одну мить.
Традиційною була юшка, яку гостинно підготували господарі водойми, за що честь і хвала.
Приємними було отримати і призи від господарів водойми - досить оригінально і шанобливо.
Дещо згодом виставлю кілька своїх фоток.

Аватар користувача

Trans
Окунь
Повідомлень: 225
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк
Дякував (ла): 736 рази
Подякували: 232 рази

Re: 9-та Зустріч спінінгістів (Рівненщина-Волинь)

Повідомлення Trans »

Завершився довгоочікуваний фестиваль, а ось завершення риболовного спінінгового сезону ні....
Ітак, по порядку.
Збір в 06.05 в Рівному. Поскільки я без транспорту, мене забирає Горинич (за що йому велика подяка) і ми, командою з чотирьох чоловік - Горинич, Я, Віктор (Спін) та Андрій, направляємся в Панталію. Дорога відмінна, настрій теж. Спілкуємся як завжди на риболовні теми, я роблю прогноз - сьогодня буде зловлено 5-6 щук, але вагою до 1 кг (як потім виявилося майже не помилився).
На заправці зустрічамся з Волинськими колегами (Віжанський Віталій, Максим Максимов, Ігор) і всі разом їдемо до водойми. Через деякий час підіїзжає Костя, який забрав Толіка а ще поїхав через Млинів і таким чином забрав Петю (Джеба) і Костю з Підгаєць. Ще через деякий час підїзжає Віктор Люшин (BONI). Поскільки все-таки фестиваль, не обумовлюємо умов змагання, а лише час збору (10.30) і старт.
Водойма знайома, улюблена. Стаю на пірс, чіткий заброс під очерети, легенька проводка з посмикуванням, покльовка в очікуваному місті і окунець грам на 60 в руках. Після недавніх останньо зловлених Шепельських мострів по 3 грами, рибка здається не просто трофейною, а гіганською. Ще декілька окунців і кльов стихає. Зміщуюсь вліво - ще декілька окунців. Підходить мій приятель Віктор Люшин, з яким разом пропрацювали 3 роки і часто разом їздили на рибалку, але останнім часом рідко бачились. Буквально з третього заброса Віктор впевнено ловить щуку на 740 грам. Поспілкувались декілька хвилин, і Віктор пішов далі шукати трофейну щуку. Підходить з правої сторони від мене Андрій і буквально з перших забросів витигує також щуку (правда меншу - 400грам). Все хлопці - досить. Я також вмію щуку ловити. Миттєво міняю жилку на шнур, вяжу флюрокорбоновий поводок, твістер 1,5" і бігом по пірсам шукати щучку. Помічаю не далеко як мальок атакує хищак, причому по руху малька видно, що це щука - точний заброс, другий - і очікувана щуча покльовка, приємний звук фрикціона (незатягнутого) і щучка на грам 100 на березі. Все час закінчився - збір біля будиночка сторожів. В мене в активі 10 окунів вагою 450 грам і щучка, яку Максим вдало випустив, у Віктора щука, підходить Петя - теж декілька окунів і щучка (думаю на грам 200), яка також була відпущена. В Андрія шука на 400 грам, Максим ловить 4 окуня, Костя приносить гарного окуня на 410грам, якого ловить на велику колебалку, другий Костя також ловить окуня.
В Горинича відірваний фабричний поводок та нереалізована щуча покльовка.
Спілкумся з Віктором, жартуємо що при змаганнях на вагу виграв би він, але по спортивній системі підрахунку - виграв би я. Тут появляється Віжанський Віталій (який не поспортивному :) ) запізнився і який тримає в руках 2 щуки по грам 700 і з десяток окунів. При чому, зі слів Віталія, в нього 4 (!) щучих сходи а одну щуку потримав близко 2 кг. Все - обидві системи підрахунки полетіли, Віжанський виграв :co_ol: .
Чистка рибу, трошки поспілкувались, поставили варитись уху. Фініш через 50 хвилин. Біжу на мілководдя (де ловив Віжанський), і на кожному пірсі ловлю по декілька окунів. Дають про себе знати бюджетні гачки і джигголовки. Маю з 5 сходів і стільки ж нереалізованих покльовок. На гачках економити непотрібно.
Біля мене знову ловить Віктор - якийсь шум і розпач - щука відкусила воблер, привязаний прямо на шнур. Віктор швиденько перевязує (на цей раз з повідком), заброс і щука на 1080грам на березі. Фініш.
В мене 9 окунів, в Віжанського 3 - :dan_ser: .
Смачна уха, приємна атмосфера і закриття фестивалю. Дякуємо Сергію за гостинність і чудові, власноруч ним виготовлені призи:
- наймолодший учасник - Максимом Максим (здається 13, можливо 14років)
- найбільше зловленої риби - Віжанський Віталій
- найбільша кількість хвостів(20) - Вронський Олександр
- найбільша щука (1080грам) - Люшин Віктор
- найбільший окунь (410грам) - Костя
- найстарший рибак і водночас найбільш поважний (див. репутацію даного форуму) а також людина, яка приклала найбільш зусиль джля організації цього фестивалю - Горинич (Андрій).
Всім дякую за приємну компанію, за це чудове дійство, яке відбулось, (ще раз наголошую) НА МОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ВОДОЙМІ :ya_hoo_oo: Вибачаюсь за можливі неточності звіту і можливо не врахував ще чиїсь результати.
Після завершення фестивалю, я залишився з Віктором Люшиним ще на декілька годин. Зловив трошки окунців, бачив як Петя Джеб підтягнув до пірса щуку на грам 800, але відсутність підсака не дозволила її зловити.
Рибалка вдалася на славу, але про закриття сезону (про яке я писав на початку повідомлення) говорити не приходиться. Чекаю вихідних і бігом в Панталію...

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”