Сезон 2010 рокуIV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Модератор: President

vik-jas
В`язь
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 188 рази
Контактна інформація:

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення vik-jas » 11 жовтня 2010 10:45

Всім привіт!!!
Насамперед хочу подякувати організаторам за чудо організоване свято!
окрема поджяка суддівській колегії.

Пару слів про самі змагання.
Приїхали на Шепель ще затемна, поки зареєструвалися, почало світати, зібрали спорядження, настрій бойовий ,налаштовані рішуче на вихід пані Щуки, адже тиждеть тому на тренуванні зранку вона робила мерво, отже "боєкомплект" заряджений важкою артилерією, думаю що не помилюсь якщо скажу що відсотків сімдесят спортсменів налаштувалися аналогічно.
Вийшло сонце, вітру практично немає, погода супер :lol:. Жеребкування. Вихід в зони. Старт!!!
І накрив Шепель шквал важкого джигу ,вертушок, колєбла і т.п., почалось
Я пробую з приманок від Gene Larew розміром по типу 3-го предатора, хвилин 10 прокидав, змінюючи місця ловлі - 0, навіть тичка, помічаю що колега по зоні почав висмикувати дрібного окуня, я також переключився на мікруху, почали покльовувати дрібні окунці, Дрібні то легко сказані, якщо вага деяких "монстрів" сягаля 2г.
Такого "крупняка" від Шепля ніхто не очукував :o , але боротися потрібно.
Після першого етапу змінюю "артилерію" на мікруху.
На протязі наступних двох етапів довелось ловити на мормишку.
Але розмір риби не зіпсував настрою, навпаки, появився шалений азарт, всім було цікаво впіймати якомога меншого окунця :D , доходило до того що окунь вагою в 9г. вже називали трофеєм.

Дякую всім за боротьбу.
Мої вітання переможцям!!!

Dmytro
Амур
Дякував (ла): 101 рази
Подякували: 125 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dmytro » 11 жовтня 2010 17:38

а хто ж хоч виграв?
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)

vik-jas
В`язь
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 188 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vik-jas » 11 жовтня 2010 20:51

Бачу організатори та відповідальні тримають інтригу ;)

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 11 жовтня 2010 22:44

Так, Шепель реально здивував всіх учасників. Протягом двох тижнів водойма демонструвала достатню активність мірного окуня і досить високу активність щуки (напевне, всім тренуючись прийшлось хоча б потримати «зубату»). Тому, так само як і vik-jas крім класичної мікроджигової палки (відійти від нуля) був заздалегідь приготовлений «лайт» з відповідним набором джигів і колебла – не розмінюватись на дрібноту під час жору. Це могло стати фатальною помилкою. Напередодні змагань звонить Валера – на заливі, в центрі міста, купа дрібного окуня під ногами, на класичний мікро джиг нулі. Така сама інфа поступає з Оздова, де проходив «юніорський спінінг», окунь в березі. Вечір пройшов в душевних муках, і вже перед сном намотую на шпулю тонку жилку і кладу в тубус палочку для «софта».
Ще затемна на водоймі купа народу, 18 команд – нормальний «двіж», всі настроєні на жорстку боротьбу з трофеями. Збираємо снасті, «по-пятьдесят», вгощаємо Влада коньяком настояним на окуневому репеленті – можна в бій. Ех, не того вгостили!
Мені випадає зона «С», очікувано сама рибна. Бачу, Бєлому випав «жирний» сектор, заздрю. Стартую в «лєвому» секторі, два закиди і біжу до Бєлого. А він звільняє сектор –не клює. Не вірю, перевіряю – дійсно. Правіше, лівіше –нуль. А ловлю поважними 2.5 грамами, одну проводку довожу до ніг – єсть, відійшов. Беру грамчик і починаю «колупати». Жилка пішла в бік – єсть. Ніби верховодка, але якась підозріло полосата. Реагую на такого окунчика як на чудо. Працюю поперемінно «фінкою» і «софтом». Рибка ловиться і тим і тим, але дуже прошена. Двічі розпутую бороду з тонесенької жилки, борюсь з смертельними зачепами об травичку, але виловлюю 9 штук за тур – ніби непогано. Більше в цей день 2-грамова снасть риби мені не принесла. В зоні два «монстра» за 300 грамів, один в Бєлого.
Другий старт – зона «В». 20 сектор, про який чув схвальні відгуки. Та і бігти практично нема куди. Годину з сектора не схожу, ловлю 3-х, багато сходів – треба таки вчитись міняти гачки на мормихах. Слідуючий старт –дамба. Знаю, що крім першого сектора, вся дамба – порожняк. Але все одно пробую ловити тут (а треба було бігти знову в кінець, дарма що далеко). Трачу час, бачу на мілячку Влада. Підхожу – в нього півдюжини «креветок». Стаю поруч, ловлю одного, сходить ще один, сідає непоганий карась, але теж сходить. Третій старт в кінці міляка, тут є шанси, але обираю «горобця в руці» і біжу в кінець. Вільний підсектор в 20-му, зразу є покльовки, але не можу реалізувати, хочеться пройтись вздовж берега – але нема куди, занято. Перехожу на 0.6 грама, ловлю «ріджика», «заубер» сплітає кокон з жилки, фініш. 5 штук, трохи погано.
Про велику перерву найяскравіший спогад – уха. Міняю жилку, перев’язуюсь – на мене чекає «зона смертників А». Старт проходить в пошуках, врешті під ногами в комишиках сідає наноокунь, потім ще, добре, поруч ловить Влад. Двоє знаємо точку, але в мене підстарт до повороту, в 14-му, і знову не біжу куди треба, результат – годинна боротьба з зачепами і мінус 2 мормихи. Третій підстарт – на «точку», тепер Владові бігти довше, він стає поруч і зразу починає ловити, а в мене нуль покльовок, акуратно визираю з комишиків, «змальовую» проводочку і зразу ж ловлю. Великий процент сходів, але виловлюю за підтур 7 штук. Зважування викликає подив не тільки в мене (Юрій Павлович прискіпливо проводить перезважуання) – 17 грамів. Середня вага 2.4 грами. Отаке.
В таборі тільки і розмов – хто зловив найменшу рибку. Результати змагання невтішні для волинян. Але, не дивлячись на збоченську ловлю, змагання вдались. Напевне, останні в сезоні.
Подяка організаторам і спонсорам. Вітання всім учасникам, особливо переможцям. Микола – «монстр». Три одинички це реальна майстерність.

Зображення Зображення

Smutok
Мальок
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Smutok » 11 жовтня 2010 23:43

Дякуємо волинянам за теплий прийом, враження від змагань можна переглнути на http://www.active.lviv.ua/post69440.html#p69440. Будемо раді вас бачити на змаганнях організованих ЛКАВ та ФРСЛО.

Bogd@n
Колючка
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bogd@n » 12 жовтня 2010 00:08

Все таки цікаво було б подивитись протокол...
Ага, дякую...
Востаннє редагувалось 12 жовтня 2010 17:38 користувачем Bogd@n, всього редагувалось 1 раз.

кочевник
Лящ
Дякував (ла): 128 рази
Подякували: 85 рази
Контактна інформація:

Повідомлення кочевник » 12 жовтня 2010 08:38

Всім привіт! Мій звіт також вже готовий, але ... не бачивши підсумкового протоколу ... якось не того його виставляти. Чекаємо, пауза затягуеться ...

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Повідомлення B.B.B. » 12 жовтня 2010 09:03

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій
Дякував (ла): 1486 рази
Подякували: 834 рази

Повідомлення Bayda » 12 жовтня 2010 21:11

shanik писав:Так, Шепель реально здивував всіх учасників.
Мене теж. Був не готовий ловити таку рибу. Отримав гарний урок...
Мої вітання командам переможцям, а саме:
1."Хата рибака"
2."Upstream"
3."Форсаж"
Вітаю переможців лічки:
1.Волохова Миколу
2.Потилицького Дениса
3.Потапова Олександра

До нових зустрічей.

KYM
Йоржик
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Повідомлення KYM » 12 жовтня 2010 23:51

Да, было весело..., с одной стороны и грустно - с другой :)
Саня Бобёр и так называл меня бейби-киллером за ловлю микро окуней на Шепле на всех предыдущих соревах, а тут после первого 7-ми грамового полосатика садится 2-й - на 2 грама - ну вот ..., добрый день...!
После первого старта понимаю, что все остальные будет "выдрочка" "крупняка"..., настроение падает но деваться некуда начинаю заниматься тем самым, что и все.
Я рассчитывал на мелкого окуня, по-этому и на зубочистке оставил катушку со шнуром 0,3 и флюром 0,14, но как оказалось, мелкий окунь "тогдашний" - это горбыляка по сравнению с "сегодняшним", к которому, как и Юрий Иваныч я не был готов. В голову не укладывалось, что на Шепеле есть и такой козявочный.
Вот и результат - выиграл тот, кто предугадал и пользовался леской мелкого диаметра, как напрмер Коля Волохов. Молодец человек прочувствовал, браво!
90% от всех поклёвок у меня заканчивались сходами если не у ног, то на последней стадии вываживания. Зная, что изменить я уже ничего не в силах - долавливал остальное время с мыслью о том, что прийдётся лохами ехать до хаты :hi_hi_hi:
Примерно так и получилось. Но всё же отсутствие результата - тоже результат, теперь я могу сказать, что повидал всё на соревнованиях - без этого окуня, кстати один из которых (у Ромы Тарасюка) не был идентифицирован электронными весами - они показали - "0" :-)... так вот без этого окуня список трофеев был бы не полный. Теперь можна и успокоиться, в принципе, как и дать дорогу молодым :hi_hi_hi: - так как после соревов, простояв день на берегу (или отчасти в воде), понял, что многомесячное лечение спины пошло чуть ли не коту под хвост всего лишь после одного дня соревнований. Думаю пора на отдых и нечего мешать новым перспективным спортсменам!
Не смотря на малый размер прихотливой рыбы, всё же соревнования прошли красиво, многие спортсмены подтянулись, уже не бегут со старта по-пояс в воду, приятно было ощущать полную тишину после старта, боялся её испортить неловким движением, например ложа спининг на траву :) Организаторы ловко справились с подсчётом баллов, судьи неплохо работали по взвешиванию уловов. Отдельное спасибо за уху - прибавка сил почувствовалась, спасибо поварам! Так же огромная благодарность всем спортсменам, по крайней мере тем, кто был со мной в зонах "В,А,С" - никаких неприятных приключений не было, все сражались чесно и без косяков!
В общем всё вышло!
Всем НХНЧ!
По поводу распродажи спортивных снастей (2 спина от Матаги тестом 1-8гр и 0,4-3 гр, катушек (внутрияпонского рынка) Sephia 2500S и Sephia C3000S, а так же спортивных шнуров и т.п. ) пишите в личку или на телефон (есть у Белого, Дамира или Алекса).
Не учи рыбу плавать! Зображення Зображення

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”