Сезон 2010 рокуIV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Модератор: President

Аватар користувача

Rostislavоvich
Щука
Повідомлень: 360
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів
Дякував (ла): 373 рази
Подякували: 471 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення Rostislavоvich » 24 вересня 2010 15:04

Безкомандний Марчук Петро також підтверджує свою участь .

Аватар користувача

Smutok
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 30 вересня 2009 18:07
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення Smutok » 27 вересня 2010 15:55

Прохання зарегіструвати команду "Хата рибака" (Львів)
склад:
Столяр Богдан (ЛОФРС);
Смуток Олег (ЛОФРС);
Кузяк Тарас (ЛКАВ).

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. » 27 вересня 2010 17:12

Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Босфор" (Луцьк)
- Віжанський Віталій (ФРСВО)
- Лотоцький Максим (ФРСВО)
- Пушкарчук Андрій
2. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Черпак Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
3. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Півень Юрій
- Волохов Микола
- Вронський Олександр
4. Команда "Фарт" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Бєлоцький Андрій
- Жалнін Віктор
5. Команда "САКУРА" (Рівне)
- Олексюк Сергій 0502222125
- Зозуля Володимир
- Тарасюк Роман
6. Команда "Конті-твістер", м. Рівне
- Зощук Олег
- Мелянюк Володимир
- Дорох Борис
7. Команда "Ракета", м. Луцьк (всі ФРСВО):
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
- Шанюкевич В.
8. Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
- Хітров Юрій
9. Команда "Альбатрос" м. Рівне
- Потапов Олександр
- Ясінский Віктор
- Безбородов Михайло
10. Команда "Upstream" м. Львів (всі ЛОФРС):
- Пономаренко Костянтин
- Потилицький Денис
- Князєв Сергій
11. Команда "Хата рибака" (Львів):
- Столяр Богдан (ЛОФРС)
- Смуток Олег (ЛОФРС)
- Кузяк Тарас (ЛКАВ)
12. Поки без команди:
- Марчук Петро

Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 296
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Дякував (ла): 358 рази
Подякували: 228 рази
Контактна інформація:

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення Alegator » 28 вересня 2010 09:46

зареєструйте під щасливим номером 13 команду "Alegator" в складі:
1. Кочкін Олег (ФРСВО)
2. Яковлев Сергій (ФРСВО)
3. Марчук Петро

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. » 28 вересня 2010 10:27

Alegator писав:зареєструйте під щасливим номером 13 команду "Alegator" в складі:
1. Кочкін Олег (ФРСВО)
2. Яковлев Сергій (ФРСВО)
3. Марчук Петро
Не виходить, Олег! Вам доведеться виступити під №12

Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Босфор" (Луцьк)
- Віжанський Віталій (ФРСВО)
- Лотоцький Максим (ФРСВО)
- Пушкарчук Андрій
2. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Черпак Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
3. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Півень Юрій
- Волохов Микола
- Вронський Олександр
4. Команда "Фарт" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Бєлоцький Андрій
- Жалнін Віктор
5. Команда "САКУРА" (Рівне)
- Олексюк Сергій 0502222125
- Зозуля Володимир
- Тарасюк Роман
6. Команда "Конті-твістер", м. Рівне
- Зощук Олег
- Мелянюк Володимир
- Дорох Борис
7. Команда "Ракета", м. Луцьк (всі ФРСВО):
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
- Шанюкевич В.
8. Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
- Хітров Юрій
9. Команда "Альбатрос" м. Рівне
- Потапов Олександр
- Ясінский Віктор
- Безбородов Михайло
10. Команда "Upstream" м. Львів (всі ЛОФРС):
- Пономаренко Костянтин
- Потилицький Денис
- Князєв Сергій
11. Команда "Хата рибака" (Львів):
- Столяр Богдан (ЛОФРС)
- Смуток Олег (ЛОФРС)
- Кузяк Тарас (ЛКАВ)
12. Команда "Alegator" (Рожище-Млинів) в складі:
- Кочкін Олег (ФРСВО)
- Яковлев Сергій (ФРСВО)
- Марчук Петро
13.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. » 28 вересня 2010 22:56

До уваги учасників змагання!

У відповідності до нового рішення Президії ФРСВО:
Сума реєстраційного внеску становить для членів ФРСУ – 95 грн. (на одного чоловіка), для решти учасників – 125 грн. (на одного чоловіка), для дітей від 13 років - істотні знижки

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. » 29 вересня 2010 19:53

Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Босфор" (Луцьк)
- Віжанський Віталій (ФРСВО)
- Лотоцький Максим (ФРСВО)
- Пушкарчук Андрій
2. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Черпак Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
3. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Півень Юрій
- Волохов Микола
- Вронський Олександр
4. Команда "Фарт" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Бєлоцький Андрій
- Жалнін Віктор
5. Команда "САКУРА" (Рівне)
- Олексюк Сергій 0502222125
- Зозуля Володимир
- Тарасюк Роман
6. Команда "Конті-твістер", м. Рівне
- Зощук Олег
- Мелянюк Володимир
- Дорох Борис
7. Команда "Ракета", м. Луцьк (всі ФРСВО):
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
- Шанюкевич В.
8. Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
- Хітров Юрій
9. Команда "Альбатрос" м. Рівне
- Потапов Олександр
- Ясінский Віктор
- Безбородов Михайло
10. Команда "Upstream" м. Львів (всі ЛОФРС):
- Пономаренко Костянтин
- Потилицький Денис
- Князєв Сергій
11. Команда "Хата рибака" (Львів):
- Столяр Богдан (ЛОФРС)
- Смуток Олег (ЛОФРС)
- Кузяк Тарас (ЛКАВ)
12. Команда "Alegator" (Рожище-Млинів) в складі:
- Кочкін Олег (ФРСВО)
- Яковлев Сергій (ФРСВО)
- Марчук Петро
13. Команда "ЛІРоЛ" (Луцьк):
- Карпюк Р.П.
- уточнюється
- уточнюється
14. Команда "MarkUL" - Львів:
- Маркевич Андрій
- Маркевич Володимир
- Підгірний Олег
15. Команда "_______", м. Луцьк
- Редчук Максим
- Редчук Віталій (ФРСВО)
- Гринюк Сергій (ФРСВО)
16. Команда "Світ Рибалки" (Львів):
- Сливінський Олег (капітан, ФРСЛО)
- Цап Ігор
- Гіжовський Володимир
17.
Востаннє редагувалось 05 жовтня 2010 22:28 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача

К-2
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 31 січня 2010 16:50
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення К-2 » 05 жовтня 2010 12:30

Прохання зареєструвати:

16. Команда "Світ Рибалки" (Львів)
- Сливінський Олег (капітан, ФРСЛО)
- Цап Ігор
- Гіжовський Володимир
Upstream K-2

Аватар користувача

vsp01
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 19 жовтня 2009 21:59
Звідки: м.Луцьк
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення vsp01 » 05 жовтня 2010 17:18

Віталій, те, що ми будемо брати участь, це однозначно, але з назвою команди ми ще не визначились (команда була знята з реєстрації), відкоректуй будь ласка, а то вже до мене йдуть дзвінки, що ми виступаєм за міліцію (абрівеатура "МВС" Максим, Віталій, Сергій не всім зрозуміла, так само може бути з ВМС)

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. » 05 жовтня 2010 22:37

Шановні колеги!
Завтра (06.10.10) - останній день реєстрації та тренувань!
Традиційно на змаганні буде - УХА!
Спонсор змагань - магазин "Кльово", м. Луцьк.


Список зареєстрованих команд:
1. Команда "Босфор" (Луцьк)
- Віжанський Віталій (ФРСВО)
- Лотоцький Максим (ФРСВО)
- Пушкарчук Андрій
2. Команда "Антилопа ГНУ" (Рівне)
- Міхненко Олександр (РОФРС)
- Черпак Олександр (РОФРС)
- Юженко Сергій (РОФРС)
3. Команда "Форсаж" (Рівне)
- Півень Юрій
- Волохов Микола
- Вронський Олександр
4. Команда "Фарт" (Луцьк)
- Байда Юрій
- Бєлоцький Андрій
- Жалнін Віктор
5. Команда "САКУРА" (Рівне)
- Олексюк Сергій 0502222125
- Зозуля Володимир
- Тарасюк Роман
6. Команда "Конті-твістер", м. Рівне
- Зощук Олег
- Мелянюк Володимир
- Дорох Борис
7. Команда "Ракета", м. Луцьк (всі ФРСВО):
- Ворковенко В.
- Пилипенко А.
- Шанюкевич В.
8. Команда "Золотий Карась" (м. Львів):
- Вільгуцький Олександр
- Вільгуцький Владислав
- Хітров Юрій
9. Команда "Альбатрос" м. Рівне
- Потапов Олександр
- Ясінский Віктор
- Безбородов Михайло
10. Команда "Upstream" м. Львів (всі ЛОФРС):
- Пономаренко Костянтин
- Потилицький Денис
- Князєв Сергій
11. Команда "Хата рибака" (Львів):
- Столяр Богдан (ЛОФРС)
- Смуток Олег (ЛОФРС)
- Кузяк Тарас (ЛКАВ)
12. Команда "Alegator" (Рожище-Млинів) в складі:
- Кочкін Олег (ФРСВО)
- Яковлев Сергій (ФРСВО)
- Марчук Петро
13. Команда "ЛІРоЛ" (Луцьк):
- Карпюк Р.П.
- уточнюється
- уточнюється
14. Команда "MarkUL" - Львів:
- Маркевич Андрій
- Маркевич Володимир
- Підгірний Олег
15. Команда "_______", м. Луцьк
- Редчук Максим
- Редчук Віталій (ФРСВО)
- Гринюк Сергій (ФРСВО)
16. Команда "Світ Рибалки" (Львів):
- Сливінський Олег (капітан, ФРСЛО)
- Цап Ігор
- Гіжовський Володимир
17.

Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”