Сезон 2010 рокуIV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Модератор: President

Аватар користувача

StriDer
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 26 березня 2009 23:04

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення StriDer »

Для мене Шепель - дуже особлива водойма, з якою пов"язано багацько приємних спогадів за той короткий час, який я з цією водоймою знайомий.
І підготувався до змагань відповідно - напхав повні кишені приманок на щуку і старшого окуня, мене аж розпирало :D , на перший етап не брав ультралайтовий комплект...
Але той Шепель... Сюрприз на сюрпризі.
Зранку мені випадає йти в зону "С", снасті готові, я теж :) Стартую, чесно прокидую перспективні щучі точки нормальними приманками. Ніхто не клює. А всі потрошки ловлять піпісонів. Значить треба йти від нуля. Беру Scylas в руки і доволі швидко виловлюю окунька на 93 грами. Ну, думаю, зара піде жара! Як би не так... Ловили певно всі, крім мене. Але рибка маленька... А раз нормальна риба ні на що не клює, значить треба ловити її на всіляки чудища, подумав я... Чудища також не допомогли :D Під кінець етапу вимучую ще одного маленького хвостика. Мммдя... З двома рибками я мабуть десь в сааамому низу, єдине що тішить - Сергій Князєв вродє був взагалі з нулем :lol: Йду в сторону табору і бачу його задоволене обличча... Кличе суддю... В нього аж 4 наноокуня! Коли це він встиг. Батько з Юрою взагалі так і не змогли піти від "0". Значить робимо все абсолютно неправильно!
В перерві перебираю комплекти - щучий лишаю в машині, беру з собою УЛ. По жеребу зараз йду в зону "В". Непогана зона, весною я в ній був першим. Доволі вдало витягаю "номерки" - третю годину стартую в першому секторі! Це вже дуже класно! А починаю в п"ятому, де в першому етапі за словами Юри непогано відловився Денис. Пролунав сигнал старту, полетіли приманки. Зо 5 хвилин пополоскавши приманочку в цьому номері витягую першого бонусного окуня під 20 грам! В зоні абсолютно не видно, щоб хтось щось ловив, тільки в першому секторі "валить" окунів і весь час підкликає суддю Кузяк Тарас... В мене тиша. В судді всього троє з рибою. Непогано, але могло бути й краще. Ще й під кінець години Костя Пономаренко вивалює 2-х окунців по 4 грами і мене обходить! Ну не вмію я ловити тих зародків і хоч ти трісни... Другий старт, в перерві думаю, як то наловити рибок. Придумав, міняю приманочку. Починаю ловити. Доволі швидко беру бонуса на 20 грам. Тут щось вродє зарухалось на тому кінці шнура. Вау, так ось як виглядає окунь на 4 грами :D До кінця години вдається виловити ще 4 монстра вагової категорії "від 3 до 5-ти". Тепер я маю бути в "двійці" в зоні, Тараса мабуть ще не наздогнав - в нього хороші окуні. Але тепер я стартую в забороненому Кіотським протоколом першому секторі! Ну тут взагалі все просто. За першим забросом беру окуня, потім правда вхолосту хвилин 15 полоскав мормишку. Ладненько, ставлю повноцінний твістер, 2 грами - швиденько виловлюю 4 окуня і одного зливаю, хоча Костя мене і попереджав - "Влад, та то не окунь, а зацеп!". Його слова таки підтвердились - через кілька секунд окунь завів за травичку і благополучно зійшов :roll: Але мені досить і стількох рибок, зону маю взяти, так що біжу доловлю ще пару своїх піпісонів. Правда більше нікого я не зловив, але зону таки взяв. Та як то кажуть - "пізно, батя...", це мені вже не допоможе. Партнери по команді знову слабенько, не готові ми до такої риби))
В перерві всіх чекала смачна юшка, море спілкування, підколів, обміну досвідом.
Останній тур - зона А, не люблю я її. Початок не дуже вдалий - Стартую в перспективному секторі, пробиваю дальняк, але нема нікого, втратив багато часу. Поряд ніхто майже нічо не ловить - тре тікати! Втік, стаю в гарний сектор, зливаю 2,язик не повертається сказать, окуня... Підбігає до мене Вітя з Луцька - вивалює цілих 3 штуки, я ж тільки одним йду від нуля - зате бонусним - 26 грам! Але сектор перспективний, на другий етап побіжу сюди! Народ по-трошки натягав, а Денис як завжди - цілих 8 штук! Друга сорокахвилинка, займаю свій номерок. І тут почався якийсь жах - зловив цілих 2 окуня загалом на 5 грам, і мав до 15 сходів... Що ж я за лось :mrgreen: В перерві я дуже злий :twisted: :D Вирішую що пора брати в руки свій Featherweight від Daiko... Який ж класний прут - як він загружається мацьопенькою мормишечкою! І нарешті все стало на свої місця - сходи пропали, за останній старт наколупав 9 окушків. І Вітя Шанік теж непогано - наловив біля мене 7 штук, я навіть не помітив коли - думав він з нулем. Пізно я додумався - всього третій в зоні...

Вітання призерам - красиво, переконливо! Але дуже некрасиво по відношенню до "хазяїв" - вони нас так гостинно прийняли, а ми їм жодної медалі не лишили :) Сподіваюсь, вони нам "помстяться" :D

В мене про ці змагання склалось двояке враження. З одного боку зібралась дуже хороша компанія, я дуже радий був усіх бачити! Хороша, чітка організація, за що велика подяка організаторам!
А от щодо "проколів" - це риба, ну тут від організаторів нічого не залежало - примха природи. Загалом я був шокований. Друге - це робота суддів. Як писав Олег, дивились на дрібнички, а от 2 на мою думку дуже грубих порушення не взяли до уваги - це лов 2 членами однієї команди поза межами зони змагань, не звернули уваги і ніяк не відреагували :?:
Ну і таке маленька штучка - при такій кількості учасників і такому розмірі внеска - доволі слабкі призи. Мені всеодно, а от призерів шкода. Хоча всеж не за призами їздимо :)

Дякую організаторам і всім учасникам, свято вдалось!
Окрема подяка команді "Upstream", які допомогли нам доїхати до Львова і не покидали нас ці довгі 5 годин :)
І дякую Пилипенку Андрію за презент :)
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення кочевник »

Вітаю призерів та всіх учасників 4 відкритого Волинського кубку!!!
Так, Волинь дійсно «гостинна земля» (слова В. Віжанського). Дякую всім організаторам, суддям, учасникам змагання в Шепелі!!!
Змагання пройшли (в цілому) вдало для львівських спортсменів !!! Дві команди з міста Лева («Хата рибака» та «Upstream») отримали два комплекти медалей в командному заліку!!! Крім того, наш Деніс Потилицький («Ustream» на львівському сайті Rubachok) в особистому заліку отримав СРІБЛО !!! (а ні бронзу – як написав Олег), ну ні чого ми до цього звикли (згадаємо Ясниська) !!!
Особливо приємно за команду «Хата рибака» - з ПОЧИНОМ!!!! Враховуючи те, що спортивний сезон по береговому спінінгу вже завершується а з наших львівських команд (складених з членів федерації риболовного спорту Львівської області) тільки у команди «Хати рибака» ще не було Кубку - у «Золотого Карасю» -1 на Гамаліївці та 1 на Ясниськах, у «Upstream» - 1 за Жуків. Крім того у «Upstream» навіть не має свого магазину де ці кубки збирати. Спортсменів - спінінгістів в ФРСЛО і так не багато (всього 9 чоловік) і ми не хотіли втратити тих не багатьох що є, тому ми (а особливо наполегливо окремі представники наших команд ) і працювали на перемогу команди «Хати рибака»!!!
Початок нашої подорожі до Шепелю видався «не фартовим» для мене – близько 2.30 ще у Львові мій автомобіль зупиняють працівники ДАЇ – а це для мене НЕОДНАРОЗОВО ПЕРЕВІРЕНИЙ ТА РЕАЛЬНО ДІЮЧИЙ ЗАБУБОН, але і я вже розумний - відразу попереджаю даїшника: «не бажати мені УСПІХУ», даїшник з почуттям гумору, відповідає: «буду мовчати як партизан» - трохи заспокоююсь. Прибули на Шепіль, збори, митецьки розмови, жеребкування – вперед по секторах. Суддя в зоні «А» бажає мені персонального «УСПІХУ» (дослівно) - я в шоці , перші два рестарти завершились а в мене тільки два «0» , ну думаю ось тобі і забубони таки діють - знов облажаюсь на Шепелі. Щодо самого Шепелю, він знов приготував всім сюрприз – так одне з самих щучих озер Західної України подарувало доволі сильним спортсменам аж одну щучку (850 гр) і то лише в останню годину змагань. Щодо риби, то ії майже не було – в уловах був мальок окуню (навіть не зимовий Майданівський анчоус - він би там був «гобилем») «звіри» були переважно 2-5 гр. та стояли під самим берегом. Тому хто встиг швидко відійти від стереотипів (щука або окунь «з дальняка») та мав відповідні снасті та підготовку той і почав «ковбасити окуня» та рвати зони – так я «розірвав на шматки » свою зону («А») в першому етапі (в останньому рестарті) аж 9 окунями (шаленою загальною вагою аж 36 грамів з відривом від 2-го місця лише по вазі «мордатих» окунів в 2 !!!! гр) – дякую Денису за «корекцію курсу». Один з стереотипів (щодо «успіху тобі») не спрацював в першому етапі – дуже добре!!!
Потім була зона «В» в який програв лише офіційному лідеру берегового спінінгу України – Владу «недосяжному» (Вільгуцькому) – Влад дякую за ті 15 хвилин в 1-му секторі та відповідно моїх 5 бонусних (40-100 гр) окунів!!!
Відповідно, після двох етапів в мене було 3 бали, у Дениса 2 або 3, Сергій також виступав більш-менш стабільно .В перерві я навіть відмовився від юшки, забубон - не хотів повторення Ясниськи (там було теж нормально але пожер юшки та здув 3-й етап) та в підсумку з 9 балами був 5-й.
Потім була зона «С» та театр одного актору - «Революція» від Богдана Столяра («Хата рибака»), вже після 1-го рестарту в нього було 16 окунців (а загалом він наковбасив аж 44 шт ) вагою близько 200 гр. – це шалений результат як для вчорашнього Шепелю!!! В цій зоні я не зміг переналаштуватись, на першому забросі в стартовому секторі ловлю 1-го (на 4 гр) – відхожу від «0» - вже нірвана (не підвів команду). Але потім пауза та довго чекав суддю, потім побіг в кінцеві сектори там почались обриви, майже все обірвав – але дякую Володі Гіжовському за те, що декілька разів врятував мої приманки (я був у занадто короткому взутті). З однієї точки взяв 5 «стандартних » окунців, зациклився (повірив в цю точку) але як виявилось даремно, треба було його шукати. Потім рестарт - з стартового сектора ловлю 20 гр. окуня але за декілька хвилин все ж біжу на «фартову точку» а там довга пауза…. Фініш. В підсумку в мене 8 шт. на 48 гр та було значно скромніше ніж у Богдана, по кількості я завершив етап (разом з Юрою Хітровим) 2-м !!! Але незначний відрив по кількості (в цьому етапі та в цій зоні) як виявилось вже не мав вирішального значення – в зоні почали влетати бонусні окуні та ще і єдина щука 851 гр. також була в нашій зоні, тому по вазі (та балам) програв багатьом спортсменам і я звалився аж на сьоме місце в етапі та з 10 балами зайняв лише 4-е місце в особистому заліку. Про те, що апетит приходить під час їжі – так ось - я сприйняв не набрані мною в 3-му етапі 2 місця (а це один 2-х гр. окунець) – це відстань до бронзових медалей «в лічці» та відстань до золота «в командах», як поразку). Для порівняння всього пів - року тому на аналогічних змаганнях (на цій же водоймі) я був передостанній (з трьома «0») а тепер 4-й і все одне МАЛУВАТО буде.
Враховуючи те, що команд «без нулів» було не багато і ми виступили більш - менш стабільно – ми розраховували на командні медалі. Деякий «виток інформації» від оргкомітету підтверджував наші розрахунки – «дві львівські команди виграли» - але так не буває - чекаємо. Тільки почалась процедура підведення підсумків змагань, а ми вже з медалями - обмінялись «Ясниськими» медалями - ми бронзу передали луцькому «Фарту» а нам «Форсажі» передали срібні нагороди. Те, що по наших приблизних розрахунках в командах ми щільно (в 1 або 2 бали) ідемо з «Хатою рибака» (та мали би бути в призах) залишало інтригу для нас аж до самого фінального слова Віталіка Віжанського (молодець витримав гросмейстерську паузу !!!) - «Срібло у команди …. «Upstream»» відповідно наші скислі обличчя та радісні крики задоволення команди «Хата рибака» - РЕСПЕКТ – у них Кубок!!! Нічого, здорова конкуренція серед львівських команд – це шлях до вдосконалення майстерності та прогресу львівських спортсменів (в тому числі і на національному рівні).
ОКРЕМЕ ВІТАННЯ бронзовим призерам змагань – КОМАНДІ «ФОРСАЖ» (м. Рівне), так не дивлячись на недавню «ясниську історію» та купу підколів в свій адрес, хлопці зібрались та довели всім, що вони справжня КОМАНДА з залізними нервами та гідні нагород. Тому на найближчих (після Ясниськах) змагань вони рванули і золото в особистому заліку ( Респект Миколі Волохову 3-и бали за 3-и етапи – МАЙСТЕР – заслужена Золота нагорода та Кубок!!!!) та бронзу в командах - МОЛОДЦІ !!! Патик (Потапов Олександр) також МОЛОДЕЦЬ, стабільно та впевнено – 2,3,3 – бронза у «лічці» заслужена!!!!
Дякую своїй команді «Upstream»!!! Є чим пишатись - за останні чотири змагання (Гамаліївка, Жуків, Ясниська, Шепель) ми ВСІ чотири рази «в призах» !!!! Денису можна давати нік «шепельський» - два цьогорічні змагання на Шепелі – в призах у «лічці» !!! Сергій та я нарешті зламали «Шепільске прокляття» а Сергій ще і синдром «3-го етапу». Але заспокоюватись не варто, конкуренти сильні та налаштовані на перемоги.
Ще раз вітання всім учасникам змагань!!!! Всім НХНЛ!!!! До зустрічі на наступних змаганнях!!!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: IV Кубок Волинської обл. (БЕРЕГ_СПІНІНГ) Шепель 10.10.10

Повідомлення B.B.B. »

IY Кубок Волинської області

10.10.10 Волинь мала нагоду радо приймати 18 команд учасників 4 Кубку із берегового спінінгу:
- „Босфор” Луцьк
- „Антилопа Гну” Рівне
- „ФОРСАЖ” Рівне
- „Фарт” Луцьк
- „Сакура” Рівне
- „Конті-твістер” Рівне
- „Ракета” Луцьк
- „Золотий карась” Львів
- „Альбатрос” Рівне
- „Upstream” Львів
- „Хата рибака” Львів
- „Alegator” Рожище
- „ЛіРОЛ-1” Луцьк
- ”Mark uel” Львів
- „ЛіРОЛ-2” Луцьк
- „Світ рибалки” Львів
- „Делітанти” Рівне
- „Хижак” Луцьк

Три етапи змагання в один день були і складними і цікавими. Відчутними стали нові враження, новий досвід. Однак перемогли кращі.
Вітання призерам змагання!

Бронзові призери 4 Кубку Волинської області – команда „Форсаж” м. Рівне (Волохов М., Вронський О., Півень Ю.)
Срібні призери 4 Кубку Волинської області – команда „Upstream” м. Львів, (Пономаренко К., Князєв С., Потилицький Д.)
Чемпіони 4 Кубку Волинської області – команда „Хата рибака” м. Львів (Столяр Б., Кузяк Т., Смуток О.)

В особистому заліку переможцями стали.
3 місце – Олександр Потапов із команди „Альбатрос” м. Рівне
2 місце – Денис Потилицький із команди „Upstream” м. Львів
1 місце – Микола Волохов із команди „Форсаж” м. Рівне

Загальне фото призерів змагання

Федерація риболовного спорту Волинської області висловлює Щиру Подяку:
- усім учасникам змагання, гостям із Рівного та Рівненської області, Львову та Львівської області, а також командам із Волинської області та м. Луцька
- адміністрації ставу у с. Шепель – ДП „Фіш” ТзОВ „Феміда-Інтер” за гарний прийом та смачну УХУ
- партнерам та спонсорам змагання: магазину „Кльово”, магазину „Рибач’ок”, магазину „Фортуна рибалки”
- суддівській колегії на чолі із головним суддею О. Ліпським


До наступної зустрічі на водоймах Волині!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”