Сезон 2010 рокуЧемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Модератор: President

Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення Serhij »

Питання до організаторів. Коли будуть виставлені офіційні повні результати змагань в командному і особистому заліку?
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення Sergey@F »

Протокол змагання тат: https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 7246#p7246
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення Pikaso »

:arrow: А фотозвіт?????
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення Sergey@F »

Нарешті зібрався написати коротенький звіт...
Отже знову змагання і знову Шепель :roll: :P :P :P , після проведених тренувань було вирішено застосувати тактику аналогічну минулим змаганням, тобто швидкісна ловля дрібної риби з ближньої дистанції.
Ось довгоочікуваний день змагань приїхавши на водойму і побачивши хвилю стає зрозумілим що змагання будуть не простими, а навіть я б сказав екстремальними, оскільки за такого вітру на поплавок мені особисто ще ловити не доводилось :x :x :x , але не дивлячись на погоду на змагання прибуло 13 команд, а також вперше у поплавочних змаганнях взяли участь команди зі Львова та Рівного.... :idea:
Жеребкування першого туру: мені випадає зона А, а Вячеславу відповідно В, що ж тут скажеш напарнику повезло більше закидати "с ветерком" що про зону А не скажеш, пориви вітру були такої сили що закинути вудку було не можливо, а тут ще підводна рослинність в зоні ловлі яку короткою вудкою за вітру перекинути було не можливо - це просто жах куча обірваних оснасток та поводків.... Рибу почав лови в нормальному темпі десь останніх півтори години коли пориви вітру стали трішки слабшими, тобто було втрачено багато часу через що з вагою 3240 гр. тільки четвертий в зоні, єдиною гарною новиною стало те що Вячеслав свою зону виграв і післі першого туру не дивлячись на мій провал ми мали перше командне місце.... Тепер щоб надіятись на нормальний загальний результат потрібно без варіантів вигравати зону :arrow:
Другий тур: мені попадає сектор В14 прийшовши на місце бачу що сектор дуже перспективний, а тим більше не має пресингу з правої сторони, оскільки сектор крайній. Старт...,,,,,,,,, і тут все пішло як по маслу, кльов скаженний, вітер абсолютно не заважає, риба стабільно стоіть в точці ловлі (браво прикормка Browning) так що за таких умов не виграти зону було б злочином. Після фінішу другого туру відразу телефонує Вячеслав і повідомляє гарну новину про те що він також виграв зону ......... :idea: :idea: :idea:
Снасті які використовував: основна жилка SunLine та Colmic X5000, поводкова жилка Colmic Xilo, поплавки Colmic та Browning, гачки Mustad та Colmic...
На завершення хочу висловити слова подяки всім учасникам змагань за те що взяли участь і спортивно боролись не дивлячись на складні погодні умови, подяка суддям за відмінне судівство...
Також щира подяка нашим постійним та вельмишановним спонсорам змагань:
- ТзОВ "Апельсин"
- Торгова марка "BrаttFishing"
- Торгова марка "Megamix" - виробник якісних прикормок.
- Магазин "Рибальська жилка"
- Магазин "Кльово"
- ДП "Фіш" ТзОВ "Феміда - Інтер"


Срібний призер у командному заліку Команда «Козаки» Луцьк

Чемпіон змагань у командному заліку Команда «Апельсин» Луцьк

Бронзовий призер чемпіонату в особистому заліку Прилепа Сергій (команда «Апельсин»)
Срібний призер чемпіонату в особистому заліку Гаврилюк Олександр (команда «Козаки»)

Абсолютний чемпіон змагань Теліцин В’ячеслав (команда «Апельсин»)
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення B.B.B. »

Молодці, ребята! Гарне змагання, чудовий склад команд. Для поплавка, так розумію, Волинь зібрала рекордну кількість команд із різних регіонів (Львів та Рівне). Це приємно і це заслуговує на підтримку та відзнаку гостей.
Також вітаю усіх призерів та учасників змагання. Молодці!
Нарешті Славіку вдалось стати чемпіоном - молодець, Слава, вітаю!
"Апельсин" на своєму полі вкотре вдало виграє. Пора, хлопці, на "виїзд" - відточувати майстерність.
Хтілось би відзначити стабільність команди "Козаки" - наші хлопці. Друге місце - також добре.
Не забули "поділитись" медальками із гостями - повага гостям зі Львову.

Було б добре черканути кілька звітів і власних вражень. Гадаю, кожному учаснику є що відзначити. Ну, а призерам змагання - це вже стала традиція. Даєш звіт, як годиться, даби підтримати розвиток поплавочного напрямку. Можна і секретами поділитись - мовляв, як дожились до такої "жизні"!
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення Діма »

Всім привіт, декілька слів про власні враження від змагань.

Ранок по погоді видався досить не привітним. Пронизливий, поривчастий вітер, низька хмарність, яка постійно обіцяла дощ.
Після жеребкування мені випадає зона В сектор 15, крайній, який не знаходиться під прикриттям дамби і повноцінно відданий в волю вітру. Були моменти коли вудку закинути було просто не можливо, або закидалася з двох рук, а підсічена риба підхоплена поривом тіліпалася десь позаду в небі. Друга неприємність сектора 15 виразилася у 60 см. глибині в місці лову, при тому, що це був вузький коридор, близько 2-ох метрів, між підводною рослинністю як справа так і зліва. Враховуючи все це процес ловлі зводився до постійних перезакидань снасті, орієнтовно, 4-5 на хвилину, оскільки вітер постіно зносив поплавок на водорості. В результаті 2 повноцінних здерті мозолі на руці. Оскільки на тренуваннях гарно брала плотва на кукурудзу, перловку, акцент було зроблено на неї, однак, не так сталося як гадалося. На зерна риба покльовувала, але рідко, та й підсічку було важко вгадати зважаючи на погодні умови. Перелаштовуюсь на опариша і починаю ловити верховодку в темпі який описаний вище. Скажу чесно, коли пролунав сигнал фініш, я зітхнув з полегшенням..., і відчував, що виступив не вдало. (результат 5 місце в зоні з вагою 2139 гр.).
На другий тур налаштувався з оптимізмом. В зоні А куди кращі погодні умови, легкий вітерець в спину (для закидування супер). З 4 метрової вудки знімаю останнє коліно і роблю з неї три метри, 2гр. поплавок міняю на 0,8 гр. (благо дома підготував під нього грузики), перевязую гачок, облаштовую місце, закормлююся, впираюся ногами в землю і стартую... . Оскільки перший закорм був шари з сипучки відповідно почала інтенсивно брати верховодка. Коли почала проскакувати плотва вирішив втримати її за допомогою пшона, і це ймовірно дало результат, оскільки в кінцевому результаті в улові перпеважала плотва, хоча ловив виключно на опариш. Цікавим було те, що на білий опариш риба брала краще ніж на підфарбований (розовий, червоний). Якби не час, плотва проскакувала на кукурудзу але треба було підсмикувати волосінь, одним словом в.....чувати її, але на це не було часу. По темпу, і слідкуючи за сусідами розумів, що особистий результат повинен бути кращим ніж у 1-му турі. Отже, в другому турі (2 місце в зоні з вагою 4480 гр.). При зважуванні Діма Шихотаров повідомив, що мій напарник по команді Саша "Pikaso", поштучно програв лише 6 рибин Славіку Теліцину, а отже в загальному, ймовірно можна сподіватися на призове місце. Інтрига призерів залишалася до кінця, адже різниця між 7 і 1 місцем йде на грами...

Особисті висновки й спостереження:
- те що було на тренуванні не обовязково буде на змаганнях;
- необхідно мати як можна більше насадок;
- гачки Owner № 16 давали багато сходів. Підсічена риба сходила, при тому, що я перевязав гачок після 1-го туру;
- бажано мати декілька махових вудок (бажано 3 і 4 метри, та від 5 до 7 метрів);
- пора вступити в федерацію.

В загальному змагання були класні, боролися до останнього, йшли "ноздря в ноздрю".
Дякую, організаторам, спонсорам, колегам, друзям, я дійсно відпочив душею, чого не скажеш про тіло :lol:


Вітаю чемпіонів, команду "АПЕЛЬСИН", Славіка Теліцина з абсолютним результатом, Сергія Прилепу - підтвердив клас, призерів- команду зі Львова "Актив - 2", інших учасників!!!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Re: Чемпіонат Вол. обл. з лову риби поплавковою вудкою 28.08.201

Повідомлення slava_apelsin »

Ранок 28 червня, дух бойовий, настрій команди "перемога", ціль 1 місце. За тиждень до змагань провели повноцінне тренування, зробили висновки та вибрали правильну тактику, а саме: верховодка та плотва в перемішку. Я особисто використовував 3 та 5 метрові махові вудки Colmic, поплавки 0,5 та 0,8 гр, кормився прикормками Sensas, Mondial-F та Browning, а також застосовував піджарені висівки.
Отже жеребкування першого туру, я в зоні В, сектор 13 - і це число мене не підвело, сектор був хороший тим що був в затоці і при тому що був сильний вітер в цьому секторі практично вітру не було. Це стало велеким плюсом. Результат 1 місце в зоні з уловом більше 4 кг.
Сергій, Зона А, вітер в лице дуже сильний, закинути важко, сектор не дуже хороший з травою що негативно вплинуло на результат, 4 місце в зоні. Після першого туру ми перші з сумою балів 5.
Настрій на другий тур... Сергій - тільки перемога може залишити нас в переможцях. Сергій витягує сектор 14 (теж заплава без вітру), що дає надію на вдалий виступ. Я витягую сектор 8 (з притопленою травою) під час лову обриваю в траві дві оснастки, ламаю поплавок, довго не можу притягнути верховодку в точку ловлі, але після масованого закорму риба таки стає на прикормлене місце і я вхожу в темп, суперники теж не дрімають. Швидкість ловлі була не дуже, але ваги риби вистачило на перше місце в зоні. Отже мною була вибрана правильна тактика прикормлювання та правильна стратегія ловлі що привело до перемоги.... Особисто для мене ці змагання виявилися не легкими, в другому турі перемогу в зоні виборов з різницею в 45 гр.
Зробив висновки:
- на хороші прикормки добре реагує та ловиться риба...
- потрібно на змагання робити велику кількість запасних оснасток (не менше 4 шт. на одну вудку)...
- використовувати якісні гачки (у мене були гачки Colmic N957, які звели сходи риби до мінімуму)...
Хочу подякувати Львівським та Рівненським командам які взяли участь у змаганнях і показали гідне суперництво та не погані результати, сподіваюсь в майбутньому на гарний розвиток поплавочного напрямку у західному регіоні...
З повагою В"ячеслав Теліцин
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”