Береговий спінінгXЧемпіонат Волинської обл. берег-спін, Кричевичи,24-26.03.17

Модератор: President

Аватар користувача

Alexa
Мальок
Повідомлень: 8
З нами з: 15 жовтня 2014 01:13
Справжнє ім'я: Константин
Контактна інформація:

Re: XЧемпіонат Волинської обл. берег-спін, Кричевичи,24-26.0

Повідомлення Alexa »

Могучий рандом

И вот уже вторник, было время обдумать и попытаться сделать какие то выводы после чемпионата Волынской области в Кричевичах.
С одной стороны наверное тяжело сделать какие то выводы имея в результатах трех туров только одну цифру - 0 :)
С другой стороны, если верить в теорию рандома - которая будет иметь место быть на предстоящем чемпионате Украины - свои баранки я уже получил.

Так что верим в лучшее)

Впечатления с соревнований.

Чемпионат оставил двоякие впечатления.

Шикарный водоем, равномерные зоны, трофейные щуки, незнакомая рыба - угорь, хорошая дорога практически до самого водоема, халявный wi-fi, отличная работа судей и в то же время....
плохой клев, убогие призы для победителей, несмотря на совсем немаленький взнос, неподготовленные сектора.

В следующий раз я бы сюда не приехал.
Как говорил один человек из Харьковской федерации - соревнования должны давать ощущение праздника.
Здесь же оно появлялось, только во время обеда и ужина - спасибо повару! )

Это не то чтобы прям критика, просто есть над чем работать.
Кстати, на правах рекламы - приезжайте на ЧПО в Горбатовку, почувствуйте разницу )

О самих соревнованиях.

Путь предстоял неблизкий, и наша команда FANATIK Poltava выехала заранее еще в четверг вечером, запланировав попасть на официальную тренировку, и показать хороший результат уже в эти выходные.

Разместились в домике рядом с командой Винницы и по соседству с FANATIK Днепр.
Быстро собрали рабочие комплекты и вот уже официальная тренировка.

Довольно быстро разлавливаюсь щучкой грамм в 300 на железо.
С той же кладки Черноморец ловит щучку чуть побольше.
Начало выглядит довольно оптимистично.


Но... как оказалось на этом все и закончилось.
Только в конце тренировки я ловлю еще одну щучку на силикон.
У сокомандников и того хуже - по одному хвосту на брата.

Делать какие то выводы по такому количеству рыбы сложно, надеемся на то что завтра рыбка будет посговорчивей.

И вот начинаются соревнования.
За все 9 часов ловли я заработал аж 2 поклевки! И два раза видел провожающих приманку щупаков.
Это ж надо уметь! )
Хотя как оказалось с такими навыками я был не один, а еще 9 человек.
Грустно как то... от таких вот соревнований становится.
Ну в целом понятно - щука нерестится, ей не до еды сейчас.
Вопрос только в том, будет ли ей до еды через две недели во время ЧУ?
Или уход от ноля будет настолько же актуален.

У команды же дела складывались получше.
Во всех трех турах им удавалось закрыться хотя бы одной рыбкой.

И по итогу они оказались на 5-м и 7-м месте соответственно.
Ахххх если бы не мои баранки, были бы на пьедестале:)

В целом старт сезона удался и четвертое командное место из 20-ти команд со всей Украины можно смело заносить в актив!
Так же хочу поздравить Дениса Католиченко с уверенной победой в личном зачете! Красавчег! )
До встречи на ЧУ в Кричевичах!
Аватар користувача

Denya
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 01 березня 2017 10:32
Справжнє ім'я: Денис

Re: XЧемпіонат Волинської обл. берег-спін, Кричевичи,24-26.0

Повідомлення Denya »

С лета 2016 года мне не довелось поучаствовать ни в одном соревновании. Не передать словами, с каким настроем на борьбу я ехал на Чемпионат Волынской области. Очень уж хотелось снова окунуться в атмосферу состязаний.

Прибыв в Кричевичи, команда FANATIK увидела шикарный спортивный водоем. Большие деревянные помосты, равнозначные сектора, длинные зоны, отчеты о гигантских и просто больших щуках — всё это вселяло надежду на интересную и захватывающую борьбу.

Зображення

Вся эта эйфория, начала понемногу угасать, после того как мы вышли на тренировку. С утра мы ловили за зоной соревнований. На троих мы поймали две щуки и двух окуней. Не густо... но не без рыбы. Есть над чем подумать. Официальная тренировка в зонах ничего не прояснила. Результат такой же 2+2. В турах будет сложновато. Но все в равных условиях, рыба хоть как-то, но клюет. Поборемся.

Зображення

В турах, я особо проблем не испытывал. В первых двух турах я разловился практически сразу и дальше просто продолжал работать. В третьем же туре первые два часа я был без рыбы. Но, лично мне, не в первой участвовать в малорыбных соревнованиях. Каких-то психологических проблем я не испытывал и не нервничал. Был уверен что поймаю. И поймал...

Зображення

Несмотря на победу, озеро Кричевичи пока для меня осталось загадкой. Возможно оно преподнесет сюрприз на Чемпионате Украины. Плохой или хороший? Увидим 7-9 апреля.

Спасибо всем участникам, организаторам, судьям.

Огромная благодарность спонсору нашей команды — Торговой марке FANATIK. Всегда значительно легче выступать, когда тебя не гнетет груз организационных проблем.

Зображення
Аватар користувача

Костя Житомир
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 13 березня 2017 19:12
Справжнє ім'я: Костя

Re: XЧемпіонат Волинської обл. берег-спін, Кричевичи,24-26.0

Повідомлення Костя Житомир »

Баран і мушля, яка убила Прєдсєдатєля

Коротке оповідання трагічного змісту зі щасливим кінцем або історія про мою участь у кубку Волинської області в березні цього року.

Хлопчик, років п'яти, у червоному костюмчику застряг між ґратами паркану і плакав поки мама бігла його визволяти, а ми якраз в'їжджали у Кричевичі. У місцевій кооперації, як її назвав наш водій Саша, нам з гордістю запропонували 3 види туалетного паперу на вибір: великий, маленький і Обухів. Ми були вірні класиці. Торгівля велась з розмахом і, докупивши дрібнички, ми рушили на озеро.

На тренуванні я відловився лише в зоні А, зате по-багатому: джексонівська добре збита залізяка справно спокушала щук до півтора кг, а до силікону риба була байдужа. В зоні С теж були поставлені галочки, а Б лишилася чистим листом.

Перший тур. Зародження ідеї.

Старт з чистого листа. Мені б щось на ньому написати, але на те я так і не спромігся. Тим часом знаючі половлювали, і кожен на щось своє, і все в різних секторах. Моя ж тактика активних переміщень провалилася. З думкою, як каже Макс Нєстєрцов Максим Нестерцов, «дай, Боже, окунька, від нуля відійти», я міняв приманки і дивився по бокам. Справа на містку стояли предводитель Upstream Сергій Князєв Sergiy Knyazev і Барабойський король Паша Чорноморець Pasha Chernomorec. Мить і Сергій щось в'яже. Ну дає. Гарну здобич взяв. Важиться, кидає і сходу дістає ще щуку. Другу підряд на фоні нулів. Якби тут були музиканти з Титаніку - навіть вони перестали б дудіти у свої дудки. Пашу я ще таким не бачив: очі з орбіт, щелепа відвалилась. Тримаюся за живіт. Князєв красава. Свисток. Третя година минула теж без риби. От це і сталося - я привів барана. А що якщо?..

Другий тур. Народження.

Я став у сектор, де одесити гарно відловились на тренуванні. Спроби розпечататись силіконом нічого не дали. Віра в залізо танула на очах. В перспективних секторах вода була мертва. Князєв взяв ще одного кабана. От нестримний. В третій годині я присів на місток, ноги у воду: якщо нічого не клеїться треба перевести дух і поміркувати - бездумно хлистати воду неприпустимо. Пашка десь побіг - тільки курява за ним. Все скінчилось за графіком. Я знову був з бараном. У Паші був зріз, але результат той же. Це підштовхнуло нас до прийняття рішення і ми створили клуб. Назву не придумали, але і так ясно, що вступити до його лав міг не кожен: туди пускали тільки з баранами.

Третій тур. Смерть.

Вранці крізь сірі хмари проглядалася райдуга, а я знову крив горизонт залізом і колупав ноги крихітним силікончиком. На носі були вибори. Хто ж буде головою нашого клубу, хто візьме на себе тягар об'єднання усіх достойних і поведе за собою стадо? Вибір був непростим і неочевидним. Часу трохи лишалося, але звістка про зраду змішала всі карти. Паша записав у свій актив жахливих 2 кг 700грам. Удар під дих, ніж у спину, троянський кінь. Клуб втратив одного з кращих своїх синів. Натомість мої позиції окріпли як ніколи. Моє ідеальне резюме робило мене ідеальним кандидатом. Я не просто привів 7 баранів за 7 годин змагань, я взагалі не розумів, що коїться на водоймі. Однодумці мене величатимуть "Прєдсєдатєль". Другу годину не можна було втрачати і я почав роботу з виборцями: ми розбалакались з Олександром Міхненком Міхненко Олександр. Час плинув. Ставало холодно. Руки коченіли, ноги мерзли. Аби трохи розігнати кров і підняти свої рейтинги, я перейшов на інший місток. Коли до кінця години лишались хвилини, довелось іти на черговий експеримент повісивши півторадюймовий віброхвостик FishUp, який відмовився працювати: хвіст заводився погано, а тіло конвульсивно теліпалося. Не буду міняти, бо я ідеальний кандидат. Укріплю свої позиції. А як вести? Буду твічити. На якійсь проводці щось безжиттєво повисло. Струсити непотрібний вантаж не вдалося. Ну що ж, доведеться знімати руками. «О, мушлю тягну», - кажу сусіду. «Я вже одну мушлю дістав на тренуванні, а ось іще одна». Аж тут ніби щось смикнулось не так як мушля, але про те, що це риба годі було думати. Щось біле нерухомо наближалося до містка. Це риба? Щука в 325 грам виявилася абсолютною несподіванкою. Невже я піймав? Ця паскуда щойно нагло убила ідеального Прєдсєдатєля. Олег Мясніков зняв це на камеру. Буду передивлюватись. Тим часом друга година скінчилась. Почалася третя. А який толк? Свій шанс я втратив. Двічі в одну річку не ввійдеш. Пускайте газ.

Вітаю переможців. Моя подяка базі відпочинку Кричевичі Трофейне озеро "Кричевичі", Віталію Віжанському Віталій Віжанський і організаторам змагань. Спасибі за веселу дорогу моїм новим знайомим з Вінниці і Одеси Илья Вишневецкий, Денис Добровольський, Tim Tarakhta, Злагоднюк Петр, Александр Файден. Салютую усій команді Upstream: Sergiy Knyazev, Taras Sverdel, Назар Боженко. Ви дуже круті, хлопці. Був дуже радий усіх побачити. Потішило несподіване знайомство з Олександром Марченком Александр Марченко. Особливо приємно, як завжди, було спілкуватись з Олегом Мясніковим Олег Мясніков. До зустрічі.
Відповісти

Повернутись до “Береговий спінінг”