Сезон 2010 року"Волинський зимовий спінінг-4", дата 27-28.02.2010

Модератор: President

Автор цієї теми
sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

"Волинський зимовий спінінг-4", дата 27-28.02.2010

Повідомлення sentkroy »

"Волинський зимовий спінінг-4"
Ось і пройшли заплановані змагання "Зимові спінінги". Ще є останні вихідні цієї зими, тож є думка знову зустрітись на берегу річки із спінінгом в руках. На цей раз перевіримо нову рибну точку, на предмет активності хижака. Свого роду такі міні-фестивалі, це тренування перед важливими змаганнями, в плані психологічного настрою і звісно майстерності ловлі хижака.

До участі запрошуються усі бажаючі, без обмежень по віку.

Дата проведення – неділя 28 лютого 2010р.
Місце проведення – с. Ставрів
Змагання проводяться на річці Стир.
Формат змагання – 3 етапи по 2 год. без позначених зон та секторів, особистий залік, бальна система підрахунку (за новими правилами риболовного спорту України - 1 грам риби - дає 2 бали + 100 балів за один хвіст). Приклад:
1 учасник узяв щуку вагою 500 грам - має 1100 балів (500*2+100)
2 учасник узяв 4 окуні, кожен із яких по 100 грам - відповідно має 1200 балів (400*2+100*4).
Звідси, учасник №2 виграє в учасника №1

Відстань між учасниками – формальних 20-30 метрів.
Реєстрація учасників на місці проведення змагань о 7 год. ранку в суботу 20 чи в неділю21 лютого 2010 р.
Старт – о 8-00 год. ранку.
Залікова риба – уся хижа риба без лімітів на розмір: окунь, щука, клень, жерех, сом, судак тощо.
Сума реєстраційного внеску – для членів ФРСУ 30 грн., для інших учасників – 40 грн.

Традиційно – буде УХА.

На сьогодні зареєстровані учасники:
1. Віжанський Віталій
2. Гринюк Сергій
3. Карпюк Роман
4.

Будуть виготовлені пямятні значки з колективним фото учасників змагань. І звісно будуть медальки "іменні" із фото переможців, так як це було зроблено на "Волинський зимовий спінінг-2", класна згадка і пам"ять. І буде вручення медалей і значків з попереднього змагання.

P.S. Будемо раді бачити усіх бажаючих.
Востаннє редагувалось 25 лютого 2010 20:21 користувачем sentkroy, всього редагувалось 2 разів.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: "Волинський зимовий спінінг-4", дата 27-28.02.2010

Повідомлення We$t »

+1
Зображення
Зображення

Автор цієї теми
sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

На 23 лютого зареєстровані учасники:
1. Віжанський Віталій
2. Гринюк Сергій
3. Карпюк Роман
4. Дячук Віталій
5

Будуть виготовлені пямятні значки з колективним фото учасників змагань. І звісно будуть медальки "іменні" із фото переможців, так як це було зроблено на "Волинський зимовий спінінг-2", класна згадка і пам"ять. І буде вручення медалей і значків з попереднього змагання.

АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

Якщо, за новими правилами, значить зараз дозволені рознесені оснастки типу дроп-шот?
Скажіть будь ласка, точну дату проведення змагань.

Автор цієї теми
sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Mak7 писав:Якщо, за новими правилами, значить зараз дозволені рознесені оснастки типу дроп-шот?
Хто сказав? Знаю що дана снасть на офіційних змаганнях заборонена.
Mak7 писав:Скажіть будь ласка, точну дату проведення змагань.
Точну дату уточнемо завтра. Та й з місцем проведення трохи проблема. В.В.В був сьогодні на тестуванні в Хрінах, казав скільки не кормив приманками кльову, навіть удару не бачив. Потім переїхав у Малево. Вдалось побачити три покльовки з яких одна не реалізована, інша сход, а на третій взяв окушка 44 розміру. :o :o :o
Зображення

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

sentkroy писав:
Mak7 писав:Якщо, за новими правилами, значить зараз дозволені рознесені оснастки типу дроп-шот?
Хто сказав? Знаю що дана снасть на офіційних змаганнях заборонена.
Я прочитав про це в журналі "Современная Рыбалка" №1/2010. Там є стаття Євгенія Федоренка "ДРОП-ШОТ знакомый и незнакомый" і там сказано що тепер дозволено використовувати на змаганнях оснастки такого типу.

Автор цієї теми
sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Mak7 писав:sentkroy написав:Mak7 написав:Якщо, за новими правилами, значить зараз дозволені рознесені оснастки типу дроп-шот?Хто сказав? Знаю що дана снасть на офіційних змаганнях заборонена. Я прочитав про це в журналі "Современная Рыбалка" №1/2010. Там є стаття Євгенія Федоренка "ДРОП-ШОТ знакомый и незнакомый" і там сказано що тепер дозволено використовувати на змаганнях оснастки такого типу.
На рахунок даного питання телефонував до В.В.В як до керівника спінінгового напрямку. Віталій в свою чергу зв"язався із Вінициким колегою який входить в президію ФРС України, Він це питання спростував. Тобто ні які ДРОП-ШОТИ не затверджені Правилами риболовного спорту України, для використання у всеукраїнських змаганнях. Може десь на якихось змаганнячках і можна використовувати дану оснастку, якщо узгоджено в положені змагань про дозвіл застосування тої чи іншої снасті... А в усіх інших випадках відштовхуємось від всеукраїнських правил риболовного спорту.
Зображення

Автор цієї теми
sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

На 25 лютого зареєстровані учасники:

1. Віжанський Віталій
2. Гринюк Сергій
3. Карпюк Роман
4. Дячук Віталій
5.

Зображення

vvOldest
Мальок

Повідомлення vvOldest »

Щось інтернет-карти не підказали як ліпше до Ставрова доїхати від Луцька :( Підкажіть, може Живці доєднаються до зимового сабантуя ;)

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

На 25 лютого зареєстровані учасники:
1. Віжанський Віталій
2. Гринюк Сергій
3. Карпюк Роман
4. Дячук Віталій
5. Сергій Качеровський
6. Андрій "Мед" Пилипенко

Востаннє редагувалось 26 лютого 2010 21:39 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2010 року”