Інші змагання, фестиваліXXVII Волинський зимовий спінінг, р.Західний Буг, 11.12.16

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XXVII Волинський зимовий спінінг, р.Західний Буг, 11.12.

Повідомлення B.B.B. »

Місце розташування табору (збір, реєстрація)
Зображення
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: XXVII Волинський зимовий спінінг, р.Західний Буг, 11.12.

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

"Спінінговій фестиваль" XXVII Волинський зимовий спінінг ""

В рамках фестивалю побували в неділю на Західному Бузі. Риболовний день я вирішив присвятити експериментам, намотав волосінь товщиною 0,08мм, підготував черв'ячні приманки до оснащення в стилі "neko" і тягарці до них. На жаль, умови ловлі суперечили моїм задумам і довелось відкласти нестандартний монтаж до кращих часів. Побічним ефектом намірів експериментувати залишилась лише дешева зимова монка.

М'яко кажучи, чутливість і можливість анімувати приманку відрізняється від ловлі зі шнуром, з переваг, хіба що низький опір воді і задоволення від виважування риби. Недолік, який зводить переваги нанівець - низький рівень контролю приманки, навіть на короткій дистанції, чи варто говорити, що зі збільшенням дистанції він тільки падає. Під час ловлі довелось покладатись на досвід, і, як це смішно не звучало б, інтуїцію. Якщо сказати про проводку з використанням тонкої волосіні, то, звичні дії, в результаті, обертаються іншим, абсолютно відмінним від ловлі зі шнуром ефектом. Навіть збільшення амплітуди або сили підриву вершинкою при цьому далеко не завжди допомагає, певні варіанти анімації стають просто недоступними.

За час фестивалю мені вдалося зловити чотири хвоста, кожен з яких свого роду "бонус", загальна вага трохи більше 1400 г, в якості приманки використовував шматочок Polaris від Crazy fish, груз: шарнір 1г. Відловився я тільки в першому турі, інші два не вдалося побачити жодної покльовки, на мою думку через недостатній контроль і відсутність можливості правильно анімувати приманку.

Для ясності скажу, що риба, яку я зловив відгукнулась на абсолютно нестандартний і нетиповий, особливо для зими варіант подачі приманки. Спочатку мета стояла в тому, щоб зловити жерешка, виявити присутність цієї риби вдалося по активності на поверхні води, але перші закиди і саме місце де він себе проявив результату не принесли. Обловлювання місць відбувалося за принципом обстеження середнього і верхніх шарів води за допомогою силіконового твічингу і акцентований пауз. Дещо змістившись, в свіжій точці, під час проходження межі основної та зворотньої течії отримую очікувану покльовку і вступаю в боротьбу з підводним мешканцем. Ідентифікувати рибу вдається тільки по тому, як я подавав приманку - це безперечно жерех. Виважування на тонкій монці - справжнє свято, до того ж риба приємного розміру. В парі з піддатливою палкою тонка волосінь чудово "в'яже" рибу. На останній стадії виважування підводжу жерешка до берега і беру його у підсак. Відхід від нуля дуже ефектний, хоч і глядачів немає. Продовжую обловлювати різні напрямки з метою впіймати ще, скоріше за все він там був не один, але подальші спроби були безрезультатними. Так тривало до тих пір, доки я не змінив обловлюваний горизонт. Наступна покльовка відбулась відносно недалеко від берега, це був гарний окунь, взяв він на таку ж подачу тільки біля дна. Акцент на опрацюванні донної поверхні і середніх шарів води дозволив впіймати і наступного несподіваного гостя, яким на цей раз виявився судак. Три "бонусних" риби різного виду - просто неймовірно. Але на цьому все не закінчилося, трохи пізніше вдається доловити ще одного окуня розміром дещо меншого і отримати нерезультативну покльовку. Хоч ще є час до фінішу, вирішую не поспішаючи прямувати до місця базування, емоцій і так достатньо.

У підсумку, цього звісно було не достатньо для того, щоб потрапити в трійку. Переможці відловилися в двох турах, а чемпіон у всіх трьох, я ж зі своїм результатом виявився четвертим. Ті, хто покладав на мене надії припідносили це як "не дотягнув", "можна було б зловити окунька", але правда в тому, що я старався, не для того щоб зайняти краще місце або виграти - я старався в принципі. Думаю зі шнуром був би інший результат, можливо гірший, можливо кращий, але я обрав шлях і пройшов його як зміг. У будь-якому випадку, день можна назвати вдалим, був отриманий унікальний досвід, результатом я задоволений.

Хочу привітати переможців, а також висловити подяку учасникам, спонсорам і організатору фестивалю!

Бажаю всім НХНЛ та натхнення на риболовлі!
Востаннє редагувалось 13 грудня 2016 14:54 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XXVII Волинський зимовий спінінг, р.Західний Буг, 11.12.

Повідомлення B.B.B. »

11.12.16 на р. Західний Буг відбувся «XXVII Волинський зимовий спінінг»
Попри негоду вдається зібрати представників трьох областей: Волинської, Львівської та Рівненської. Тобто, географія учасників: Луцьк, Ківерці, Червоноград та Здолбунів.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Сам формат фестивалю більше нагадував зустріч друзів-однодумців. Вочевидь, самі такі зустрічі є більш комфортними і чомусь частіше згадуються. При цьому а ні погода, а ні слабкий кльов не впливають на атмосферу свята.
Зображення

Зображення

Зображення
Атмосфера даного дійства була пронизана не скільки результатами лову, проте інтрига між особистого турніру також була. Зрештою, мотивація від спонсорів також додавала інтриги. Зокрема, від компанії "ІБІС" перед стартом фестивалю усім учасникам було роздано силікон ТМ "Select"
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XXVII Волинський зимовий спінінг, р.Західний Буг, 11.12.

Повідомлення B.B.B. »

Відносно кльову, активності риби тощо. Можна відзначити - було непросто. Все таки зима, котра напередодні показала гарні мінуси та опади у вигляді снігу, а вже перед фестом весь сніговий покров зійшов. Відповідно рівень води у річці почав зростати, що вочевидь і справило негативний вплив на активність хижака. Проте, окремим учасникам вдалось гарно проявити себе в окремих стартах.
Зображення

Зображення

Зображення

У перерві від шеф-кухаря Сашка (на фото по центру на задньому плані) скуштували підсмажену картоплю
Зображення

Зображення

Зимовий день надзвичайно короткий. Відбігали три етапи, дві перерви і того дня як і не було. По своєму було цікаво, інтригуюче. І хоч із кльовом було важкувато, однак хто «бігав», старався, відповідний результат отримав.
Призи від спонсорів та партнерів:
Зображення

Зображення

Зображення

Номінація «найбільша кількість хвостів» - відзначився Віктор Мілян із Червонограду (9 хвостів).
Зображення

Номінація «найбільша риба» - відзначився Анатолій Литвинюк із Луцька (судак 604 гр.).,
Зображення

Зображення

5 місце – Тарас Кшевдинський, Луцьк
Зображення

Зображення

4 місце Анатолій Литвинюк, Луцьк
Зображення

Зображення

3 місце – Віталій Віжанський, Луцьк
Зображення

2 місце – Ігор Мирончук, Здолбунів
Зображення

1 місце – Дмитро Богданов, Луцьк
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Фото призерів
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Загальне фото
Зображення

Висловлюємо щиру подяку нашим спонсорам за підтримку риболовного спорту та берегового спінінгу:
- компанії "ІБІС", http://ibis.net.ua/
- магазину „Рибач’ок”, м. Луцьк
- компанії "SV Fishing Lures" http://www.sv-fishing.com.ua/
- компанії «Crazy Fish» http://www.crazy-fish.biz/
- ТМ «River Ros» (їстівні силіконові приманки ручної роботи від спортсмена Олександра Марченко) http://ruba4ok.com/, http://www.voblery.net/
- компанії «FishUp», http://fishuplures.com/

Шеф-кухарю Сашкові окрема подяка. У двох перервах підтримав гарячою картоплею у «клярі» - було дуже смачно!
Подяка усім учасникам та гостям фестивалю за активну участь, гарну, дружню та чудову атмосферу!

По завершенню фестивалю вирішили, що наступну зустріч проведемо ще у цьому році на р. Стир, у с. Малево. Отож, до зустрічі 18.12.16.
Відповісти

Повернутись до “Інші змагання, фестивалі”