Інші змагання, фестиваліS'CAPE Street Fishing Fest

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Дми3к1405
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 28 січня 2016 19:29
Справжнє ім'я: Дмитро

S'CAPE Street Fishing Fest

Повідомлення Дми3к1405 »

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Фестивалю, ловля хижої риби спінінгом з берега.
Спонсор: ТМ "S'CAPE" http://www.scapelures.com/
Усі учасники безкоштовно отримають на тест приманки фірми S'CAPE!

1. Цілі та завдання.
Фестиваль проводиться з метою:
- ознайомлення учасників з продукцією ТМ " S'CAPE "
- популяризації здорового способу життя;
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів.

2. Місце та час проведення.
2.1. Фестиваль проводяться у два етапи в один день: 13 серпня (субота) 2016 р.
2.2. Місце проведення – став у с. Теремно, Волинська обл.

3. Статус та характер.
3.1. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих. Участь БЕЗКОШТОВНА.
3.2. Турнір здійснюється в особистому заліку.

4. Учасники.
4.1. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- дотримуватися правил змагань;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки тощо.
4.2. Учасники несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

5. Програма фестивалю׃
Розклад на 13 серпня (субота) 2016 року:
до 6-30 – прибуття учасників.
- 6.30 – 7.00 – реєстрація учасників;
- 7.00 – 7.15 - загальне шикування;

- 1-й тур змагань

- 7.15 - 1-й старт I туру.
- 8.00 - фініш 1-го старту.
- 8.00 – 8.15 зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 8.15 - 2-й старт I туру.
- 9.00 - фініш 2-го старту.
- 9.00 -9.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 9.15 - 3-й старт I туру.
- 10.00 - фініш 3-го старту.

- 10.00 - 11.45 - підведення підсумків 1 туру, відпочинок, обід(уха).
- 11.45 - загальне шикування. Зміна зони.
- 11.45 - 12.15 - Жеребкування, розхід по зонам.

- 2-й тур змагань

- 12.15 - 1-й старт 2 туру.
- 13.00 - фініш 1-го старту.
- 13.00-13.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 13.15 - 2-й старт 2 туру.
- 14.00 - фініш 2-го старту.
- 14.00-14.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 14.15 - 3-й старт 2 туру.
- 15.00 - фініш 3-го старту.

- 15.00-16.00 - підведення підсумків змагань, нагородження переможців та призерів, закриття змагання.

У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку.

6. Правила.
6.1. Фестиваль проводиться у 2 етапи в один день, у відповідності до графіку п. 5.
6.2. Водойма умовно поділяється на дві зони. Спочатку всі ловлять у 1 зоні, далі у 2. Під час ловлі дотримуємось формальної дистанції між учасниками, яка рівна довжині вудилища.
6.3. Учасник на кожному етапі обирає собі довільне місце згідно оголошеного старту визначеного жеребкувальною картою, у визначеній зоні лову, дотримуючись правила не займати зону облову (5 метрів) іншого учасника.
6.4. Залікова риба: окунь, щука, судак, форель.
6.5. В процесі ловлі риба зберігається в неметалічних садках, прозорій тарі. Учасник який піймав щуку, судака, або крупнішого окуня (від 50грам), забовязаний покликати суддю для проведення виміру, після чого данні заносяться до протоколу, а риба відразу відпускається у водойму.
6.6. Учасникам не дозволяється заходити в воду.
6.7. Забороняються використовувати рознесені оснастки та тандеми.

7. Суддівство та протести.
Кожний учасник має право подати протест суддівській колегії.

8. Підведення підсумків. Нагородження.
8.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу.
8.2. Переможець і призери в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 2-х етапів.
8.3. За рівної кількості балів, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників "+1" (наприклад: загальна кількість учасників – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце: 10+1=11).
8.4 Призери змагання отримують пам'ятні медалі, а також комплект приманок S'CAPE від спонсора.
8.5 Переможець змагання отримує Кубок S"CAPE Street Fishing Fest, а також комплект приманок S'CAPE від спонсора.

З інших питань тел. 099-25-86-043 - Діма
Аватар користувача

Автор цієї теми
Дми3к1405
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 28 січня 2016 19:29
Справжнє ім'я: Дмитро

Re: S'CAPE Street Fishing Fest

Повідомлення Дми3к1405 »

Реєстрація:
1. Віктор Поліщук
2. Владислав Дубровський
3. Сергій Лоїк
4. Сергій Матвійчук
5. Вова Василенко
6. Ілля Маслош
7. Владислав Жуковець
8. Міша Мосійчук
9. Назар Миронець
10. Сергій Куцик
11. Гліб Матищук
12. Уточнюється
13. Уточнюється
14. Роман Лунь
15. Олег Кондратюк
16. Віталій Анатолійович
17. Влад Шандрук
18. Віталій Афонін
19. Коля Омельчук
Востаннє редагувалось 10 серпня 2016 20:07 користувачем Дми3к1405, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Дми3к1405
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 28 січня 2016 19:29
Справжнє ім'я: Дмитро

Re: S'CAPE Street Fishing Fest

Повідомлення Дми3к1405 »

На рахунок призів:
1місце - медаль, кубок, 20 пачок силікону.
2місце - медаль, 15 пачок силікону.
3місце - медаль, 10пачок силікону.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Дми3к1405
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 28 січня 2016 19:29
Справжнє ім'я: Дмитро

Re: S'CAPE Street Fishing Fest

Повідомлення Дми3к1405 »

Ось і пройшов фестиваль під назвою: “S'CAPE Street Fishing Fest”. Основною задумкою було провести його в межах містах, щоб зібрати побільше людей.

І ось останні дні до фестивалю, вирішення останніх організаційних питань, оскількі я був основним організатором, ще й в останій день вирішив все таки взяти участь, адже окрім мене, ще і так є суддя, а зони не такі вже й великі. Нарешті остання безсонна ніч, і я вже прямую до таксі. Приїзд на водойму в 6.10, а людей 0. А в 6.30 вже початок шикування. Але швидко починають з’являтися перші учасники, і вже до 7 годин приїжає лише 16 людей, хоча зареєстрованих було 24. Не дуже приємно було таке бачити… Ну що ж, що є - те є. Учасникі вже всі готові та чекають сигналу старту.

В 7.15, шикування, озвучення головних правил, декілька слів від спонсора, та роздача всім приманок на тест, всі учасники вибрали собі 12приманочок. І всі вже переміщаються у місця лову. Практично всі учасники стають ближче до пляжу, та роблять ставку на дрібну рибу. Особисто я вирішив спочатку зробити ставку на крупнішу приманку, та піти в інший кінець зони, доречі ловив я новим для себе інструментом, а саме - Soare Ci4+, яку мені дав Саша на тест, за що йому окрема подяка.

І ось від суді лунає слово СТАРТ, і з першого ж заброса Влад , який стояв біля мене дістає непоганого окуня, в мене лише ж тичок дрібного окуня. Через заброс Влад ловить одного ще крупішого окуня. В мене лише ж знову всього лиш тичок дрібної риби. Вирішую все таки повернутися до ловлі дрібного окуня, і з першого ж забросу ловлю окунця на 15грам, який відразу зважився та відпустився. Після цього кльов практично притих. Лише місцями учасники ловили дрібних окунців. Після першого старту бачу що відловилися майже всі, тож на 2 старт всі учасники вже біжать по своїх місцях. Декому вдаволося виманювати хороших окунців, невеликих щущок, деякі учасникі відразу жеж обловили новий для них силікон S'CAPE, в мене жеж чомусь рибка не хотіла клювати. Така картина продовжувалася і в 3 старті.

І нарешт фініш 1етапу. Підрахування та озвучення всіх результатів, і перерва 1.5 годинки. Саша(спонсор) організував нам кучку бутербродів. Всі учасники досхочу наїлися, та були готові до ловлі в 2 етапі. Другий етап відбувався на другому березі, тож тут був більшу рибку, але не тут то було. З рибкой в цій зоні по кльову було трішки гірше, лише декільком учасникам вдалося підібрати ключик до ловлі рибки. В 2 старті я знову повернувся до ловлі дрібної рибки, та мені все таки здалося виковиряти 4 окунця вагою 70 грам. В 3 старті, з першиг Забросів Рома ловить свою 5 щуку лише за цей етап, вагою в 254грама. І з самого кінця зони чути слово суддя, учасник який в всіх стартах та етапах був з 0, ловить щуку на 432грама. Мені ж пощастило обірватися, тому я знову перейшов на ловлю крупнішої рибки, але вдалося отримати лише декілька тичків. І ось нарешті лунає слово: “ФІНІШ”.

Швидкий основний підрахунок результатів. І я, якщо чесно вражений. Учасникі які в 1 етапі були в лідерах залишилися з 0, і навпаки. Всіх запросили на фінальне шикування та оголошення результатів. Швидка фотосесія, нагородження призерів, та роз’їзд учасників по домівках.

Просто величезна подяка спонсору S'CAPE, який взяв абсолютно всі витрати на себе, також Владиславу Дубровському за якісні фотографії. Думаю всі учасники залишилися задоволенні. Дякую всім за візит!)

Вся рибка відразу жеж важилася та відпускалася, жодне рибка не постраждала!)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: S'CAPE Street Fishing Fest

Повідомлення B.B.B. »

Молодці! Вітання учасникам та організаторам дійства.
Відповісти

Повернутись до “Інші змагання, фестивалі”