Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту УкраїниЧемпіонат Рівненської області спінінг берег 29-30,04,17

Модератор: President

Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області спінінг берег 29-30,04,17

Повідомлення Коля Рибковський »

Ось і закінчився очікуваний чемпіонат Рівненської області, який проводився на Хріницькому водосховищі у с. Набережне. У змаганні прийняло участь 23 команди, що тільки додало конкурентного духу учасникам. Наша команда Пірати Crazy Fish у складі Рибковського Миколи, Домана Вадима та Бардася Олега, не стала винятком. В загальному передбачалась ловля окуня, що й довели цих 2 дні.
Отже по традиції приїхали суботнього, ясного ранку. Настрій у суперників бойовий. Хтось вже тренується поза зоною, не маючи змоги «пощупати» водойму раніше, хтось тільки складає свою зброю, а хтось тільки заряджається душевними розмовами=). Діло до реєстрації, і мені випадає (А, С, В). Перша випала саме зона «А», де найменше тренувався і не мав точного розуміння де стоїть риба. Імпровізація – перше що прийшло на думку. Нажаль вона мене підвела. Колупаючи окуня в одному кінці, в березі, суперники почали вириватись в перед в іншому кінці дальняком. Зрозумівши тему я доловив пару штук, проте було вже пізно. Ранковий кльов закінчився і прийшлось до фінішу першого туру прийти аж 15м. Невдалий старт, чого найбільше і боявся. Колеги по команді відловились краще і після першого туру ми посіли 11 місце.
Плотно пообідавши стартую в «С» зоні. Відійшов від нуля майже відразу, але суперники не сплять і досидь швидко перегнали мене бонусами. Тут ловля була в березі, проте під кінець 3го старту, ввечері навіть порадував дальняк своїми бонусами, але нажаль не мене. Фініш показав що мене обійшли 10 людей. Але нашій команді приніс 1 місце в зоні Дорман Вадим. Олег Бардась трохи гірше але не критично. Не проста ловля окуня змушує людей посунутись. В результаті після 2го туру наша команда Пірати Crazy Fish стала на 4 місце поступаючись третьому аж 12 балів, і перемагаючи 6, 7 та 8 місця на 3 бали. Плотно…
Обдумавши, обговоривши всі помилки, ми поїхали до будиночку де мали ночувати. Погрузились в душевну атмосферу. Теплий, весняний вечір на відпочинку, в колі друзів приносить тільки приємні спогади…Переважно заради таких моментів хочеться приймати участь на таких заходах.
Прокинувшись ранок нас зустрів чудовою, теплою погодою. Те що доктор прописав! Бойовий настрій нікуди не пропав, з ним же і вирушив в зону «В». І тут…наступила ранкова роздача окуня на дальняку! Тримаючи ситуацію під контролем вдається зловити окунця на 331грам і пару менших, що принесло мені основу результату. Невідомий монстрик також завів в траву і надіючись що він виплутається хотів його витягнути та укріпити результат. Проте не захотів він важитись і зійшов. В другому старті зміщуюсь та доловлююсь. І знову впевнена клювака монстра. Дотягнув за 5-7метрів до берега і досадний схід. У підсумку не вистачило всього 17 грам догнати 2ге місце. В загальному підтягнув команду.
Інтрига результатів зберігалась до самого кінця, адже всі йшли плотно. В результаті команда Пірати Crazy Fish зберегла своє 4 місце поступившись 3му всього 4,5бала. В особистому заліку нажаль не так все добре в мене було з 27м місцем. Заякорив команду. Проте є до чого прагнути! Радий за колег з 11 та 15м місцями оскільки при такій кількості учасників вийти на такий рівень не просто.
Також хочу висловити подяку нашому спонсору «Crazy Fish»! Та учасникам ,які гідно приймали участь у змаганні! Надіюсь ще не раз зустрінемось на водоймах рідного краю!
podmotka:
Аватар користувача

mukha1319
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 20 лютого 2013 15:30
Справжнє ім'я: Анатолій

Re: Чемпіонат Рівненської області спінінг берег 29-30,04,17

Повідомлення mukha1319 »

Чемпіонат Рівненської області був довгоочікуваною подією. Ці змагання ми не могли пропустити, враховуючи близьке розташування водойми від Луцька.
Проте на риболовлі в набережному я бував дуже і дуже рідко, на фестивалі, які тут проводилися теж не потрапляв. Проте інформації по ловлі тут достатньо, бонусна риба клює виходами і зранку та ввечері можна очікувати активності. Інша важлива інформація - наявність трави, каменів та інших зачепів, і як наслідок може бути багато обривів.
На тренуванні був два рази, найбільше на тренуванні ловив біля бази, де й знайшов цікаві точки на дальняку, де можна очікувати вихід активної риби.
На період змагань прогноз погоди давав надію - теплішає, сонечко та невеликий вітер.
Порадувала і велика кількість команд-учасників, за що окрема подяка організаторам за адекватні реєстраційні внески.
По жеребкуванню мені випали зони С, А та В.
Перший тур та зона С.
В цій зоні я найбільше часу провів на тренуванні, здавалося знайшов рибу на дальняку і по інформації колег тут було багато риби в самому березі. Хотів би попасти сюди в другому турі, проте і в першому була надія на ранішній вихід риби.
Ця зона виявилася для мене найважчою. одразу після старту була надія зібрати рибу в березі. Тут моєю помилкою стала велика увага до лівої частини.На легкій вазі вдалося зловити декілька маленьких окунів, але це було дуже поганим результатом. В третій годині багато часу приділив дальній дистанції, вдалося зловити одного окуня, але зовсім не бонусного. Результат туру - я 15-й, висновки по робочих монтажах та приманках зроблені.
Завдяки хорошому виступу Ігора(3-й) та Діми(10-й) після першого туру ми були 7-мі командою.
В перерві між турами обід, як завжди смачна юшка від шеф-кухара та відпочинок на чарівній природі під весняним сонечком.
В другому турі вирушаю в зону А - найменш рибну.
З самого початку була велика надія відійти від нуля рибкою в березі, але це виявилося не так просто. Першу годину приділив правій частині зони, але в мене на відміну від інших безрезультатно.
В другій годині стартував в центрі зони, вдалося швидко відійти від нуля - вже спокійніше. продовжив бігати по зоні пробуючи доловитися, але не вийшло. Проте піддивився цікаві сектори, де риба стояла трохи далі, туди і вирушив в третій годині. Активної риби вже не було, але вдалося попасти хвилинний вихід окуня, зловивши один за одним два окуні, один з яких був бонусним - трохи більше 200-т грам. В черговий раз спрацював Polaris.
Вдала третя година підняла мене зразу на друге місце в зоні - риби в інших учасників не було багато. Ігор теж 2-й в зоні, Діма - 11-й і командою ми піднялися вже на третє місце.
Зранку дуже приємна погода, тепло і легенький вітерець. В зоні В ставку я планував робити теж на ловлю в березі, але не так сталося, як гадалося. В мене 19-й старт, і розумію, що сильно вибирати з сектором не доведеться. Спочатку планував стати в крайній правий сектор(він як на диво був вільним), але зупинився раніше. І не прогадав, саме в правій частині зони був ранковий вихід риби. Стартував я з ловлі на 1 грам, але швидко зрозумів, що треба ставити щось трохи більше. Тим часом в нас в зоні вже зловили непогану щучку. Я ж заряджаю 3 г + Polaris, з першого закиду зле клювання, але мимо. продовжую далі. І на одній з проводок реалізовую клювання хорошого окуня, який в результаті став біг-фішем змагань - 676 г.
Зображення
naduv: В цій годині вдалося ще непогано доловитися, і також знайшов ще одну цікаву приманку, яку окунь ї'в в мене, навіть коли в інших вже не було клювань.
В другій годині маю 7-й старт, тож знову йду в праву частину. В тих секторах, де ловили в першій годині риби не було, і після 5-ти хвилин переходжу в крайній правий сектор. Саме з нього вдалося зловити за другу годину декілька непоганих окунів.
В третій годині всі сектори в правій частині були зайняті, тож стаю в в найближчому до них секторі. На диво в перші 10 хвилин вдається відловитися двома окунями.
Після цього пробую бігати по всій зоні та експериментую з великими вагами(і навіть отримую клювання на вибросі 8-ми грам). Результат туру зроблений - я перший в зоні. Діма - 6-ий, Ігор - 14-й і командою ми втрималися на третьому місці. В особистому заліку я піднявся аж на 5-ту позицію.
Зображення
Зображення
Зображення
Вітання всім призерам та учасникам змагань за цікаву та напружену боротьбу, РОФРС за хорошу організацію змагань та суддівство, всім спонсорам за надані призи та окремо компанії Crazy Fish за підтримку нашої команди.
До нових зустрічей на водоймах!
З повагою Анатолій Муха, команда "Шамани-Crazy Fish"
Аватар користувача

Автор цієї теми
kesha
Окунь
Повідомлень: 239
З нами з: 20 жовтня 2010 19:43

Re: Чемпіонат Рівненської області спінінг берег 29-30,04,17

Повідомлення kesha »

Відповісти

Повернутись до “Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту України”