Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту УкраїниЧемпіонат Львівської обл. Хижак.Берег.30.10.2016р.

Модератор: President

Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівської обл. Хижак.Берег.30.10.2016р.

Повідомлення Коля Рибковський »

Доброго дня!
Нарешді дібрались руки написати пару слів про Львівські зманання що були минулої неділі. Батл мав проводидись на Гамаліївському водосховищі, але погода змусила в останній день перенести змагання в інше місце - с. Сулимів. Таке рішення було прийняте через слизькі після дощу плити та сильний вітер у Гамаліївці. Безпека перш за все.
Отже ще 2 тижні наша команда "Пірати Crazy Fish" чекала цієї зустрічі. Участь у змаганні попри зміни водойми і погану погоду прийняли 54 людини. Прибули на водойму за годину до реєстрації. Друзі з Червонограду запросили "зігрітись" біля їхнього багажнику, на що не могли відмовити. Пора реєстрації, жеребьовка, і довгоочікуваний старт. Мені попалась перша зона - В. По при вітер в лице за 2 години чистого лову людям вдалось наловити 500-800грам окуня який клював переважно у товщі води. Але нажаль я цього за 2 старти не зрозумів і бігав з одним окуньом. На 3й старт поставив енгрі спін від крейзі фішу та зловив 5 окунів що було не погано. Але це на результат мені вплинуло мало - 12й із 21. Колеги по команді нажаль відловились приблизно однаково.
На другий старт прямую в зону С. Знаю що буде не легко але більше 1кг окуня наловив в минулому турі лідер зони і мене це тішить. "Тема" змінилась на поляріс від того ж Crаzy Fish. Але на початку туру вдалось зловити щучку на грам 120 що не може не тішити. Ще пару окунів і фініш. 4й в зоні це не погано. Але Вадим Дорман та Сергій Боярчук відловились не дуже. Командою злетіли ще нижче.
Між другим і третім туром не можу не подякумати за смачні ченахи. Кухарям браво! Навіть дощ який був не спортив мій настрій. "Зігрілись" із Рівненськими колегами та знову в бій!
3й тур. Направляюсь в найменш рибну зону - А. Люди ловлять по 2-3 окуні а я з нулем. Бігаю, змінюю точки, приманки, проводки. Сів окунець. "Від нуля й добре" подумав я. Потім ще доловив з одного місця 2 штуки на той же поляріс від Crezy Fish. В підсумку 7й в зоні. Вадиму відловились нажаль не вдалось і Сергій теж не задоволений результатом.
У підсумку команда "Пірати Crаzy Fish" посіла цікаве але не бажане 13 місце із 17 команд.
Важким видався день, змагання та кльов. У свою чергу хочу подякувати учасникам за чесну боротьбу. Поварам за ченахи. Суддям та спонсорам змагань за організацію. Окрему подяку заслуговує компанія Crаzy Fish за спонсорство команди. Та усім хто прочитав цей звіт. До нових зустрічей на водоймах!
podmotka:
Аватар користувача

mukha1319
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 20 лютого 2013 15:30
Справжнє ім'я: Анатолій

Re: Чемпіонат Львівської обл. Хижак.Берег.30.10.2016р.

Повідомлення mukha1319 »

До Чемпіонату львівської області готувалися як до останнього офіційного змагання у році. Погода вносила свої корективи і дякую організаторам що все таки перенесли змагання з Гамаліївки. Водойма в Сулимові в таких умовах стала чудовим варіантом.
Конкретної інформації по водоймі не було, готувалися як і на Гамаліївці ловити окуня. Отож вночі нас підбирають рівненьські колеги (за що їм окреме дякую!) і ми вирушаємо в сторону Львова.
Дорога промайнула швидко, і от ми вже на місці, де вже є доволі багато команд. Ранковий чай, реєстрація, швидкі збори і ми прямуємо на шикування.
В першому турі прямую в зону В. Одразу мені приглянувся сектор в заплавці біля дерева в лівій частині зони. З нього і стартую. 1 грам + трохи вкорочений Polaris дають змогу заробити декілька клювань але без риби в садку. Трохи зміщуюся вправо і відходжу від нуля. А люди вже за той час непогано наловили. Я шукав рибу на середній дистанції, в той час як лідери туру зробили результат в березі. Та ще й риба хотіла якнайменшу вагу і маленький гачок. Але це я зрозумів тільки в другому турі.
Перший старт туру я пробігав спостерігаючи як інші ловлять в березі і вперто пробував шукати рибу на вибросі 1-го граму. В другому старті справжній майстер-клас показав мені Діма Маслош коли майже в самих ногах ледь не з кожного закиду виймав окуня. я ж за той час мав тільки два клювання.
Помінялася ситуація тільки коли я зменшив вагу до 0,8 грам з 12-м гачком. Рибі такий монтаж з Angry Spin-ом подобався куди більше.
Свою рибу до кінця туру я все таки добрав, але перший тур закінчив в нижній частині таблиці.
В перерві мені все таки було цікаво ще раз перевірити чи немає активної риби на дальняку. Десяток закидів поза зонами показав що ставка на ближню дистанцію виправдана.
Тож в другому турі в зону С вирушаю з одним спінінгом. Тут стартую в секторі біля куща в правій частині зони. Перші десять хвилин показали що риба зовсім неактивна. Але мені все ж вдалося реалізувати єдине клювання в цих секторах. Пробував переміщатися по зоні, але активності риби не було.
В другому старті приділяю більше уваги лівій частині зони. Все ж тут було зловлено більше хвостів.
Для себе відмітив тут один сектор, в якому Тарас Свердел непогано відловився. В ньому риба клювала виходами і саме з нього я зробив основний результат туру.
Перед третім вирішальним туром перерва на смачний зігріваючий обід від організаторів, за що окреме дякую!
Третій тур і зона А. За інформацією тут непогано працювали сектори біля поваленого дерева. Мав непоганий старт і став за декілька секторів від цього дерева. Яке ж було моє розчарування коли Ігор Мозіль прямо біля дерева швидко відловився двома окунями, а я не мав навіть клювання. Першу годину завершив без риби. Другу годину присвятив лівій частині зони з яскраво вираженим міляком. І не дарма, невелика щучка все ж спокусилася на Polaris. Ця щучка і стала єдиною моєю рибою в турі.
В підсумку змагань я 21-й, а командою ми підібралися недалеко до призів - 5-те місце.
Хочу подякувати всім хто займався організацією змагання, численним спонсорам змагань, компанії Crazy Fish за чудові приманки, всім учасникам за дружню атмосферу та напружену боротьбу, вітання призерам.
До нових зустрічей!
Анатолій Муха, "Шамани - Crazy Fish"
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту України”