Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту УкраїниКубок Львівської обл. Хижак .Берег.15.05.2016р.

Модератор: President

Автор цієї теми
Jigmen
Судак
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 54 рази

Re: Кубок Львівської обл. Хижак .Берег.15.05.2016р.

Повідомлення Jigmen »

Оновив список зареестрованих учасників!!!

mukha1319
Плоскирка
Справжнє ім'я: Анатолій
Дякував (ла): 97 рази
Подякували: 46 рази

Re: Кубок Львівської обл. Хижак .Берег.15.05.2016р.

Повідомлення mukha1319 »

Кубок Львівської області 2016 або "Зловити свого окуня "

Їхати в Гамаліївку було вирішено майже без обговорень - можливість позмагатися з сильними спорстменами на цікавій водоймі та відремонтована дорога до Львова цьому тільки сприяли.
Прогноз погоди не дуже оптимістичний - налаштовуємося на сильний вітер, який цього року на диво часто піднімається саме в дні змагань) Отож пятеро вирушаємо вночі в сторону Львова. Час в дорозі пройшов на диво швидко, так як більшу частину шляху я проспав)
Так як ніхто з нас на цій водоймі ніразу не був деяку підготовку провели по інформації з попередніх змагань. Для себе зробив висновок що риба може бути як в березі так і на дальняку з однаковою ймовірністю тому було вирішено в перший тур брати два спінінги, які б пришвидшили розвідку.
Гамаліївка зустріла нас прохолодною погодою і сильним вітром. Реєстрація, жеребкування зон і команда "Шамани - Crazy Fish" готова до бою!
Мені випали зони АВС. Перша моя зона А виявилася зоною з найменшим вітром, щоправда тут він на відміну від двох інших зон дув не в лице, а був боковим. З собою беру два комплекти - на одному вага 1.5 г для ловлі прибережного окуня, а на іншому 5 г для того шоб зганяти окуня з дальняка ближче до берега :D На обох гачках одна і та ж приманка - універсальний розвідник Polris від Crazy Fish в кольорі №10, класика по окуню і щуці. Вирішую стартувати з секторів в центрі зони. В хід іде комплект з 1,5 г. Роблю десяток закидів і ніодного контакту з рибою, в той час як декілька учасників вже відловилися. Пробую 5 г і на першому закиді отримую клювання, але без реалізації. Ще декілька закидів і все ще не можу реалізувати активні клювання. Прерв'язуюся на 3 г і майже підряд ловлю декілька окунів на все той же поляріс в маслі. Клювання продовжуються і тому залишаюся в своєму секторі, зміна кольорів приманки знаходить зацікавленість в риби. Згодом ставлю Nano Minnow в 14-му кольорі і добираю в різних секторах декілька окунів. Після першого старту лідирую в зоні. 2-й і 3-й старти характеризувалися більш делікатними клюваннями риби на дальній дистанції. Правильна подача і окунь жадно ї'в Angry Spin 1" від CRAZY FISH та все того ж Поляріса в різних кольорах. Тур я так і закінчив першим.
Зважування між стартами

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Коротка перерва і в другий тур вирушаю в зону В, де вітер вже дує в лице, і брати сюди два спінінги недоцільно, так як риба в основному вся далеко. Стартую з 5 г + Angry spin в секторі недалеко від пірсу. Роблю десяток закидів і заробляю схід.Кидаю ще туди ж і все таки дістаю окуня. Вже непогано, враховуючи вітер в лице і те що поки мало хто відловився. Продовжую ловити в тому ж секторі, змінюючи приманки і добираю ще декілька окунів. Непогано спрацювали поляріс і саморобні джавастіки з крейзі фішовського 14-го масла.

ЗображенняЗображення

Після першого старту третій, рибу зрозумів, все йде по плану. В другому старті вдалося спочатку стати в той же сектор, заробити декілька сходів, відстрелити два рази. Змінюю з 5 секторів, клювання є але без реалізації. Буквально за дві хвилини до фінішу беру одного окуня і встигаю заробити схід. Після другого старту опустився нижче, так як люди багато хто відловився непогано порівняно з моїм одним окунем. В третьому старті вдалося підібрати правильну вагу шарніра і основну ставку зробив на активне переміщення по зоні. І це дало свій результат, в цому старті я зловив найбільше і став в турі другим.
Перерва і смачнющий обід за що велике дякую організаторам!

ЗображенняЗображення

Зона С візуально така ж як і зона В, проте тут не все так просто. В третьому турі довелося вже в процесі ловлі підбирати оптимальну вагу і проводку. Проте вдалося достатньо швидко відійти від нуля. Цей окунь і став для мене єдиним в першій годині. Тут не вдалося попасти в край зони, де люди непогано відловилися. Другий старт, стартую майже останнім і знову не попадаю в край зони. Довелося активно переміщатися по зоні в пошуках риби, що принесло свої результати. В третьому старті нарешті вдається попасти в хороший сектор, і хоч клювань небагато, вдається декілька реалізувати. В підсумку я третій в зоні С що означає що я точно в першій трійці в особистому заліку.
Підрахунок результатів і "Шамани - Crazy Fish" 9-ті в командному заліку і я 2-й в особистому. Змагання видалися цікавими, непередбачуваними, напруженими і цінними здобутим досвідом ловлі в складних умовах. Вітання переможцям, команді "Crazy Fish" і особисто Назару Боженку з заслуженою перемогою. Дякую учасникам за напружену чесну боротьбу, організаторам та спонсорам за цікаві змагання, компанії CRAZY FISH за підтримку риболовного спорту і якісні приманки.

До зустрічі на Чемпіонаті Рівненської обл. 28-29.05.2016 р. З повагою Анатолій Муха, команда "Шамани - Crazy Fish".

ЗображенняЗображення
За це повідомлення автора mukha1319 подякували (всього 5):
SIVSON79 (18 травня 2016 08:46) • DRAKULKA (18 травня 2016 10:07) • B.B.B. (18 травня 2016 15:14) • Коля Рибковський (19 травня 2016 17:45) • Trans (19 травня 2016 20:03)
Рейтинг: 13.51%

Відповісти

Повернутись до “Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту України”