ЕкзотикаРиболовля в Єгипті

Модератор: Maximus

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Риболовля в Єгипті

Повідомлення slava_apelsin »

З 10 по 17 жовтня відпочивав компанією з 8 чоловік в Єгипті, м. Хургада.
Напередодні знайшов в інтернеті агентство, яка організовує морську рибалку в Єгипті, в районі м. Хургада. Відвідав їхній сайт та побачив багато цікавих фотографій, кілька різновидностей виловлених в Червоному морі риб.
Організував групу людей: Тарас, Юра, Олег та я, подзвонили гіду. Він приїхав в наш готель та розповів всі подробиці і нюанси рибалки в морі.
Отже в 16:00, 14.10.11 по нас приїхала машина, яка мала доставити нас в порт. Десь в 18:00 ми вже в морі. Познайомились з членами команди та гідом Андрієм.

Спочатку пробували тролінгувати (близько 30 хв.), потім почало темніти і довелось закінчувати, так як дуже багато коралових рифів.
Вирішили стати на нічну донну риболовлю, ловили на нарізку з кальмара та ставриди.
Удалося впіймати таких риб: групер, морський окунь, луціан, білка.
Ще вночі намагався зловити саргана, але ні як не виходило. Якби була мікроджигова снасть, то думаю, результат був би.
Вечеряли тими рибами, які вдалося спіймати. З них нам приготували дуже смачні страви.
На наступний день о 5:00 знову почали готуватись до тролінгу.

Потім чай, кава і рибалка розпочалась. Три години покльовок взагалі не було і ми пішли снідати.
Перший «паровоз» був о 10:00. Я підбіг до вудочки та попробував зупинити рибу, але рибина завела за кораловий риф та обрізала. Довго чекати не довелось, знову покльовка і ми вже виважуємо групера, правда не великого, але опір чинить добрий.
Через годину знову свист котушки, на цей раз довірили виважування гіду Андрію, але йому теж не вдалося вивести рибу - знову обріз за корали.
Четверта покльовка, я вже сам почав боротися з рибою – результат тунець 3,4 кг.

Виловлений на воблер Halco, заганяли його на робочу – 20-25 м глибину за допомогою даунрінгера.
П’ята покльовка принесла групера вагою 1 кг.
Потім вирішили зупинитись на донну риболовлю з глибини 30 м, але піймати вдалося тільки рибу пікасо.
В 17:00 ми припливли в порт, доба риболовлі пролетіла дуже швидко. Море вражень, природа – супер, смачна їжа з риби яку нам готував кок теж дуже сподобалась.
За словами Андрія, риби які нам взяти не вдалось заважили б більше 15 кг, можливо нам просто не вистачило досвіду.
Хто хоче порибалити в м.Хургаді рекомендую агентство «Фішинг-Єгипет»
Ось контакти:(+2169905459);01520169905459 - набір з України(Київстар), (+20189796458); 01520189796458 - набір з України[/b]
Повірте буде дуже цікаво, особливо якщо пощастить виловити трофейний екземпляр. Червоне море цікаве тим, що ти не знаєш, що може тобі клюнути. Вдалих рибалок!!!
В’ячеслав Теліцин
Востаннє редагувалось 24 жовтня 2011 13:09 користувачем slava_apelsin, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача

СаньОК!!!
Чебачок
Повідомлень: 19
З нами з: 03 вересня 2011 22:08
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: с.Піща
Контактна інформація:

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення СаньОК!!! »

ОЦЕ ТАК!!!!!!!!!!!! :o
podmotka:Риболовля-це СУПЕР!!!!!! motorka: nadno:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення DRAKULKA »

Славно порыбачили, славный отчёт, поздравляю!

Только маленькое уточнение - это не совсем пикассо. Эта рыбка из одного же семейства спинорогов что и пикассо но называется Балистап. Хотя при такой богатой ихтиофауне Красного моря неудивительно что рыб одного семейства местные иногда называют одним названием.

Для сравнения спинороги:

Балистап (лат. Balistapus undulatus) (англ. Orange-lined Triggerfish) (Спинорог оранжевополосый)
Зображення

Рыба-пикассо (лат. Rhinecanthus aculeatus)
Зображення

Пикассо-клоун (лат. Balistoides conspicillum)
Зображення

Спинорог очковый (лат. Rhinecanthus rectangulus)
Зображення

Спинорог золотоглазый (лат. Rhinecanthus verrucosus)
Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення slava_apelsin »

Напевно ти прав ,але нам так назвали цю риби і я не перевірав так і виложив на сайт.
Таку кількість різновидів риб та інших мешканців Червоного моря місцеві рибалки, точні назви не знають, тому приблизно іх і зводять до одного виду чи роду.
Востаннє редагувалось 24 жовтня 2011 09:49 користувачем slava_apelsin, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення Trans »

Супер, молодець.
Славік, а який опір чинить тунець. Десь читав, що риба дуже чинить опір при виважуванні?
Аналогія - короп якої ваги приблизно чинить такий опір як 3-кг тунець?
Аватар користувача

Автор цієї теми
slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення slava_apelsin »

Чесно,тунець опору взагалі не чинив, даже сильно залегко йшов. Окунь більше давав жару.
Гід казав що попав гачок в больову точку,а взагалі морська риба дуже сильна.На донку якщо не встиг зразу виважити то зразу корал.В Юри було пару відкусів по словам гіда Баракуда обрізала.
Аватар користувача

akrus

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення akrus »

Круто так тримати
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Риболовля в Єгипті

Повідомлення promouterus »

враження від фото зашкалюють, а вживу мабуть просто бомбочка
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Відповісти

Повернутись до “Екзотика”