АкваріумВтекла ампулярія

Модератор: Максим Млинів

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Втекла ампулярія

Повідомлення Gennady »

На днях купив дочці в акваріум велику ампулярію, а вона вночі дала на тапки :mrgreen: Тепер десь у кімнаті, але знайти не можу хоча шукав по всіх закутках. Підкажіть хто знає чим можна виманити втікачку ?
p.s. варена капуста не допомогла :D
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення DRAKULKA »

Она вылезла чтобы отложить икру. Икру они откладывают не в воде а в сухой воздушной среде. Если найдёте -посадите в обычную трёхлитровую банку, пусть сделает кладку, потом икру положите в пластиковую крышечку и пустите плавать по аквариуму, улитку в воду. На полу не ищите, скорей всего она гдето на мебели, возможно в углу вверх ногами. Посмотрите также под столами и стульчиками.Выманить можно блюдечком с водой и кусочком сыра. Правда если уже прошло много времени она высохнет и станет вялой, может и не доползти. Пару дней без воды выдержит, а дальше уж ищите по запаху.
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення Pikaso »

Вже забудь про неї...вже висохла!!!!!!!!!! так що знайдеш після якоїсь генеральної уборки в дома;).а приманювати капустою та сиром то сильно :lol: . Доречі накрий банку бо не тільки ампулярії повтікають а і риби повипригують. :!: .
В мене не раз лабіринтові рибки випригували (макропод), і краби теж гуляли по квартирі, але добре що замітив і повернув втікача!!!!!!!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення Gennady »

DRAKULKA писав:скорей всего она гдето на мебели, возможно в углу вверх ногами
якщо жінка це побачить :shock: то прийдеться мені переїхати жити в машину :D

Всім дякую за швидку відповідь !
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення BOBR »

прийдеться мені переїхати жити в машину
Упал под стол)
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення Вітус »

Gennady писав: якщо жінка це побачить :shock: то прийдеться мені переїхати жити в машину :D
В мене в практиці був наступний випадок. Я накопав червоних гнійних хробаків, але на другий дени їхав не на білу рибу, а спінінгувати. Отже, хробаки опинились незадіяними, а зберігати я їх залишив зав'язаними в тоненькому поліетилновому мішочку внизу холодильника..(думав, пронєсьот). Вже на рибалці з самого ранку (а це вихідний день) чомусь зазвонив телефон, і я дуже здивувався :shock: від того, що чомусь у таку рань звонить дружина. Краще б не брав трубку :o :oops: :oops: ,...вопль стояв за сотню метрів,...Хробаки, оказується вилізли всі і розповзлися по всіх продуктах, що були в холодильнику. я думав, що мені взагалі не варто вертатись додому. Але, нічого, минулось...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення DRAKULKA »

У меня была тоже ситуейшн. Пришёл с ночной рыбалки, скинул рюкзак и завалился спать. Жена решила сделать доброе дело - разобрала содержимое рюкзака, кроме снастей, среди которых и была какаято банка (по её словам). Банка это была с пиявками, и когда я уже взял рюкзак на рыбалку на следующие выходные, пиявкам в тепле пришёл кирдык. Вобщем с поллитра этого добра я спустил в унитаз. Но как оказалось позже кирдык пришёл только половине пиявок, а остальная половина очухалась в холодной и чистой водопроводной воде и начала перемещаться. Вобщем у жены тоже был маленький шок, когда она через некоторое время зашла в туалет и подняв крышку узрела этих кровопийц, гроздьями свисающих с ободка унитаза :)
Аватар користувача

Автор цієї теми
Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Re: Втекла ампулярія

Повідомлення Gennady »

Продовження історії:
після невдалих пошуків утікачки, вирішив заспокоїти дочку купівлею нового равлика. Спочатку зробив кришку на акваріум :mrgreen: а потім запустив. Ампулярія деньок побігала по акві і вирубилась в "неєстественній" позі на два дня. Ну все, думаю тепер не отмажусь, але згадав про капусту. Зварив листочок більший за равлика у два рази і кинув на дно. Ніякої реакції, дивився хвилин десять. Через півгодини підходжу до акваріуму, а вона вже доїдає :shock: і при чому дуже активно, напевно в магазині не кормили :D Так що капуста все таки рулить :lol:
Відповісти

Повернутись до “Акваріум”