МайстерняСпіннінги ручної зборки by A.S.

Модератор: Максим Млинів

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Andrey S
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2014 12:29
Справжнє ім'я: Андрій

Спіннінги ручної зборки by A.S.

Повідомлення Andrey S »

Всім привіт!
Нарешті закінчив роботу над черговим творінням - спіннінгом на бланку Matagi T-Russell TR84 Super Chinu M (Японія). Ось тільки зараз вирішив поділитись своїм захопленням, яке триває уже 3 роки(родбилдинг).
Спін був зібраний для власного користування. "Палка" уже пройшла "обкатку" на трьох рибалках, правда не зовсім в тих умовах для яких призначена.
Отже, незвична довжина 8.4, комфортний тест 4-14гр.(не по каталогу), строй ex-fast. Дальнобойний, потужний бланк(1.5PE(20lb)) зі "злою" вклейкою призначений(адаптований для наших широт. Японська спеціалізація- rockfish) для ловлі обережної риби в складних умовах(коряжник, боковий вітер). Так як я захоплююсь ловлею судака на Стиру, це саме те що потрібно.
Дизайн розробив індивідуально, родбилдинг-це творче заняття.
На черзі ще один ексклюзив, тільки більш універсального застосування.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Andrey S
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2014 12:29
Справжнє ім'я: Андрій

Black Knight

Повідомлення Andrey S »

Повну реінкарнацію дорогого для мене спіна вирішив присвятити 10-й річниці з часу мого з ним знайомства)
Була знята вся фурнітура, бланк зачищений до графіта і перефарбований в чорний мат, нова фурнітура підібрана теж в такій мінімалістичній гамі. Всі написи на бланку від руки.
PS. EVA трохи затерта, бо на фотосесію палка потрапила після 3міс. інтенсивного користування.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Andrey S
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2014 12:29
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Спіннінги ручної зборки by A.S.

Повідомлення Andrey S »

MHX S781-2
Мікро універсальчик на бланку з форелевим типажом
Відповісти

Повернутись до “Майстерня”