ОпитуванняДумки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів тощо

Модератор: President

Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Bayda »

кочевник писав:Пропонуємо прийняти участь в опитуванні щодо можливих змін до правил берегового спінінгу.
50 балів за хвіст пора скасувати.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення DRAKULKA »

хорошо сказано - "так наприклад, у Житомирі вважають, що ловля малька, це шлях до професіоналізму" :lol:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Bayda »

Вони помиляються.
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення кочевник »

Юра, Олег дякую за участь у нашому голосуванні! А що іншим волинським спортсменам байдуже майбутній напрямок розвітку берегового спінінгу? "Не вірю".
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

Не знаю як іншим. але мені не байдужий подальший розвиток берегового спінінгу, і не тільки...в мене є думка створити рибальську школу. щоб раз на тиждень приходили туди, ділились опитом і навчали інших риболовному спорту. а то замічаю що один має свої секрети, другий-інші...наприклад люди створили спортзал для того щоб удосконалювати своє тіло, так чому б не створити школу рибальства, щоб удосконалювати своє спортивне уміння ловити рибу? так само вносити свої внески раз чи 2 в місяць. створювати між "учнями" турніри...але так само є свої проблеми: хто очолюватиме, приміщення(можливо спонсора)...потрібно заохотити цьому все більше людей щоб мати нагоду втілити це у життя...можливо виглядає трохи смішно, але це всежтаки моя думка...
podmotka:
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

Також є думка ділитися новими видами спортивної ловлі...я наприклад добре володію ловлею на санки(човник) вже як 2 роки. шикарно ловиться жерех, голавль, краснопірка, інколи плотва...цього року на р. Стир жереж приблизно на 5-6кг поламав мені удилище і порвав лєску...подробиці довго розповідати...
podmotka:
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Максим Млинів »

Коля Рибковський писав:Не знаю як іншим. але мені не байдужий подальший розвиток берегового спінінгу, і не тільки...в мене є думка створити рибальську школу. щоб раз на тиждень приходили туди, ділились опитом і навчали інших риболовному спорту. а то замічаю що один має свої секрети, другий-інші...наприклад люди створили спортзал для того щоб удосконалювати своє тіло, так чому б не створити школу рибальства, щоб удосконалювати своє спортивне уміння ловити рибу?
Однозначно, правильно создать школу. Только что такое рыболовная школа? Как в четырех стенах можно постичь рыбалку? Это, как учится плавать в бесейне без воды. Постичь, понять, разобратся - есть желания - поможет спорт. Только ловля в жестких условиях, когда ограничен в пространстве, времени, зажат правилами. Тут и раскладывается в мозгах, по полочкам, вся полезная информация, делаются выводы. И не стоит смотреть на, рыболовный спорт, как на постоянную борьбу за призы, рейтинг. Здесь каждий нахобит себя, себя в том, как хочет видить. Для одних это отдых, другие хотят чего то достичь, кому то просто интерестно. А ведь общение, среди себе подобных, обмен информацией, стремление к совершенству - это и есть школа... ІМХО
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

В принципі згоден...але веду до того, щоб збиратися великою кількістю рибаків разом(не тільки на турнірах і фестивалях). ділитись інформацією...адже на сайті не розкажеш всіх тонкощів свого опита...
podmotka:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Bayda »

Коля Рибковський писав:Також є думка ділитися новими видами спортивної ловлі...я наприклад добре володію ловлею на санки(човник)
Цей вид ловлі цікавий, але до спорту не належить.
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

Жаль що не належить...такий вид риболовлі приносить успіхи не гірше ніж спінінг, навіть 1 раз таким способом зловив щупачка на грам 300. Якщо б не спін, то цей вид для мене був би №1...
podmotka:
Відповісти

Повернутись до “Опитування”