Сезон 2009 рокуПЕД-УХА - 2009

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
vvOldest
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 вересня 2009 17:17
Звідки: Володимир-Волинський

ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення vvOldest »

18 жовтня 2009 року взяли на себе сміливість провести першість з берегового спінінгу серед педагогічних працівників Волинської області. Захід відбувався за програмою святкування 70-річчя Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського з ініціативи наглядової ради навчального закладу.
Свої команди виставили 8 освітніх установ області: Луцький інститут розвитку людини, Луцький педагогічний коледж, Нововолинський електро-механічний коледж, Волинський інститут імені Липинського МАУП, Володимир-Волинський педагогічний коледж, Володимир-Волинський агротехнічний коледж, Володимир-Волинський районний та міський відділи освіти.
Окремо хочу подякувати керівництву ФРС Волинської області за допомогу у розробці положення першості.
Змагання проводилися на ставку с. Русів Володимир-Волинського району.
Не дивлячись на прогнозовані велики улови похизуватися здобутками спортсмени не змогли. В загальному було зловлено 4 щуки від 340 до 2620г і 1 окунець у 70г.
Проте відпочинок вдався.

Результати:
1 командне місце - ВВПК;
2 командне місце - ІРЛ;
3 командне місце - ВВРВО.

1 місце в особистому заліку - Олександр Юринець (ВВПК);
2 місце в особистому заліку - Юрій Мишко (ІРЛ);
3 місце в особистому заліку - Володимир Гнатюк (ВВРВО).
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення B.B.B. »

Молодці! Вітаю!
Гарне змагання. Одне шкода, що нас там не було.
Проте, молодці. Найщиріші вітання призерам та усім учасникам змагання! Так тримати!

P.S. Є пропозиція наступного разу запросити нас!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення President »

Поздравляю всех учасников со спортивным дебютом! Ждём на официальных соревнованиях.
Аватар користувача

vsp01
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 19 жовтня 2009 21:59
Звідки: м.Луцьк

Re: ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення vsp01 »

Вітаю, "Володимирські живці" молодці, Вас важко не впізнати.
Аватар користувача

Автор цієї теми
vvOldest
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 вересня 2009 17:17
Звідки: Володимир-Волинський

Re: ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення vvOldest »

Дякуємо всім на доброму слові і звичайно ж за отриманий в Оздові досвід у проведенні змагань!
Була думка запросити когось із професійних спортсменів для проведення майстер-класу, та був оголошений "Осінній хижак - 2", тож дали годі.
А на змаганнях певно скоро побачите ширше коло педагогічної громадськості ;)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: ПЕД-УХА - 2009

Повідомлення B.B.B. »

vvOldest писав:А на змаганнях певно скоро побачите ширше коло педагогічної громадськості ;)
- во-во! Це вже добре! А ось щодо Ваших потенційних змагань - обов"язково запрошуйте нас. Разом воно якось буде краще.
Щодо професійності - думаю, у нас всі початківці. Так що буде і нам щось повчтися у Вас.

З повагою.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”