Сезон 2009 року"ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Модератор: President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення B.B.B. »

Yurez - читав звіти про Лаврівку, можливо щось і впустив. Однак не стримаюсь, якщо можна - ще кілька слів про місця, де будуть проведені змагання:
- чи має місце місцева дамба тощо
- характер течії, її швидкість
- характер дна (крейда-вапняк, глина, мул, пісок, камінь, ракушняк тощо)
- глибини, наявність перекатів, прямиків, ям
- види хижої риби, що частіше трапляється та їх розміри
- можливо, особливості кльову від зміни рівня води тощо
Буду вдячний за відповіді.
З повагою
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

Надвечір, дам вичерпну відповідь (зараз трохи немаю часу)... :)

Ну от, трішки просвітлю по суті питань, в тому порядку, як вони поставлені:
1. Дамба є нижче по річці кілометрів на 10. Вона вмикається, зазвичай десь о 7 ранку, і десь о 7-30 течія стає трішки жвавішою. Вище по течії, також є запруда, але режим її роботи мені не відомий.
2. Зараз, рівень води відносно низький, течія значно менша від тієї, яку я спостерігав на Случі, Горині. В цьому місці Південний Буг ще підпертий водосховищем, хоча й відчувається це несильно. Річку можна назвати спокійною (1-1,5, макс. до 2 км/год).
3. Дно:
- зона "А" - мілко (до 2 м), мулисто-хрящовате (з панцирями ракушок) та глинисто-хрящовате. Ближня бровка за 1,5-9 м від берега (правого).
- зона "В" - з глибинами метрів до 3,5. Дно переважно тверде, глинисте, трапляються ділянки мулистого або піщаного. Є локальні місця - біля водокачки та причалу, де трапляються камінці під лівим (протилежним) берегом. Бровка на відстані переважно 2-4 м від берега, а на одній ділянці, що має протяжність метрів 80 - бровка відходить від берега на 10-12 м.
- зона "С" - сама глибоководна. Русло іде переважно посередині або під правим берегом. Дно тверде, глинисте, хрящовате.
4. Ями: одна - на межі зон "А" та "В", в повороті річки; друга - наприкінці зони "В", в місці, де на лівому березі закінчується ліс і річка повертає праворуч. Відмілини - зона "В" від "нижче причалу" майже до початку "другої" ями.
5. Окунь - різний (від 20 г до 905 г); щука різна (від 70 г до 3,5 кг, частіше шнурки); судачок - частіше 200-700 г, буває до 1,5-2 кг. Сом - ще може бути (від 900 г). Інші види хижака присутні, але майже не ловляться.
6. Краще клює десь із 9-10 ранку ("раненько" - гірше). Основний інструмент спортсмена - мікруха. Сам не був там уже давно, але 10.10.09 там були наші одноклубники, і приїхали задоволені кількістю пійманої риби. Окунь, спортивна щука ловились добре на джиги масою 1,5-3,5 г. Про кольори і приманки не цікавився. Я робитиму ставку на саме мале копитце від релакс, двонульовий предатор, дюймові твістери від менс на МДЖ-спінові. З собою матиму лайтовий комплект із фліпером, предатором 2 або копитом 2 - на всяк випадок ;). Кольори потрібно мати всі - окуня потрібно дивувати...
На цьому тижні хочу виїхати на тренування - будуть результати - поділюсь ;) .
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2009 21:55 користувачем Yurez, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

Якщо їхати від Луцька на Рівне, Острог та Шепетівку, то далі, до Вінниці (Лаврівки) можна "добратись" двома шляхами, на карті вони позначені (вибачайте за якість :oops:) номерами 1 - червоний колір та 2 - синій.
Я, пропоную вам такий варіант проїзду (синій маршрут 2):
- перед Шепетівкою приймаєте праворуч, в бік Старокостянтинова, проїжджаєте 25 км, і на кільцевому перехресті приймаєте вліво з автодороги "Р05" на трасу Р32 в бік Любара. У Любарі, йдете по вказівнику на Хмільник (на світлофорі - праворуч). Далі йдете по трасі "Т06 10" поки не проїдете село Митник. За ним, траса, по якій ви їдете, впирається у "Сталінку" - трасу "Р31". Вїжджаєте на неї прямо. Вона проходить збоку від Хмільника в бік Могилева-Подільського. Їхати по ній потрібно до перетину із трасою "М12". Потім зїжджаєте на "М12" і, по вказівнику - до Вінниці. Після с. Якушинці починається м.Вінниця. Проїжджаєте перший світлофор (тримаючись лівого ряду), і, приблизно через 250 м повертаєте вліво - на обїзну (в бік Києва). Коли тільки зїдете на обїзну, зліва побачите велику заправну станцію "ТНК", на якій я вас і чекатиму. Цей шлях коротший від шляху "1"...
Якщо ж ви оберети шлях "1", то з Любара їдете в бік Козятина. Проїхавши с.Вовчинець, готуєтесь до того, що в наступному селі - Комсомольському, ви приймаєте праворуч на автодорогу "М21" і "печете" в бік Вінниці до с. Стрижавка, де я вас зустріну на першому ж світлофорі (він і останній на цій трасі)...
До Лаврівки поїдемо разом ;).
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

Був сьогодні на тренуванні :arrow:
Ловиться нормально, а буде ще краще... ;)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення B.B.B. »

Yurez - Дуже дякую за інфу
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

У нас є спонсори:
Спонсорская поддержка:
- Генеральный спонсор - магазин "Рыбачок" (ул. Л.Ратушной, 79б), тел. 80432 - 577-004
- магазин "Пора на рыбалку" (ул. Киевская, 27 супермаркет "Південнобузький"), 80963635342
- магазин "Серебрянный ручей" (ул. 50-летия Победы, 31), 80677660894
- магазин "Рыболов" (Центральный рынок), 80672567110
- магазин "Нептун" (ул. Привокзальная, 9), 80503135218


Так-що - будуть цінні призи :wink:.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

НАРОД! ВАЖЛИВЕ ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

У звязку із поважною причиною - відїздом пяти вінницьких "збірників" на відбори по форелі, дату проведення турніру перенесено на 31.10-1.11.09 р.

Організатори (і спонсори - ті, що є організаторами) приносять свої вибачення за "жорстку ломку спортивного графіку" і "виведення зі стану бойового трансу".
Нанесений моральний дискомфорт обіцяють компенсувати щедрим спонсорством... ;)

Деталі та коментарі :arrow: http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?t=907&start=50
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення B.B.B. »

Yurez писав:НАРОД! ВАЖЛИВЕ ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

У звязку із поважною причиною - відїздом пяти вінницьких "збірників" на відбори по форелі, дату проведення турніру перенесено на 31.10-1.11.09 р. ...
- з іншої сторони така інфа на руку. Подяка за інфу.

Отже, ще раз звертаюсь до наших колег. Так що їдемо?
Особисто я за!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Yurez
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 07 жовтня 2009 20:45
Звідки: м. Вінниця
Контактна інформація:

Re: "ПОДІЛЬСЬКИЙ ХИЖАК", чемпіонат, берег, Вінниця, 24-25.10.09

Повідомлення Yurez »

Панове, було цікаво і класно!
Першу інформацію після змагань можете глянути :arrow: http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.ph ... &start=125
Днями додамо протоколи. Хлопці понаписують свої звіти... Заходьте, якщо вам цікаво.
Доречі, десь взимку, ми організуємо традиційний "Crazy perch", отож - зарання запрошуємо. Детальнішу інформацію можна глянути :arrow: http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?t=132
;)
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”