Сезон 2009 рокуЛьвів.Марафон 3х2.Хижак.ос.залік.Ясниська.27.09.09

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Львів.Марафон 3х2.Хижак.ос.залік.Ясниська.27.09.09

Повідомлення shanik »

Пізніше всіх дорвався до компа, але свої 5 коп добавлю. Для нас з Валерою старт розпочався в 23.30- спочатка на Рівне, куди в час ночі прибував мій спін,потім назад в Луцьк- підібрати банду. Екстріму добавили доблесні даїшники. поставивши під ризик вчасну зустріч потяга. На виїзді зустрічаємо колег з Рожища, і вперед. Дорога пролітає в приємних розмовах, в Львові нас зустрічають "Золоті карасі", за що їм повага., наступна зупинка- зустріч з іншими рибалками на повороті з траси, а далі довга дорога нічним лісом. Приїхали, темнота, кругом дерева, "тату де море?", але старт вже скоро, по 50, при світлі місяця збираємо снасті, реєструємось, і з першими променями після короткого інструктажу на старт.

Денне світло не дає уяви де ми, видно уріз води і туман, кидати вперед. 2гр тоне нерально довго, на перших хвилинах від силуету екскаватора чути крик Бєлого: "Суддя! Скільки можна чекати!"- моральна атака на суперників. Призвичаююсь до глибини, видно виходи окуня, сусіди говорять про тички, витягуть пару рибок, нарешті і вмене тичок, другий, коректую проводку і ловлю 2-х майже підряд, перехід. Причому перехід в протилежний кінець зони лову,по дорозі дізнаюсь шо Валера взяв дуже бонусну щучку, а Віталік трохи меншу, на старт не встигаю, на прапорі вже ловить спортсмен (стартували по двох з прапора), причому дійсно ловить, але кидати збоку незручно, та й не дуже коректно, біжу шукати свою рибу, а її нема, пробую знайти щучку пвд травою, а знаходжу окуня 30гр., більше покльовок нема, переходжу, сонце починає добре просвічувати прозору воду, я не вгадую з глибиною і заходжу трохи глибше чобіт, крок назад і далі ловлю- не до комфорту.Фініш. Йдем на базу, де нас зустрічає уха (причому з привезеної риби- всю пійману відпускали), дізнаюсь що багато з нулями, я з 3-ма хвостами десь 15-17-й, всі наші виступили добре, а Валера взагалі має "всі шанси".
Обід, короткий відпочинок, і на старт, задача мінімум-люба рибка, аби не нуль, і тут не поперло, і ніби ставав там "де треба", і варіанти приманок убойні, але за 3 год жодного тичка, Валера з Віталіком- по одній покльовці (що важливо-реалізованій), Бєлий справився, Вітя добре відловивися, в Олега з Сергієм ніби теж порядок.
Результати, нагородження, старт додому.
Подяка організаторам, і взагалі всім учасникам, особливий респект Валері - без сну, намотав під 500км, і виступив просто ракета.

Прикольні значки, треба і нам такі зробити.
Аватар користувача

ryvak
Чебачок
Повідомлень: 18
З нами з: 27 березня 2009 19:18

Re: Львів.Марафон 3х2.Хижак.ос.залік.Ясниська.27.09.09

Повідомлення ryvak »

Значки мені порекомендували на фірмі де брав кубки.Спочатку подумав що нафіга вони а потім уявив картину :лазить по берегу якоїсь водойми 5-7 спінінгуїв і 3-4 такі значки на картузах або жилетах.100% підійдуть і перекинуться парою фраз або парою грамами гарячого чаю :D Це вже як якась приналежність до певної касти "хворих на всю голову"-цитата мої жінки :D
Звонив сьогодні знайомий рибак.ловив на наших секторах-результат 0 ;) Так що ця водойма свою рибу просто так не віддає нікому.Чи то в мене якесь викревлене поняття про рибалку,але знову туди поїду на днях (хоча є можливість в іншому місці набомбити кільовок)-мушу я розкусити цей став.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Львів.Марафон 3х2.Хижак.ос.залік.Ясниська.27.09.09

Повідомлення B.B.B. »

ryvak писав:Значки мені порекомендували на фірмі де брав кубки.Спочатку подумав що нафіга вони а потім уявив картину :лазить по берегу якоїсь водойми 5-7 спінінгуїв і 3-4 такі значки на картузах або жилетах.100% підійдуть і перекинуться парою фраз або парою грамами гарячого чаю :D Це вже як якась приналежність до певної касти
+5
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”