Життя федераціїПропозиції, ідеї

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Пропозиції, ідеї

Повідомлення Павло »

Ще літом прийшла в голову одна ідея. А що, як спеціально для членів федерації виготовити (замовити) одяг та аксесуари з символікою федерації. Наприклад: кепки, футболки; для поплавочників та фідеристів можна замовити пошиття спеціальних фартухів. Можна виготовити нашивки, значки, наклейки на авто та багато чого іншого.
Така традиція існує у багатьох федерацій та простих рибаків об"єднаних одним форумом чи сайтом.
Кожен визначиться що буде замовляти, правда спочатку треба визначитись з цінами.
Які будуть думки???
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Alegator »

Як на мене, то думка зовсім непогана!
Особисто я ЗА!
Було б непогано мати фірмову кепочку з футболкою.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Діма »

Підтримую...
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Bayda »

+1
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Вітус »

Вирішив, не відкриваючи нової теми в розділі викласти тут наступне питання, яке, на мою думку, не може залишити байдужим кожного риболова. Мова йде про намагання зробити податок на риболовлю. В Росії це вже сьогодні-завтра може стати Законом (див. ссилку). А, як відомо, законодавчі акти, які приймаються в Росії, згодом "під копір" просовуються в Україні. Отже, кожен може висловити свою думку з цього приводу. І, думаю важливо було б, щоб Волинська Федерація стапа лоббі і захисником інтересів рибалок. Важлива і доцільна будь-яка участь Федерації у організації будь-яких акцій та проведенні роботи в межах своєї Статутної діяльності з метою відстоювання "народного захоплення" від фіскального втручання...
Читайте:
http://news.yandex.ua/yandsearch?cl4url ... 2F95709%2F
Востаннє редагувалось 03 березня 2011 21:46 користувачем Вітус, всього редагувалось 7 разів.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Максим Млинів »

Тема интересная можно обсудить. Давайте. Попробуем. Если говорить о налогообложении в странах Европы на рыбалку то это привычная практика. Так как рыба есть национальной собственностью как и водоемы в которых она растет. Логика в этом есть. Если говорить о нашем государстве, то налогообложения дорог - говорит само за себя.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Bayda »

На розсуд хочу винести пропозицію по відбору в збірну. Суть пропозиції в тім: збірна команда минулого року + збірна команда на наступний рік проходять відбір на водоймі де буде проводитись ЧУ (це можуть бути обласні змагання федерації яка приймає ЧУ чи окремий виїзд) . По результатам визначати четвірку найкращих які і будуть представляти Волинь на ЧУ,КУ.
Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення белий »

я пітримую.
Аватар користувача

andrey.medok
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 22 лютого 2010 21:05
Звідки: Луцьк

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення andrey.medok »

По показникам відбіркового туру,буде формуватись збірна?На ЧУ
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Пропозиції, ідеї

Повідомлення Bayda »

Bayda писав:проходять відбір на водоймі де буде проводитись ЧУ (це можуть бути обласні змагання федерації яка приймає ЧУ чи окремий виїзд) . По результатам визначати четвірку найкращих які і будуть представляти Волинь на ЧУ,КУ.
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”