Життя федераціїПравила любительського і спортивного рибальства

Модератор: President

Аватар користувача

v2s77
Йоржик
Повідомлень: 59
З нами з: 24 березня 2010 09:51
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення v2s77 »

DRAKULKA писав:Это пока проект, но возможно и будем ловить на дохляца вместо живца.
Гуманно, але не ефективно.
ПОГАНИЙ ДЕНЬ НА РИБАЛЦІ КРАЩЕ, НІЖ ХОРОШИЙ ДЕНЬ НА РОБОТІ...
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення ukeirjjd »

v2s77 писав:Шановні форумчани.
, чітко розібратися з деякими термінами наказу Волиньрибоохорони "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби на 2013 рік"




: залив Стиря - це що?.
залив в Рожищенському районі -"Чебені"-це ЩО
не зміг мені навіть пояснити рибінспектор ,який курирує район.Потрібно видзвонювати до Волиньрибоохорони і взнавати по конкретній водоймі,хоча не факт ,що там щось розкажуть.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення DRAKULKA »

Это зимовальная яма

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області 27 жовтня 2011 р. за № 90/1246
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Волиньдержрибоохорони
від 14 жовтня 2011 року № 60 -В/Д
1. Річка Стир:
...
1.11. Акваторія біля с. Топільно Рожищенського р-ну “Чебені”
...
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення ukeirjjd »

DRAKULKA писав:Это зимовальная яма

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області 27 жовтня 2011 р. за № 90/1246
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Волиньдержрибоохорони
від 14 жовтня 2011 року № 60 -В/Д
1. Річка Стир:
...
1.11. Акваторія біля с. Топільно Рожищенського р-ну “Чебені”
...
Дякую,я це читав,але це чомусь не читав інспектор.По телефоні дав мені чітку відповідь,що не знає до чого віднести цю водойму.
Аватар користувача

v2s77
Йоржик
Повідомлень: 59
З нами з: 24 березня 2010 09:51
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення v2s77 »

v2s77 писав:Шановні форумчани.
Прохання допомогти мені, та й іншим рибалкам теж не завадить, чітко розібратися з деякими термінами наказу Волиньрибоохорони "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби на 2013 рік", а саме:


1. Здійснювати контроль за забороною здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:
- з 1 квітня 2013 р. по 20 травня 2013 р. – на річках області та їх кореневих водах;
- з 1 квітня 2013 р. по 10 червня 2013 р. – на озерах, водосховищах (за винятком Хрінницького водосховища в межах Горохівського району);
- з 1 квітня 2013 р. по 30 червня 2013 р. – в придаткових водах річок.
2. На підставі обґрунтувань, розроблених науково-дослідними організаціями визначити термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на Хрінницькому водосховищі в межах Горохівського району у такі строки: - з 11 квітня по 20 червня.

Що мається на увазі під "кореневих водах"?
Що мається на увазі під "в придаткових водах річок"?
Роз*ясніть, як кажуть "на пальцях": залив Стиря - це що? Стариці в Жидичині - це що? Ставки в Теремно чи на Красному - це що?
І коли вже реально можна буде спустити човен на воду?
Завчасно дякую за допомогу.
І що??? На форумі ФРСВО не має жодного рибацюги, хто б міг розтолкувати необізнаним? )dopomoga
Тоді яка може бути мова про виконання наказу Волиньрибоохорони "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби на 2013 рік", коли люди просто не розуміють про що в ньому пишеться... )dopomoga
ПОГАНИЙ ДЕНЬ НА РИБАЛЦІ КРАЩЕ, НІЖ ХОРОШИЙ ДЕНЬ НА РОБОТІ...
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення vadik2121 »

v2s77 писав:
v2s77 писав:Шановні форумчани.
Прохання допомогти мені, та й іншим рибалкам теж не завадить, чітко розібратися з деякими термінами наказу Волиньрибоохорони "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби на 2013 рік", а саме:


1. Здійснювати контроль за забороною здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:
- з 1 квітня 2013 р. по 20 травня 2013 р. – на річках області та їх кореневих водах;
- з 1 квітня 2013 р. по 10 червня 2013 р. – на озерах, водосховищах (за винятком Хрінницького водосховища в межах Горохівського району);
- з 1 квітня 2013 р. по 30 червня 2013 р. – в придаткових водах річок.
2. На підставі обґрунтувань, розроблених науково-дослідними організаціями визначити термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на Хрінницькому водосховищі в межах Горохівського району у такі строки: - з 11 квітня по 20 червня.

Що мається на увазі під "кореневих водах"?
Що мається на увазі під "в придаткових водах річок"?
Роз*ясніть, як кажуть "на пальцях": залив Стиря - це що? Стариці в Жидичині - це що? Ставки в Теремно чи на Красному - це що?
І коли вже реально можна буде спустити човен на воду?
Завчасно дякую за допомогу.
І що??? На форумі ФРСВО не має жодного рибацюги, хто б міг розтолкувати необізнаним? )dopomoga
Тоді яка може бути мова про виконання наказу Волиньрибоохорони "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби на 2013 рік", коли люди просто не розуміють про що в ньому пишеться... )dopomoga
А що у цьому році з
v2s77 писав: "Хрінницькому водосховищі в межах Горохівського району у такі строки: - з 11 квітня по 20 червня"[/size]
Коли можна/не можна плавати в Хрінах у 2017 році?
Поясніть/розкажіть,будьласка,хто в курсі!
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

Повідомлення DRAKULKA »

Наказу ще немає, слідкуйте за темою viewtopic.php?f=106&t=2979

Зазвичай несудоходний період на Хрінниках з 1 квітня по 10 червня.
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”