Життя федераціїВступ до ФРС

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Вступ до ФРС

Повідомлення President »

Все вопросы по тел. (0332) 74-03-47, 80509697710
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення ttman »

Доброго дня, цікавить питання, яким чином можна вступити до ФРСВО?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення B.B.B. »

ttman писав:Доброго дня, цікавить питання, яким чином можна вступити до ФРСВО?
-
President писав:Все вопросы по тел. (0332) 74-03-47, 80509697710
Тобто, подзвонити за одним із цих номерів і домовитись про день, у який можна буде підійти і заповнити заяву. Відповідною є процедура вступного внеску. Ось і все.
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення ttman »

А скільки складає вступний внесок?
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення Sergey@F »

Вступний внесок складає 50 грн., а сплата членських внесків 250 грн. на рік.
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Богдан
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 22 вересня 2009 12:48

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення Богдан »

А якщо я студент???
Якісь знижки є???
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення B.B.B. »

Богдан писав:А якщо я студент???
Якісь знижки є???
Sergey@F писав:Вступний внесок складає 50 грн., а сплата членських внесків 250 грн. на рік.
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення wetal »

Добрий день!Хотів би запитати у компетентних людей про ФРСУ,просто хочеться розібратися у тому ,що я ставши членом даної організації повинен буду робити,в чому приймати участь і тд.,і що організація може запропонувати мені,впевнений,що людей докінця не обізнаних в данному питанні достатньо.Дякую. :?:
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення B.B.B. »

На останньому засіданні ФРСВО було прийнято відповідні рішення. Окремі із них озвучив і сам Президент. Цитую
President писав:На сборах принято решение о членском взносе на 2010 год, и составляет он 250 грн в год с человека. За вступление в ФРС - одноразовый взнос 50 грн. Для студентов стационара не старше 24 лет - членский взнос 125 грн в год, за вступление - одноразовый взнос 50 грн.

Всем членам ФРСВО здать взносы до 01.01.2010 г. У членов, неуплативших взносы членство приостанавливается.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вступ до ФРС

Повідомлення B.B.B. »

wetal писав:Добрий день!Хотів би запитати у компетентних людей про ФРСУ,просто хочеться розібратися у тому ,що я ставши членом даної організації повинен буду робити,в чому приймати участь і тд.,і що організація може запропонувати мені,впевнений,що людей докінця не обізнаних в данному питанні достатньо.Дякую. :?:
Якщо коротко, то ставши членом ФРСВО є можливість:
- брати участь в офіційних змаганнях ФРСУ по всіх напрямках риболовного спорту (спінінг, фідер, поплавок, коропова ловля, мормишка). Відповідно, це дає досвід, нові знайомства, потенційно можливі спортивні досягнення, якщо ставиться відповідна мета учасником. Зрештою, кожен може знайти щось своє і нове. Так само можна і не брати участі, навіть будучи членом ФРСУ
- брати участь у всеукраїнських змаганнях ФРСУ: Кубок України та Чемпіонат України за умови досягнення відповідного рейтингу учасником (спортсменом). Далі триває відбір кращих спортсменів по Україіні, за яким слідує Чемпіонат Світу
- брати активну участь у розвитку ФРСВО, оскільки на сьогодні Волинська федерація риболовного спорту є молодою громадською організацією, якій на сьогодні потрібні активні учасники і просто не байдужі до риболовлі та риболовного спорту люди

В цілому, якщо прослідкувати за тематикою даного сайту, можна помітити, що коло питань та справ стосуються і спортивного і любительського рибальства. Тобто, на фоні офіційних змагань, проводяться змагання під егідою ФРСВО, так звані фестивалі, зустрічі-рибалки тощо. А це завжди відбувається на природі у колі однодумців, за процесом риболовлі, УХИ, відповідних номінацій, призів тощо. Завдячуючи сьогодні нашим постійним Спонсорам (магазин "Кльово", магазин "Рибачок", магазин "Фортуна рибалки", ТзОВ "Феміда-Інтер"), маємо можливість відзначати кращих безпосередньо на змаганнях, фестивалях.
Таким чином, Федерація не є являє собою закриту організацію. Вона є відкритою.

Більше детальніше - можна ознайомитись із Статутом ФРСВО. Ось ссилка https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=4
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”