Життя федераціїПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення shanik »

B.B.B. писав:Сподіваюсь на те, що "керівник зимового напрямку по мормишці" В. Шанюкевич коротко відзначить нам про зимові плани 2009-2010 р. і оголосить їх для "народу".
Віталік, твої сподівання здійсняться. А поки що федерація планує провести 3 рейтингові змагання:
1. Закритий Кубок федерації (орієнтовно Шепель)
2. Відкритий Чемпіонат області (орієнтовно Шепель)
3. Відкритий Кубок області (варіанти обговорюються, орієнтовно оз. Світязь(не плутати з рестораном)) - якщо дозволить зима.
В планах участь в змаганнях сусідніх федерацій, а також у Кубку і Чемпіонаті України (якщо дозволять фінанси).

Ну, і звичайно за підтримки активістів можна провести післяосінні, середнзимові і передвесняні міжсобойчики (якщо всіх зимників позвільняють з роботи).

З датами на сьогоднішній день визначитись неможливо, оскільки правила ставлять вимогу до офіційних змагань - лід не менше 10 см, а коли це буде невідомо. Правда, довгострокові прогнози погоди обіцяють сильні нічні морози вже наприкінці поточного місяця. Крім того, ФРСУ не оголосила дати ЧУ і КУ.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення Павло »

shanik писав: 3. Відкритий Кубок області (варіанти обговорюються, орієнтовно оз. Світязь(не плутати з рестораном)) - якщо дозволить зима.
Оце я розумію діло.
А на рахунок розширення плану то на тих самих Шацьких озерах можна провести
риболовний фестиваль, де розповісти рибачкам(а в Шацькому,Любомльському та ін. районах їх дуже багато) , що є така Федерація риболовного спорту Волинської області, що кожен, хто забажає може стати її членом.
Просто, як я вже сказав рибаків, а точніше "одержимих фанатів" досить багато, плюс до того діти та підлітки.
і чесно- кажучи, серед них можливо тільки одиниці знають, що в нашій області є така федерація.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення Діма »

Маю сумніви, щодо залучення Шацьких , Любомльських в федерацію чи зацікавити їх. Маю величезний негативний досвід спілкування з "душманами" ( так там називають браконьерів), а їх там 99,9% від усіх місцевих "рибалок", вони це сприймуть як зазіхання на власну територію. Там є "підприємці", які мають своє бачення розвитку риболовного спорту - хапай, тянги, громи, чувпи...! Мрію цивілізувати рибалку на цих прекрасних озерах.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення Sergey@F »

Діма писав:..... "душманами" ( так там називають браконьерів)......
Душманами як раз таки там називають рибінспекцію......
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення Павло »

Діма писав: їх там 99,9% від усіх місцевих "рибалок", вони це сприймуть як зазіхання на власну територію.
99,9%??????
Не перебільшуєш? :o :o :o

Я думаю, що браконьєр на такий захід і не піде, а підуть саме ті рибалки які насправді хочуть чогось нового, тобто знайомство, спілкування, обміну досвідом....
І не обов'язково, щоб потім "посипалися" заяви на прийняття до членів федерації, головне створити нам рибалкам "свято".

Трохи відступлю...
Я є прихильником журналу "Рибачок", так ось там, на сході, такі різного виду заходи: фестивалі, відкриті змагання(як командні, так і особисті), проводяться настільки часто, що майже в кожному номері щотижневика! є стаття про проведення того чи іншого заходу.До тогож на східних інтернет-форумах, та і в журналах (я маю на увазі Харків), можна побачити стільки подяк організаторам, як від спортсменів, так і від аматорів...
Деякі фестивалі та змагання там увійшли в традицію і проводяться кожного року і настільки масштабно що участь бере досить велика кількість рибалок.

Тому питання до керівників федерації:
Коли ж і у нашій області буде "свято"?
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення President »

Павло писав:Коли ж і у нашій області буде "свято"?
Паша, развитие рыболовного спорта в районах нашей области - важная задача. Но для её решения нам нужна помощь лиц, инициативных груп на местах. Ведь за громким словом "Федерация" стоят несколько человек, которые, на общественных началах, но с профессиональным подходом, занимаются развитием рыболовного спорта. Есть очень хороший пример ребят из Владимира - они организовали соревнования по спиннингу: сначала поучаствовали на Кубке области, узнали особенности проведения соревнований, мы помогли составить положение, и как результат, по отзывам, отлично проведённое мероприятие. На сегодняшний день у нас проводится большое количество официальных, неофициальных соревнований, фестивалей, больше чем во многих других регионах Украины, даже в тех, где федерации созданы намного раньше и число членов намного больше. И останавливатся на достигнутом мы не собираемся, а даже наоборот. Так что, бери на себя инициативу, объединяй рыбаков, проводите совместные выезды, а может и соревнования - мы поможем во всех вопросах.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення B.B.B. »

President писав:...мы поможем во всех вопросах.
100%
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення President »

shanik писав:Зображення
Тысячу чертей :mrgreen:
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ПЛАН ЗИМОВИХ ЗМАГАНЬ (мормишка)

Повідомлення Павло »

shanik писав:Зображення
Поскоріше б вже та зима була.... ;)
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”