Все інше про фідерну ловлюЗбірна області по фідеру

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Збірна області по фідеру

Повідомлення Павло »

В цьому сезоні, з фідером в нас не зрослось взагалі. Одне обласне змагання...
Коли почнемо говорити про поїздку на Україну? Знаю, що ще можливо рано про це говорити, але пробувати треба "дорога появляется под ногами идущего".
Одним словом я знаю мінімум трьх людей які готові їхати (я, Сергій, Славік). Думаю одне всеукраїнське змагання відвідати можна...
Аватар користувача

akrus

Re: Збірна області по фідеру

Повідомлення akrus »

Над цим питанням треба ще попрацювати воно є перспективним наступний сезон покаже
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Збірна області по фідеру

Повідомлення Діма »

Павло писав:В цьому сезоні, з фідером в нас не зрослось взагалі. Одне обласне змагання...
Коли почнемо говорити про поїздку на Україну? Знаю, що ще можливо рано про це говорити, але пробувати треба "дорога появляется под ногами идущего".
Одним словом я знаю мінімум трьх людей які готові їхати (я, Сергій, Славік). Думаю одне всеукраїнське змагання відвідати можна...
Не спіши Павло, в наступному сезоні все покажуть змагання хто поїде як учасник, а хто як глядач :lol:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Збірна області по фідеру

Повідомлення President »

Сезон 2011 року. Кубок області 22.05

1. Теліцин 4,76
2. Смоленський 19,05
3. Прилепа 28,57
4. Шабала 57,14
5. Гаврилюк 85,71
6. Петрук 90,48
7. Авер`янов 95,24
Явно вырисовуются учасники, и зрители соответственно. ;)
Аватар користувача

GRAD
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2012 21:58

Re: Збірна області по фідеру

Повідомлення GRAD »

Поддержу Павла.,любые соревнования,не столько борьба.,сколько-черпание опыта,уверенности,идей,тактики и способов ловли спортсменов-фидерщиков Украины.Необходимо учавствовать во всех соревнованиях где есть квота....
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Збірна області по фідеру

Повідомлення BOBR »

Ёли пали у нас даже сборная вырисовалась.
banda
Відповісти

Повернутись до “Все інше про фідерну ловлю”