Все інше про фідерну ловлюДе будемо змагатися?

Модератор: Sergey@F

akrus
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де будемо змагатися?

Повідомлення akrus » 20 листопада 2011 14:39

А як на рахунок фестивалю "ЗИМОВИЙ ФІДЕР" ? Для любителів екстриму !!!

Sergey@F
Щука
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F » 20 листопада 2011 15:20

akrus писав:А як на рахунок фестивалю "ЗИМОВИЙ ФІДЕР" ? Для любителів екстриму !!!
Ідейка ГУТ :lol: :lol: :lol: , тільки якщо без морозу.... Якщо з морозом то я ПАС.... минулий рік мав нагоду порибалити на заливі взимку на фідер, мороз тоді був - 3 - 4 градуси, не дуже сподобалось. :x :P :oops:
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

akrus

Повідомлення akrus » 20 листопада 2011 15:29

А як зимою без морозу?

Sergey@F
Щука
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F » 20 листопада 2011 16:09

akrus писав:А як зимою без морозу?
Ну мороз не всю ж зиму, буває і відлига.....
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 20 листопада 2011 16:59

promouterus писав:Чи не краще просто на руслі Стиру десь зробити, а не на самому заливі?
На річці навіть краще, єдина проблема - забезпечення рівності умов для учасників змагань. Якщо є підходяща ділянка пропонуйте до обговорення.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 115 рази

Повідомлення promouterus » 20 листопада 2011 21:47

Якщо чесно, то в самому Луцьку місць не так вже багато, а от наприклад у с. Милуші одноманітні місця можна підшукати (можливо с. Рокині). Від Луцька не так вже далеко, навіть на маршрутці можливо доїхати без проблем.
На заливі в Луцьку на думку початківця (тобто мене, менше 2 років ловлю на фідер) рибачити буде складнувато (дальність закиду, наявність вічноприсутнього зілля, любительські снасті, море зацепів, що вільно бовтаються на дні). Тобто є ряд причин за яких думаю багато хто відмовиться від участі (але це власне моя суб'єктивна думка), а от на руслі можна краще пристосуватись і знайти рівні умови для учасників
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 20 листопада 2011 22:18

promouterus писав:....на думку початківця (тобто мене, менше 2 років ловлю на фідер) рибачити буде складнувато (дальність закиду, наявність вічноприсутнього зілля, любительські снасті, море зацепів, що вільно бовтаються на дні). Тобто є ряд причин за яких думаю багато хто відмовиться від участі (але це власне моя суб'єктивна думка), а от на руслі можна краще пристосуватись і знайти рівні умови для учасників
Спробую прокоментувати і спростувати деякі "страхи"
- дальність закиду - не факт;
- зілля в березні - не буде;
- любительські снасті - вони в нас у всіх (гонка озброєнь безкінечна й за нею нікому не встигнути), адже "фідер" - це лише модне слово від (feed – живити, підгодовувати). Насправді звичайна донка з годівничкою чи грузом. Перший мій фідер це 6 ти метровий сопливий телескоп з яким я пройшов не мало перш ніж зрозумів, що слід вдосконалити й до чого прагнути.
- зачепи - куди ж без них (на диких річках обриваєшся як в промисловій зоні);
- змагання це перш за все привід поспілкуватися з однодумцями, природою й простий спосіб активного, здорового й правильного відпочинку.

2 роки впиратися в фідер це вже стаж, що безперечно заслуговує на повагу, приєднуйся й геть сумніви!

p.s За Милуші сам думав, є там місце не погане від села до кладовища, слід буде його перевірити й прикинути скільки вийде секторів по 10 м.
За це повідомлення автора Діма подякували (всього 2):
B.B.B. (21 листопада 2011 15:30) • Sergey@F (21 листопада 2011 18:01)
Рейтинг: 5.41%
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

akrus

Повідомлення akrus » 20 листопада 2011 22:21

promouterus писав:Якщо чесно, то в самому Луцьку місць не так вже багато, а от наприклад у с. Милуші одноманітні місця можна підшукати (можливо с. Рокині). Від Луцька не так вже далеко, навіть на маршрутці можливо доїхати без проблем.
На заливі в Луцьку на думку початківця (тобто мене, менше 2 років ловлю на фідер) рибачити буде складнувато (дальність закиду, наявність вічноприсутнього зілля, любительські снасті, море зацепів, що вільно бовтаються на дні). Тобто є ряд причин за яких думаю багато хто відмовиться від участі (але це власне моя суб'єктивна думка), а от на руслі можна краще пристосуватись і знайти рівні умови для учасників
Я з Вами не згідний! закидати можна і на ближні і на дальні дистанції , на рахунок зілля то на даний період його ще нема , "любительські снасті" і зацепи не зустрічав, а по весні коли рівень води в нормі можна ловити і на ближній бровці вода прогрівається на мілині швидше риба активніша . Так що немає причин відмовлятись від участі . ІМХО

promouterus
Минь

Повідомлення promouterus » 21 листопада 2011 14:51

я не відмовляюсь, просто являюсь прихильником ловлі на руслі (більш-менш присутнє уявлення лову, покльовок, поведінки риби). На практично стоячій воді пробував ловити в Сирниках на ставку карася (до цього потрібно звикнути)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

promouterus
Минь

Повідомлення promouterus » 21 листопада 2011 15:03

akrus писав:
promouterus писав:promouterus написав:
Чи не краще просто на руслі Стиру десь зробити, а не на самому заливі?

Воно то можна і навіть краще, але деж знайти такий відрізок стиру щоб берегова лінія могла вмістити 20 - 30 чоловік і мати при тому бьльш-менш рівнозначні умови.... Якщо Ви знаєте таке місце то я думаю усі будуть тільки ЗА !!!

Да було б добре ,але чи хто знає де таке є !!! На річці набагато краще+різноманітність риби. Так давайте варіанти .
Пропоную: с.Малево, с.Вербяїв, с.Боратин, якщо не підходить с.Милуші і с.Рокині (на мою субдумку варіантів для роздумів достатньо :D )
За це повідомлення автора promouterus подякував:
B.B.B. (21 листопада 2011 15:30)
Рейтинг: 2.7%
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Все інше про фідерну ловлю”