Все інше про фідерну ловлюДе будемо змагатися?

Модератор: Sergey@F

akrus
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де будемо змагатися?

Повідомлення akrus » 18 листопада 2011 00:46

Так звичайно

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 18 листопада 2011 23:03

Отже,

1 змагання - відкритий чемпіонат ФРСВО з фідерної ловлі - 31 березня на заливі у м.Луцьк ( в разі високої води, як альтернатива, дамба Хрінниківського вдсх.)
2 змагання - відкритий кубок ФРСВО з фідерної ловлі - 11-12 серпня на озері в с. Шепель (без урахування в заліку уклії).

Про можливість проведення фесивалю чи марафону визначимося з настаням весни.
Прошу голосувати!
Востаннє редагувалось 19 листопада 2011 13:58 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

akrus

Повідомлення akrus » 18 листопада 2011 23:40

За марафон тільки за , аби були команди і цікавіші умови ,якщо змагання не рейтингові !

akrus

Повідомлення akrus » 18 листопада 2011 23:44

Але на мою думку щоб проводити на Луцькому заливі змагання треба його теж ретельно вивчити . А "уклейки" доволі теж хватає!!!

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма » 19 листопада 2011 00:22

akrus писав:Але на мою думку щоб проводити на Луцькому заливі змагання треба його теж ретельно вивчити . А "уклейки" доволі теж хватає!!!
Ну ти й балуваний, відмовлятися від річкової уклеї та ще й в березні. Не думаю, що на заливі її можна ловити зі швидкістю 4 риби в хвилину. На предмет вивчення є дані від Гаврилюка С., та Прилепи С., що водойма досить спортивна, риба різна. А основне треба фідер нести в масси, де ж це зробити як не на заливі?

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма » 19 листопада 2011 00:27

akrus писав:За марафон тільки за , аби були команди і цікавіші умови ,якщо змагання не рейтингові !
Будемо старатися, спробуємо вийти на Ковель, Тернопіль, Львів, Чернівці. Да й в нас я переконаний є поціновувачі фідерної ловлі. Кожен другий любитель сидить "на донку" з колокольним дзвоном. Гадаю їм треба більше інформації власне про спортивний фідер який звичайно починається з "на донку.
За це повідомлення автора Діма подякував:
President (19 листопада 2011 11:37)
Рейтинг: 2.7%

akrus

Повідомлення akrus » 19 листопада 2011 01:27

Діма писав:
akrus писав:Але на мою думку щоб проводити на Луцькому заливі змагання треба його теж ретельно вивчити . А "уклейки" доволі теж хватає!!!
Ну ти й балуваний, відмовлятися від річкової уклеї та ще й в березні. Не думаю, що на заливі її можна ловити зі швидкістю 4 риби в хвилину. На предмет вивчення є дані від Гаврилюка С., та Прилепи С., що водойма досить спортивна, риба різна. А основне треба фідер нести в масси, де ж це зробити як не на заливі?
Ніхто не балуваний . Час покаже . І рівень води !!! Я тільки за !!! Цим ми зможемо підключити більше учасників (своїми тренуваннями особливо груповими ІМХО )

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас
Дякував (ла): 310 рази
Подякували: 115 рази

Повідомлення promouterus » 19 листопада 2011 22:45

Чи не краще просто на руслі Стиру десь зробити, а не на самому заливі?
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

Sergey@F
Щука
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 202 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F » 20 листопада 2011 10:18

promouterus писав:Чи не краще просто на руслі Стиру десь зробити, а не на самому заливі?
Воно то можна і навіть краще, але деж знайти такий відрізок стиру щоб берегова лінія могла вмістити 20 - 30 чоловік і мати при тому бьльш-менш рівнозначні умови.... Якщо Ви знаєте таке місце то я думаю усі будуть тільки ЗА !!!
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

akrus

Повідомлення akrus » 20 листопада 2011 12:19

promouterus писав:promouterus написав:
Чи не краще просто на руслі Стиру десь зробити, а не на самому заливі?

Воно то можна і навіть краще, але деж знайти такий відрізок стиру щоб берегова лінія могла вмістити 20 - 30 чоловік і мати при тому бьльш-менш рівнозначні умови.... Якщо Ви знаєте таке місце то я думаю усі будуть тільки ЗА !!!

Да було б добре ,але чи хто знає де таке є !!! На річці набагато краще+різноманітність риби. Так давайте варіанти .

Відповісти

Повернутись до “Все інше про фідерну ловлю”