Прикормки, приманки і т.д.Прикормки для фідерної ловлі

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення Trans »

В мене прикормка риби під час ловлі на фідер ділиться на дві стадії.
Базова прикормка - "важка" прикормка на основі пшона (вареного + сирого, перемеленого на порошок), перлової каші, гороху (в залежності яку рибу збирамся ловити) з добавленням молотого і попередньо піджареного насіння соняшника (з шелухою), або макухи - ця прикормка є "липкою", повільно вимивається і тривалий час "кормить і держить" рибу на певному місці. Закормлювати краще рогаткою або рукою (на невеликі відстані). Ефективно працювати починає через одну-дві години. З такою ж періодичністю бажано і прикормлювати.
І динамічна прикормка - легка, просіяна на ситечці, з ароматизаторами. Така прикормка гарно і головне швидко розмивається водою - створює муть в воді, роздражнює рибу і "підштовхує" її до активності. Для цих цілей в основному використовую фабричні прикормки "Фіш Дрім". Також таку прикормку варто використовувати коли рибалити планується короткий час. Закормлюю фідером, великою закормочною кормушкою. Перед початком риболовлі- "закорм" - 5-6 підряд швидких і точних забросів без наживки.
Після цього використовую постійно прикормку (другу) в стандартній кормушці. Закид без корму не практикую, бо із зменшенням маси кормушки, втрачається точність закидання.
Атрактантів в прикормку не добавляю, добавляю лише до наживки, причому по правилу - чим холодніша вода, там менше атрактанту.
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення Deranger »

Між іншим, шановні ветерани даної снасті, а які складові частини і пропорції прикормки рекомендуються для весняного фідера (на водоймі без течії)?
Згідно смаків риби, ловимо зараз на мотиля, опариша, хробака, відповідно додаючи їх в прикормку. А якою має бути основа прикормки і що ще туди краще додати?
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення Павло »

Deranger писав:Між іншим, шановні ветерани даної снасті, а які складові частини і пропорції прикормки рекомендуються для весняного фідера (на водоймі без течії)?
Згідно смаків риби, ловимо зараз на мотиля, опариша, хробака, відповідно додаючи їх в прикормку. А якою має бути основа прикормки і що ще туди краще додати?
По холодній весняній воді найкраще будуть працювати дрібнодисперсні види прикормок, темного кольору. Використовувати ароми не зовсім доцільно, хіба-що запахи "м'яса" : червяк, мотиль, креветка.
На рахунок "додатку" до основної суміші, то найкращим буде мотиль, або подрібнений червяк.
Аватар користувача

stal1n
В`юн
Повідомлень: 37
З нами з: 20 квітня 2010 15:21
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення stal1n »

ось мій рецепт прикормки:

1,5кг макуха (молоті зернята соняшника)
1,5кг кукурудзяна крупа
1кг овсяна мука (овсянка + кавомолка)
1кг манка
1кг висівки (по-російськи “отруби”) (я додаю зазвичай більше, до 2кг)
1кг паніровочні сухарі (я паніровку готову не купую, бо надто дорога. Сушу білий хліб і дрібню)
2кг молоте печиво (беру лом печива на базарі, всякого різного)
Aрома: політ фантазії не обмежений, в оригінальному рецепті був ваніль, кориця, кориандр. Я не додаю
На це діло на кожні 3кг прикорма пачка 800гр “Фішдрім ГоссКарп+ бетаін”
Фасую в чорні кульки для сміття десь приблизно по кілограму – і в закрома.
Звичайно я наслухався про те, що макуха через деякий час втрачає свої пахучі/атрактантні властивості, але та макуха, яка продається в нас і так вже лежала десь на складах декілька років. Тому різниці я не помічаю
На місці додаю в прикормку варений горох, консервовану кукурузку, пшоно, перловку: 100-200 грам на 1кг сухої суміші
Все!
Пробував додавати всілякі атрактанти та аромікси – висновків про ефективність ще не сформував.

у 9 випадків з 10 я рибалю у стоячій воді, тому завжди користуюсь саме цією прикормкою. Працює по карасю й карпу чудово :)
для течії використовую або дану прикормку або салапінку.
Sol lucet omnibus
Аватар користувача

remston
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 14 липня 2013 14:23
Справжнє ім'я: Рома

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення remston »

Я використовую кормову "3в1" (кукурудза, ячмінь, пшениця), причому у нас можна купить різної фракції і ще докуплюю висівки (отруби) третю частину від 3в1, це все перемішую. На 15 грн. виходить великий пакет. Додатково до цього купляю польську прикормку "Лящ" і вже біля водойми підсипаю необхідну кількість до основної (якщо основна буде піввідра 10 л. то я досипаю приблизно 1/4). Використовую також до всього цього ароматизатор Фішка "Шоколад", пробував багато інших запахів але цей працює, як для мене, найкраще. Клює ВСЯ біла риба. Фідером рибалю вже три сезони і перепробував багато всяких прикормок, помітив що куплені приваблюють тільки мєлоч, ніяких рибин більше кілограма і не бачів поки не почав ловити на описану вище. Щоправда омріяний Лящ вище 4 кг. пока тільки у мріях, саме це і заставляє експериментувати далі.
Аватар користувача

Якут
Верховодка
Повідомлень: 29
З нами з: 21 листопада 2013 16:23
Справжнє ім'я: Герасимчук Іван Іванович

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення Якут »

До будь-якої пикормки (на мирну рибу)додайте трохи присмаженої меленої макухи,результат не змусить себе чекати.
Не бывает глупых вопросов,бывают глупые ответы
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення vadik2121 »

Якут писав:До будь-якої пикормки (на мирну рибу)додайте трохи присмаженої меленої макухи,результат не змусить себе чекати.
...і вся дрібнота стане в чергу до Вашого кормака :) !

З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

Якут
Верховодка
Повідомлень: 29
З нами з: 21 листопада 2013 16:23
Справжнє ім'я: Герасимчук Іван Іванович

Re: Прикормки для фідерної ловлі

Повідомлення Якут »

Я такої тенденції не помітив, і часто був з уловом там де інші *курили*
Не бывает глупых вопросов,бывают глупые ответы
Відповісти

Повернутись до “Прикормки, приманки і т.д.”