СпорядженняТрубка противозакручувач

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Трубка противозакручувач

Повідомлення Павло »

.Багато хто, з любителів фідера, негативно ставиться до використання трубочки противозакручувача.Я в минулому році , осінню, коли починав ловлю на на фідер, починав з оснастки з трубкою, але не з купленої,(вони мені не дуже подобаються) а з саморобної з заряда до ручки
PIC_0012.JPG
.Залишився задоволеним повністю, чуткість оснастки на нормальному рівні навіть для осінього кльову
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення Pikaso »

:lol: дешево і сердито ))))).....а головне своїми руками......
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення BOBR »

Наверняка, немного накладно будет списывать чернило при утрате противозакручивателя. Списанный заряд с ручки, предлагаю заменить на трубочки для коктейлей (продаются в ларьках с одноразовой мелочёвкой).
Не знаю, какой размер именно Вашего противозакручивателя, но с уверенностью могу сказать, что при использовании длинного поводка нужен более длинный противозакручиватель.
Также для изготовления противозакручивателя, можно использовать резиновую трубочку (либо ниппель) с надетым на неё кусочком пластмассовой трубочки небольшого размера, зафиксировав её с помощью нескольких оборотов проволоки, при этом, весь будущий противозакручиватель, изменит угол по вашему желанию (но тут надо смотреть чтоб не образовался перегиб). После всего этого надежно закрепить вертлюг либо колечко.
Рекомендую в арсенале иметь несколько изделий разной длинны.
Данный противозакручивать отлично себя зарекомендовал при дальнем забросе, китайского же хватало на несколько раз, далее расслаивался.
Еще рекомендую кончики противозакручивателя слегка подпалить зажигалкой, иначе есть вероятность рассечения трубочки по длине (не относиться к резиновой).
Удачи.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення Павло »

BOBR писав:Наверняка, немного накладно будет списывать чернило при утрате противозакручивателя.
Чорнило списувати не потрібно.Я зробив так:
на мідний дротик намотуемо чуть-чуть вати і мокаємо його в розчинник, або в одеколон.Далі вводим дротик у заряд і таким чином виштовхуєм чорнило.Для повної очистки таку операцію потрібно поровести кілька разів (кожен раз нова вата).
Всі ці маніпуляції рекомендую проводити в гумових перчатках, якщо не бажаєте поті довго відмивати руки ;).
Не знаю, какой размер именно Вашего противозакручивателя, но с уверенностью могу сказать, что при использовании длинного поводка нужен более длинный противозакручиватель.
Довжина мого противозакручувача 12 см. Ще скажу що заряд від ручки прозорий і в теорії риба менше боїться.
Списанный заряд с ручки, предлагаю заменить на трубочки для коктейлей (продаются в ларьках с одноразовой мелочёвкой).
Наскільки мені відомо трубочка для коктелів виготовлена з дуже тонкої пластмаси.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення BOBR »

Чорнило списувати не потрібно.Я зробив так:
на мідний дротик намотуемо чуть-чуть вати і мокаємо його в розчинник, або в одеколон.Далі вводим дротик у заряд і таким чином виштовхуєм чорнило.Для повної очистки таку операцію потрібно поровести кілька разів (кожен раз нова вата).
Всі ці маніпуляції рекомендую проводити в гумових перчатках, якщо не бажаєте поті довго відмивати руки
Наверняка на рыбалке это немного кропотливое занятие....
:roll:
Ще скажу що заряд від ручки прозорий і в теорії риба менше боїться.
Наскільки мені відомо трубочка для коктелів виготовлена з дуже тонкої пластмаси.
Трубочки про которые я веду реч не редкость в луцких барах, ну и в ларьках тоже встречаются.
Они эластичные и как-раз прозрачные зеленоватого цвета.
PS Изобретение класное, дешёвое и еффективное, рад что хоть тут китайцам не дадим заработать...
Кстати при использовании жосткого флюрокарбона результат улучшился на порядок....
PSS Трубочками для коктейлей готов поделиться... :)
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення Павло »

Наверняка на рыбалке это немного кропотливое занятие....
Щоб не займатися цим на рибалці краще зробити кілька штук вдома.
Трубочки про которые я веду реч не редкость в луцких барах, ну и в ларьках тоже встречаются.
Они эластичные и как-раз прозрачные зеленоватого цвета.
А яка довжина?
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Трубка противозакручувач

Повідомлення BOBR »

А яка довжина?
Приблизительно 25-30 см.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”