ЗвітиБасівкутське міське озеро в Рівному

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
stal1n
В`юн
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 107 рази
Контактна інформація:

Басівкутське міське озеро в Рівному

Повідомлення stal1n » 19 червня 2014 11:38

Компаньйони: Слава Воронцов.

Погода: зранку на небі було трішки хмар, але потім вони щезли. Температура +20 (потім ще вища). Вітер спочатку відсутній, а потім західний, помірний 3 м/с. Тиск повільно падав 743 мм.рт.ст..

Рівень води: норма.

Час ловлі: 05:30-10:20.

Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).

Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.

Зловлено:  до десятка плотвиць, 12 підлящів і одного ляща на півтора кілограми.

Наживка: опариш.

Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.

Снасті: пікер, фідер.

Знову в мене на вихідних справи і сімейні турботи, а дні стоять гарні. То ж не гаю час і обираю собі рибалку перед роботою в будній день. На цей раз зі мною погодився їхати Слава. Ще мав бути мій колега Діма, але спочатку йому було дуже зарано, а потім взагалі влом.

Отже, будильник на 04:00. Мій залізний кінь спакований ще з вечора, по дорозі ловлю ротом кілька мошок, чомусь їх багато стояло в повітрі. І ось в 05:00 ми на заздалегідь обраному місці. Дуже добре, що воно вільне. А поряд сидів мій хороший рибалка знайомий. Це добре, разом завжди веселіше. А ще це було добре тим, що він мав підхват. Забігаючи наперед: після цієї рибалки я більше на Басік без підхвата не піду :)

Зображення

Точку лову обираю собі одну в 20 метрах, іншу в 30. Спочатку Слава почав несамовито жбурляти до протилежного берегу, але я його вмовив кидати саме в потрібно ложбинку. З якої я вже встиг дістати пару плотвиць.

О 06:20 Славік заробив перше клювання на цій рибалці — доволі пристойний підлящ. До речі, перший в його житті, тому він буде вкрай щасливим. Зважування показало 990 грам.
Після цього й в мене почали клювати підлящики, але меншого розміру. Взагалі у нас клювало доволі стабільно і Басік радував нас мірним підлящиком.
Зображення

Єдине, що засмучувало, то це були прибережні водорослі. Через них я втратив мінімум 5 риб :(
Потрібно, щоб хтось розчистив це неподібство! Я б з радістю зробив би це й сам, але немає коли. Хіба ночами.

І в нас і в нашого сусіда рибка клювала стабільно. Хоча мені все-таки здалось. що в нас були в основному лящі і дуже мало плотви, а в сусіда навпаки.
Зображення

Що дивно: жодного карася ми не спіймали. Зате попався карпик(негайно втоплений!) і великий рак! Обидва клюнули ще до того, як почали попадатись підлящики.
Я пробував ставити в якості наживки і кукурудзу і гнойового хробака, але смикала якась дрібнота. А от на опариші клювали підлящики.

Зображення

Славік поїхав о восьмій тридцять ранку на роботу, а я ще лишився. Кльов потихеньку почав затухати.
Вже хотів йти додому в 10:00. Лише докидаю, думаю, корм. Закинув підряд кормака з чотири, і тут підійшов мужик якийсь. Ми з ним говорили про якісь ехолоти й рибалку на річках Стохід і Припять. І тут дивлюсь, а мій пікерок в дугу гнеться. Я його на себе, і відчуваю: є Він.
Я його і так і сяк, і під водоростями він в мене був. Намучився я хвилин з вісім і все таки пробив через ті водорості на поверхню.
Справжній мій басівкутський Лящ. Тепер я точно щасливий рибалка :) Я мріяв про цю рибалку ще з минулої осені, коли вибирав собі велосипед. Що отак отак от приїду на басік і злапаю якоїсь рибки перед роботою, в ідеалі лящика. Мрії збуваються.

Зображення

Також варто відзначити, що під час цієї рибалки телефонувала моя дружина з істерикою. Діти плачуть й вередують, вона нічого зробити не може все з рук валиться, і вона теж плаче. Будь проклата моя рибалка і всі рибаки на світі.
Це мій останній виїзд на рибалку, далі або розлучення, або життя без рибалки. Як це вже дістало :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 12.06.2014
За це повідомлення автора stal1n подякували (всього 6):
manchesko (19 червня 2014 12:20) • Вадим (19 червня 2014 13:12) • sentkroy (19 червня 2014 20:57) • Deranger (19 червня 2014 21:31) • TisaK (19 червня 2014 23:03) • promouterus (19 червня 2014 23:50)
Рейтинг: 16.22%
Sol lucet omnibus

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1032 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Re: Басівкутське міське озеро в Рівному

Повідомлення DRAKULKA » 19 червня 2014 14:07

Гарний звіт і гарний лящ! luks:

А якщо дружина без нарікань з вільною душею відправляє чоловіка на риболовлю - то можеш і покльовки не побачити mayachok:

Автор цієї теми
stal1n
В`юн
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 107 рази
Контактна інформація:

Повідомлення stal1n » 16 вересня 2014 19:32

Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: зранку на небі було трішки хмар, які акуратно закривали сонце, через що було холодно. Потім світило вже сонце. Температура +18. Вітер спочатку відсутній, а потім західний чи північно-західний, дедалі сильніший і сильніший 6 м/с. Тиск 739 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 05:00-10:30.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: 9 лящів, кілька плотвиць. Загальна вага майже 9 кілограмів.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.
Снасті: пікер, фідер.

Перед роботою знову з Славою вирішили наловити лящів і відвідати Басівкутське озеро з фідерами.

Ставлю будильник по-раніше, на 03:09, бо переживаю не зайняти улюбленого місця. Поки поснідав, поки зібрався і спакував все на велосипед, то на водоймі був вже о 04:20. Дуже добре, що місце таки було вільне. А вже через хвилин 15 почали з'їжджатись рибалки.
Кльову сильного, як такого, і не було.
Все розпочалось класично: спочатку пару плотвиць, і потім зрідка покльовували лящики.

Зображення

Цього разу ловив двома фідерами приблизно з однієї відстані в 25 метрів. На одному поставив хробака, при чому спробував цього разу модерний спосіб насаджування: два прокола і ще додатковий шматочок хробака, який не дасть злізти з гачка основному :) На другому фідері три опариша. Жодних додаткових спреїв не застосував. Сиджу собі, дивлюсь на кінчики і тут гарна, впевнена, сильна й хороша потяжка до води на фідері з опариком. Красава, справжній лящ. Справжнє задоволення від виважування і фото на пам'ять.

Зображення

Через 20 хвилин ще одна супер покльовка, але на цей раз на оті хробаки. Лящ ще більший, йо-ма-йо. Невже це я на Басівкуті? Невже це я тягаю таких лящів, про які раніше лише в фільмах про рибалку дивився? Красавчик. Ну в сенсі, не я а лящ :)
Зображення

Я опущу всі ті моменти, які ми пережили під час виважування і широкорозриті очі та роти й надмірні розпитування всіх сусідів. Ми просто самі не вірили у власне щастя.

Після сьомої ранку таких монстрів за 2 кілограми більше не клювало, але зрідка покльовували мірні підлящики по грам 500-600. Що дивно, чомусь не було жодного карася. Хм, невже прикормка така цілеспрямована?
Зображення

Потім приїхав мій колега з роботи Діма, і він теж повірити не міг, що тут така риба і така рибалка. Добре, що він мені привіз замок до велосипеда, щоб прищебнути біля офісу. А то прийшлось би мені їхати ще й додому, бо свій я забув.
Кльов по-троху почав затихати, але повністю не припинявся: час від часу підлящики дуже впевнено клювали. Я при черговому закиді якимось дивом скинулось кілька петель шнуру з фідеру і вони заплутались на другому кільці. Стався відстріл снасті, добре, що хоч саме вудилише ціле. Потім я іншим фідером цю ж годівничку з повідком випадоково виловив з води. Круто, вцілів мій гачок камасан! Тепер їх ніде тут в Рівному вже не купиш :(

Зображення

Час швидко спливав, і ми почали по-трохи збиратись на роботу. Складно я вам скажу потім виконувати свої рутинні обов'язки після такої казкової рибалки на міському озері в рідному Рівному.

Зображення

Відео рибалки: https://www.youtube.com/watch?v=NqW2WCnNQak

Дружина моя була дуже здивована, що ніякої риби додому я не приніс. Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг.
Басів Кут розкрився для мене в плані ляща повністю. Тепер хочу розкусити Шпанівського лина. Як знайти потрібний ключик, а?

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут
За це повідомлення автора stal1n подякували (всього 4):
Діма (17 вересня 2014 17:15) • shanik (17 вересня 2014 23:50) • v2s77 (18 вересня 2014 10:09) • allladinlibra (20 вересня 2014 10:19)
Рейтинг: 10.81%
Sol lucet omnibus

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 17 вересня 2014 17:17

на фото №3 лящ ніби як здивований має вигляд! Пацани, звіт і фото бомба! Дякую, давненько не було.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

chinta
Щука
Дякував (ла): 231 рази
Подякували: 649 рази

Повідомлення chinta » 09 листопада 2014 22:46

Теплая погода в выходной , гладь воды на любимом водоеме и любимое занятие - вот оно счастье.
На дистанции 45 метров , пятью кормушками сформировал кормовое пятно. Основа прикормки Flagman " Плотва Холодная вода черная " с добавлением сухой добавки от VDE " Rotaugen Special " и флуоресцентного печения от фирмы TRAPER. С первых забросов активна уклейка , уверенно загибает " квивертип " фидера .
" Отвожу душу " , поимкой до десятка рыбок с высоким темпом забросов. В какой-то момент настает продолжительная пауза в клеве . Но вот долгожданная потяжка кончика удилища и на другом конце снасти " заходило " что-то посущественней . На точку ловли подошла неплохая плотва , хоть поклевку приходится выжидать ,но вываживать ее куда приятней , чем худющую уклею. Все плотвички - недомерки немедленно отдаются на пропитание , местному коту - попрошайке , у него сегодня тоже счастливый день.
Рыбалка удалась , причем не без небольшого бонуса , в виде упитанного подлещика. Сегодня всем , кто ловил рядом , удалось выудить эту рыбу и получить " заряд " позитива , перед началом рабочей недели.
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора chinta подякували (всього 4):
B.B.B. (10 листопада 2014 00:00) • Sergey@F (10 листопада 2014 00:18) • pickup (10 листопада 2014 09:29) • Вадим (10 листопада 2014 20:22)
Рейтинг: 10.81%
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!

chinta
Щука

Повідомлення chinta » 20 серпня 2015 08:36

Вчера решил попытать счастье на нашем озере Басов кут . Настроился ловить леща на фидер . Корм подготовил заранее - около 4 литров . За основу использовал Carassio серии PRO Competition от FLAGMAN и немного добавил Flagman Secret Roach Brown серии GOLD . Ароматику модернизировал добавив сироп-атрактант "Лящ Плюс" от компании RostFishing , весь флакон .
Зображення
Ранним утром на водоеме , а там уже вовсю " лещарят " друзья - рыболовы . " Яблоку негде упасть " , но все же сдвинулись и выделили мне местечко .
Зображення
Зображення
Зображення
Рыба капризная и поклевки очень осторожные . Удалось выудить полтора десятка пристойных плотвиц и более десятка подлещиков 300 - 500 грамм . Рыбалкой доволен - задуманное сработало " на все сто " .

Зображення
У Валика , дикая утка пыталась " стырить " подсак . Провели разъяснительную роботу , простили и отпустили .
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора chinta подякував:
DRAKULKA (20 серпня 2015 08:58)
Рейтинг: 2.7%

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1032 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 20 серпня 2015 09:01

Уточнення: це не дика качка, а молода водяна курочка, або по російськи Камышница.
До набуття чорного забарвлення вони досить схожі на голуба (за винятком довгих лап).

І ще питання - яким чином ви використовували сокиру?

chinta
Щука

Повідомлення chinta » 28 серпня 2015 17:56

Немного половил на городском озере . Понравилась ровенскому лещу прикормка Carassio серии PRO Competition от компании FLAGMAN . Немного подкорректированный вариант , уже третью в подряд рыбалку , приносит отличный результат . Сегодня рыба привередничала и к каждому экземпляру индивидуальный подход .
Попробовал изделия Trabucco - понравилось : основная леска на фидер S-forse Trabucco MATCH SINKING 0,18 , поводковая T-forse Trabucco COMPETITION PRO 0,12 и крючки Trabucco PRO SWORD 410 №18 .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора chinta подякували (всього 5):
Bichunya (28 серпня 2015 18:26) • shanik (29 серпня 2015 20:09) • Вадим (31 серпня 2015 11:52) • Діма (03 вересня 2015 10:52) • DRAKULKA (15 жовтня 2015 09:40)
Рейтинг: 13.51%

chinta
Щука

Повідомлення chinta » 14 жовтня 2015 23:14

Праздничный день провел за любимым занятием . На Покров как обычно прохладно и рыба снизила свою активность . Для увлеченного рыболова , такой поворот событий , только увеличивает азарт и ловля становится еще интересней . Пока прогревало солнышко , квивертип моего удилища четко регистрировал уверенные поклевки упитанной плотвы и некрупного подлещика . Похолодало и реализация существенно понизилась , поклевки стали неуверенными . Пришлось строить более деликатную снасть : уменьшил диаметр поводковой лески с 0,115 до 0,070 и размер крючка с 16 номера до 22 . Рыбалка наладилась и я прекрасно провел время в этот осенний день .
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора chinta подякували (всього 3):
Bichunya (15 жовтня 2015 22:02) • Вадим (16 жовтня 2015 08:41) • Діма (16 жовтня 2015 09:38)
Рейтинг: 8.11%

chinta
Щука

Повідомлення chinta » 29 листопада 2015 21:20

Небольшой морозец и первый снег, все равно тянет половить рыбку на " фидерок " . Рыбка на городском озере пассивна , но вымучить полтора десятка удалось . Поначалу редкие " обсосы " мотыля , без намека на поклевку . Пробую " утончать " снасть и все наладилось . Поводочная лесочка 0,082 ICE POWER от TEAMSALMO с 22 крюком и пяток плотвиц плюс десяток окуней - мой сегодняшний улов . Прикормку подавал малыми порциями , при помощи маленьких кормушек от "FEEDER SPORT" .
Зображення

Зображення
Зображення
За це повідомлення автора chinta подякували (всього 2):
shanik (29 листопада 2015 23:23) • Коля Рибковський (14 липня 2016 15:15)
Рейтинг: 5.41%

Відповісти

Повернутись до “Звіти”