ЗвітиДесь на Волині...

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Десь на Волині...

Повідомлення shs »

В суботу колега запропонував розкласти фідери на якомусь озерці біля його рідного села. Сказано-зроблено, в неділю закупи, підйом о 03:00 і повний газ. Дорога мені не знана, тому 70 км. їхали 1,5 години і ось ми на місці. Озерце 200 на 300м., сонечко сходить, птахи цвірінькають, красота... Якийсь брак на мопеді нас завидівши погазував в невідомому напрямку (мабуть його камуфляж нажахав). Збираю фідерок, кормушка 40 гр., повідок 10-12 см., чіпляю личинку мясної мухи і добавляю на гак сухе тісто з ароматом часнику, закид в туман і чекаю. Соромно, але признаюсь, вирішив порушити правила і збираю другу батожину, зібрав але скористатися не довелось, так і пролежав фідерок до зборів додому. Кльов пішов через 1-1,5хв. після закиду і то який! Карась не давав часу на перекур, щоб попити кави доводилось або відвертатись від квівертипу, або виймати дрина з води. Брав на все, сухе тісто, пінопласт, опариш, червяк та мастирку, Олег ловив навіть на штучного мотиля і опариша, але фаворитом було все теж сухе тісто червоного кольору з ароматом часнику. Біля 12:00 вирішуємо що норма виконана і пора до праці, як показало зважування - ми майже вгадали, на двох з олегом виловили 6,6 кг. гарнюніх карасиків. Крім карася попадалася плотва і сомик. Бонусів не було, весь карась мірний, на долоню, зрідка траплявся дрібніший який відразу ж топився. Шкода що не було фотика, а можливо, якби взяв, то все було б по іншому...
Висновок такий, тиждень почався на чарівній водоймі, при хорошій погоді і гарному кльові, хай він весь буде такий у мене і у вас.
НХНЛ.
З повагою Святослав.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення DRAKULKA »


Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Десь на Волині...

Повідомлення Діма »

Всього одна доба, а скільки подарувала: теплий вечір, зоряна ніч, бадьорий ранок і чудовий день. Не хочу детально про рибалку, скажу лиш, що почав освоювати метод з волосяною оснасткою, хоча карпа зловив на флет інлайн, наживка кукурудза Думаю фото передадуть все...
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення DRAKULKA »

С наступлением традиционной осенней погоды решили сделать и выезд с традиционными донками-резинками. Так как жора леща в этом году ещё особо не наблюдается, то объектом рыбалки стал канадский сомик. Хоть его клёв обычно обычно начинается с наступлением темноты мы всё-таки выехали пораньше, чтобы накопать побольше червей и засветла нормально обустроиться на озере. Как только первая снасть оказалась в воде - сразу начались первые поклёвки несмотря на белый день. Сомики сами цеплялись на крючки по 2-3 штуки, чем немало нас радовали. Потом вытягивали уже по 1-2, поклёвки абсолютно не давали даже времени перекурить. С приходом сумерек можно было уже присесть и потренироваться на одиночных подсечках, а далее и пришло и время прикормки и ожидания редкой поклёвки. Погода с тёплой изменилась на затяжной холодный дождь и в клёве тоже нестандартно всё поменялось как раз наоборот, днём брал, а ночью перестал. Рядом бегали мыши и сидел какой то кот, но видимо целью его ожидания был лишь улов рыбаков, временно оставленный в ведре или на берегу. О кошачьих рыбных грабежах на этом озере мы заранее были предупреждены, поэтому ленивый кот не был накормлен и оставлен наедине с полёвками да землеройками. С периодическими поклёвками дождались утра и смотали снасти. Несмотря на такой вялый ночной клёв, оказалось что садок практически на три четверти уже полон этих колючих "канадцев". Спортивная рыбалка само собой, но когда проводишь ночь на лесном озере, не слыша звуков цивилизации и не видя ни единственного огонька кроме звёзд, в руках лишь леска, а впереди шелест волн и подёргивание рыбы - в этом есть несравнимая ни с чем какая то первобытная романтика..

Зображення
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Рибалка за 9 червня 2019 року №42. Сьогодні знову рибалив на ставку в Горохові і знову жодної риби не піймав. Ловив фідером, пікером та літньою мормишкою. На ставку було більше 50 рибаків, карасик час від часу покльовував, але риба сьогодні була дуже прошена. В середині травня виходив половити щуку спінінгом, то заробив лише одну покльовку риби і дістав браконьєрську снасть – драча. Волинські браконьєри добралися до горохівського ставка.

Аватар користувача

stal1n
В`юн
Повідомлень: 37
З нами з: 20 квітня 2010 15:21
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення stal1n »

myname писав: 11 червня 2019 10:43 Рибалка за 9 червня 2019 року №42. Сьогодні знову рибалив на ставку в Горохові і знову жодної риби не піймав. Ловив фідером, пікером та літньою мормишкою. На ставку було більше 50 рибаків, карасик час від часу покльовував, але риба сьогодні була дуже прошена. В середині травня виходив половити щуку спінінгом, то заробив лише одну покльовку риби і дістав браконьєрську снасть – драча. Волинські браконьєри добралися до горохівського ставка.

а ви могли б додати цю водойму в базу даних рівнефіш https://rivnefish.com/ ?
Sol lucet omnibus
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

stal1n писав: 13 червня 2019 14:54
а ви могли б додати цю водойму в базу даних рівнефіш https://rivnefish.com/ ?
Незнаю, як додати водойму до вашої бази. Ставок знаходитьсяв місті Горохів біля автосьанції

Рибалка за 16 червня 2019 року №43. Нарешті вдалося піймати першу білу рибу на Горохівському ставку. Перший карасик клюнув на червоного хробака. Рибаків сьогодні було мало, порівняно з минулою неділею. Мені вдалося піймати 3 карасі вагою 200 грам та 2 менших. Ловив маховою вудкою 7 метрів та фідером.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Рибалка за 17 червня 2019 року №44. На рибалку мав 2 години, тому вирішив перевірити село Холонів у Волинській області. Ловив бічним кивком (літньою мормишкою) та поплавцевою вудкою, також прополоскав ультралайтові спінінгові приманки. В улові 2 карасики на бічний кивок та покльовка сома на поплавцеву вудку з манною бовтанкою з яким я боровся близько 2-х хвилин. Нажаль риба зійшла, але її силу при виважуванні я відчув.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Рибалка за 23 червня 2019 року №45. Ловив рибу на ставку в місті Горохів. Погода була похмура, тому рибалити було зручно. Ловив 2-ма поплавцевими вудками, з наживки використовував манну бовтанку (на яку піймав найбільше риби), червоного хробака та запарену перловку. Кльов був слабенький, трофейної риби цього дня на ставку ніхто не піймав. Зате було весело, коли карасики та карпики крали вудки в рибаків. Гарно відпочив, покльовку риби бачив, але надіявся що таки поборюся з трофейним коропом чи амуром.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Піймав свого трофейного коропа на поплавцеву вудку. Рибалка за 28 червня 2019 року №46. На зборах рибаків міста Горохів домовилися, що ловити рибу крім неділі можна на державні свята День Конституції та Незалежності України. Сьогодні рибалка була дуже вдала: практично не було рибаків, риба клювала і мені вдалося поборотися на поплавцеву вудку з трофейним коропом вага якого 2,5 кг. Ловили з 6 до 11 години, можна було б сидіти довше, але нажаль часу на рибалку завжди не вистачає.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”