ЗвітиРибалка на ставках, каналах, кар'єрах та ін.

Модератор: Sergey@F

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Дякував (ла): 206 рази
Подякували: 450 рази
Контактна інформація:

Рибалка на ставках, каналах, кар'єрах та ін.

Повідомлення Павло » 22 червня 2009 20:52

Сьогодні після обіду, вирішив трохи порибалити і заодно випробувати саморобну кормушку, на Любомльському міліоративному каналі, (м."рови").
Знав що рибалка могла і не вийти, адже деякі ділянки каналу заростають і запливають плавуном до середини літа.Проте мені пощастило, найбільш придатне для ловлі на фідер міце - поворот було більш-менш чисте.Ширина "рова" близько 15 метрів, тому поворот був найкращим варіантом.
Зображення
Але спочатку розповім про випробування кормушки.
Отже, спочатку вирішив просто прив"язати кормушку до ліски і перевірити на яку відстань взагалі можна її "кинути".Розмісстившись вздовж каналу зробив близько 15 забросів 25-грамовим грузом.Найкращий результат: 49 кроків ~ 50 м.(кроки робив досить широкі).Далі груз 30 грам - 54 кроки ~ 55 м.
І на кінець 50 грам - 62 кроків ~ 65 м.
Висновок:Кормушку в польті сильно розкручувало, що на мою думку було причиною того, що кормушка була пустою, потім це підтердилось, наповнена кормом кормушка летіла рівно і стабільно, і мені здалося навіть далі.Та й 50 грам це не дальнобіна вага, думаю перевірити 60, 70, 80 і 90 грам, тоді і можна буде зробити конкретний висновок.Ще думаю варто було переставити вершинку.Для забросу 25-30 грам 1 унційова - саме те, а от для 50 грам, трохи не зручно.
З приводу перехлестів поводка, я ставив поводок, робив близько 40 забросів в кінці рибалки, що трохи набрибло.На патертностері перехлести були, симетрична петля - можна боротись, особливо, думаю якщо використовувати жорстку моно з якої і зв"яати оснастку + зробити скрутку відвід для поводка.Лідером звичайно виявилась трубка, але використання її - втрата чутливості.
А тепер звіт.
У каналі водиться в основному уклія - єдина рибка яка не попадаєтся у сітки любомльським браконьєрам, завдяки своєму розміру.Раніше в каналі як і в як і в багатьох ставках Любомля і не тільки, водилися достатньо такої риби як:
карась(в каналі іноді трапляється)
щука
окунь(з каналу зник повністю, завдяки вищесказаним "рибалкам")
плітка(іноді ще трапляється)
канадський сомик
невідомо куди зник піскар
Зате вдосталь розвелося ротана і саме уклії.
На саморобну кормушку не ловив, тому що вона досить великого об"єму + в мене було не багато прикормки, та і взагалі при ловлі уклії голвне щоб прикормка створювала муть, а не коврик корму як для карпа.
Розставив снасті.
Зображення
Заброс і покльовка не заставляє себе довго чекати, перша уклійка є.
Зображення
Далі потроху-поволі наповнюю відро.Ловлю фідером це звичайно не поплавок, набагато повільніше, проте цікавіше як на мене.Головне ж клює!
Через пів години підійшла рибка трошки більша, як назвали б спортсмени "бонуси".
Зображення
Близько двох годин я раз через раз, чередуючи з вийманням водоростей виймав уклійку.В кінці кінців прикормка закінчилась і уклійку більше не приваблювало просте "плюхання" кормушки в воду.Зловиши для порядку ще три уклії на " пусту кормушку", почав збиратись.
Ось така видалась рибалка.Улов в принципі нормальний 31 уклійка.Я задоволений , жаль тільки що дно рова через трохи повністю заросте.
Зображення
Зображення

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров
Дякував (ла): 587 рази
Подякували: 567 рази

Re: Рибалка на ставках, каналах, кар'єрах та ін.

Повідомлення President » 22 червня 2009 23:24

Паша, спасибо за отчёт.
Зображення

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр
Дякував (ла): 640 рази
Подякували: 555 рази

Повідомлення BOBR » 24 червня 2009 01:28

Спс за отчет...
Радует что начинаем узнавать про спортсменов с дальних уголков нашей области...
ЗЫ ТАк держать...
Зображення

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 18 квітня 2010 14:33

Трохи пізнувато, але...
Звіт за 12.04.10.
Вже не терпілося відкрити сезон, трому вирішив піти на ставочок попробувати половити карасика.Підготувався, замішав прикормку, почав ловити.Наживка черв'як.
Першого карасика на пів лодоні зловив через хвилин двадцять ловлі.
Зображення
Це означало, що рибка незважаючи на настільки ранню весну на прикормку відкликається.Риба попадалась з періодичністю 10-15хв.Дуже багато холостих покльовок та підсічок.Поводок, який використовував 0.12, гочок - №12.
Зображення

Зображення
Попадались навіть нормальні екземпляри
Зображення
Зображення
Щоб не мучити рибу в садку - відпускав відразу.
Зображення

Зображення

Зображення

Отаке...
Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 18 квітня 2010 19:01

остання фотка - клас!!!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

djusik
Ікринка
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 0

Повідомлення djusik » 23 квітня 2010 19:31

іздив в садів. з 11 до 4 зловив 7 кг карася на червяка. кількість 34 шт.

Автор цієї теми
Павло
Big Fish
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 23 квітня 2010 20:40

djusik писав:іздив в садів. з 11 до 4 зловив 7 кг карася на червяка. кількість 34 шт.
Де фото риб, опис наживок, прикормки та й самого процесу ловлі...Потрібно більше подавати інформації, тоді звіт буде мати більшу цінність.ІМХО - скупенько :| :)
Зображення

djusik
Ікринка
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 0

Повідомлення djusik » 23 квітня 2010 20:59

скупенько через те що пишу повільно. Немає фото тому що не було фотоапарата з собою. Наживка червяк. Прикормка варене пшоно з карповою фішкою. Кльов активний. інтервал 10 - 15 хвилин. Погода бул не важна.... хмарно і холодно. сильний вітер. Набирання цього тексту зайняло в мене 15 хвилин. Вибачайте... :oops:

Pikaso
Сазан
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Pikaso » 24 квітня 2010 21:41

;) нічого все по переду...................ще навчишся друкувати :D .............а в загальному добре що потрошки любителі фідерної ловлі приєднуються і пишуть звіти :!:
djusik молодець....

PavelS
Верховодка
Справжнє ім'я: Павло
Дякував (ла): 16 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення PavelS » 24 травня 2010 16:35

Перший звітик в цьому розділі напишу сюди, так як фоток нема, та і ловив тільки 2 рази.
Перший раз опробував фідер на обвідних каналах в Чарукові 9 травня і як результат біля десятка карасів, плотвичка і краснопірка, причому на вудки в мене і колег по 3-4 проскакувало, а решта дрібний окунь і йорж. :) Самолюбство потішило неабияк.
Другий раз випав на цю суботу, 22 травня, на платнику в тому ж Чарукові -- теж саме, значно більший улов ніж на вудки і сам карась ішов крупніший, якщо виходило закидати більш-менш в одне місце.
Снасть: сквозна кормушка (ваги не знаю) на трубочці, 30-ти сантиметровий повідок, вудлище 2.10 м 40-80 г (малувате, але вже яке є). Прикормка куплена "карась-карп", на гачок опариш.
Як висновок, то все пройшло "на ура" і перевершило сподівання. Згодом, як діло продвигатиметься в позитивному напрямку, планую прикупити відповідні вудлище з катушкою, кормушки і т.д.; ну і писати звіти разом із фото :)

Відповісти

Повернутись до “Звіти”