ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

<>< Fisher ><>
Марена
Дякував (ла): 257 рази
Подякували: 696 рази

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення <>< Fisher ><> » 16 грудня 2015 14:55

Незнаю куди написати, то залишу тут pomidor: Інколи настає таке душевне бажання, просто посидіти з вудкою на березі, нікуди не йти, не шукати рибу, а просто посидіти, незалежно від кльову stesnya: Мені найбільше імпонує фідер-пікер. Ну принаймі я думаю, що це так називається -прості вудки-телескопи з кінчиками які докупив на базарі. Приманка - личинка одноденки. І ось чому пишу... Постійно крім стандартних рибок - окуні, густера, плотва, попадалась марона. Невеличка, але по 2-3 штучки вдавалось зловити часто. Так постає питання. Чи можливо ловити її ціленаправлено? Можливо є якісь спеціальні наживки, насадки? Більш характерні місця. Цікаво чи хтось володіє досвідом ловлі цієї риби на Стиру. Відгукніться, якщо такі люди є! )dopomoga
Р.S. Маронки відпущені, а варяться окуні для ухи aga:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
За це повідомлення автора <>< Fisher ><> подякували (всього 5):
Вітус (16 грудня 2015 18:00) • DRAKULKA (16 грудня 2015 18:09) • B.B.B. (16 грудня 2015 22:12) • chinta (27 грудня 2015 10:33) • Діма (28 грудня 2015 22:48)
Рейтинг: 13.51%
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 1032 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 16 грудня 2015 18:05

Можна, але відносно ціленаправлено. Фактично є лише три складових для цього.
Перша - місце ловлі. Бажано тверде дно з ракушкою або камінчиками і по рельєфу на кшталт перекату.
Друга - наживка. Використовувати приманки, малопривабливі для інших риб, або привабливі лише для обмеженого кола видів риб. Наприклад відмовитися від опариша та перейти на п'явку, молюски та сир.
Третя - спосіб подачи. Популярний прилов маронки найчастіше в донних видах ловлі, але вона любить не нерухому наживку, а збирає таку яка перекочується по дну. Тому ціленаправленою мала б бути проводочна ловля з притримкою, тобто з вудлищем-болонкою.
Вміння органічно поєднати ці три фактори і буде ключем для успіху.
За це повідомлення автора DRAKULKA подякували (всього 4):
SIVSON79 (17 грудня 2015 15:54) • chinta (27 грудня 2015 10:34) • Діма (28 грудня 2015 22:48) • B.B.B. (28 грудня 2015 23:48)
Рейтинг: 10.81%

Діма
Керівник напрямку Фідер
Дякував (ла): 830 рази
Подякували: 967 рази

Повідомлення Діма » 28 грудня 2015 22:46

Усач. або марена (мирон), як на мене, заповітна мрія річкового "доночника" рибака. Не з гастрономічної звичайно точки мрія, а мрія потримати цю рибу на гачку. Марена це дуже потужна риба, яка використовуючи свої анатомічні особливості (велики грудні плавники), маневруючи на течії, завжди дає гідний бій щасливчику. Цільова рибалка Марени на нашій річці Стир, чи Горині малоймовірна, хоча повпиратися в цьому варто. Перше, що потрібно це " правильне" місце. У попередньому повідомленні про це описано, лиш доповню, що це повинна бути струя. Ось зсилка, тут все видно. За кордоном, Barbel, як його там називають, дуже спортивна риба. В дні міжсезоння, як зараз, я часто переглядаю відео про лов Марени, особливо, де зафіксовано момент покльовки. Таке враження, що фідер з розгону зачепив бізон...
Знаю, що Гаврилюк Саша "Pikaso", часом відмічається трофейними Маренами, в його активи 2-х кілограмові екземпляри. Може відпишеться...

https://www.youtube.com/watch?v=nw5eVdgpqsY
За це повідомлення автора Діма подякував:
B.B.B. (28 грудня 2015 23:48)
Рейтинг: 2.7%
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

kayot
Минь
Справжнє ім'я: Макс
Дякував (ла): 400 рази
Подякували: 170 рази

Повідомлення kayot » 28 грудня 2015 23:43

Звичайно час плине і все змінюється. але пам’ятаю як у дитинстві - орієнтовно так рік 95, мій товариш ходив на одне місце в межах луцька і за ранок ловив до двох-троьх штук марен, причому, забирав додому рибку більше двох кг (на око), а менших відпускав. Скільки ми не сідали поруч, нижче, вище - ніхто не отримував результату..тільки він. основним його критерієм, був заброс у якесь спеціальне місце...і опускатись грузику він давав на піднятому кончику спіна....а потім чекав, і не довго.
Рибка була шикарна!!!! Але це далекі...дев’яності.....
За це повідомлення автора kayot подякували (всього 2):
B.B.B. (28 грудня 2015 23:48) • Bichunya (29 грудня 2015 16:58)
Рейтинг: 5.41%
Зображення

Коля Рибковський
В`язь
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Дякував (ла): 139 рази
Подякували: 132 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 20 березня 2016 18:25

Якось літом ходив на р. Стир половити пікерокрім. Окрім окунців, плотви, і всякої дрібноти вдалось зловити рибку яку ще ніколи не бачив в живу. У відомій грі "Русская Рыбалка" вона називається ёрш носарь(дуже схожа). Хотів запитати що то за чудо таке...?
Зображення
Зображення
podmotka:

fox1
Товстолоб
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 145 рази
Подякували: 209 рази

Повідомлення fox1 » 20 березня 2016 18:51

Так,це йорш носарь,колись в Стирю,він досить часто потрапляв на гачок,особливо на кар"єрі в с.Крижівка.Клював жадно на черв"яка,практично в заглот.Ловили на донки,з середини кар"єра.

Коля Рибковський
В`язь
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Дякував (ла): 139 рази
Подякували: 132 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 20 березня 2016 19:04

fox1 писав:Так,це йорш носарь,колись в Стирю,він досить часто потрапляв на гачок,особливо на кар"єрі в с.Крижівка.Клював жадно на черв"яка,практично в заглот.Ловили на донки,з середини кар"єра.
Дякую за інформацію.
podmotka:

myname
Лин
Справжнє ім'я: Вовка
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Повідомлення myname » 24 серпня 2019 11:41

Рибалка за 18 серпня 2019 року №60. Сьогодні їздив на річку Стир яка протікає через місто Берестечко половити фідером та пікетом білу рибу. В улові густера та краснопера. До речі піймав свою рекордну червонопірку вагою 207 грам на пікер та пшеницю. А яка у вас рекордна краснопера і на яку снасть зловлена?
http://fishingukraine.blogspot.com Мій блог про відпочинок

Відповісти

Повернутись до “Звіти”