ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

bulchyk
Колючка
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 32 рази

Re: Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення bulchyk » 27 березня 2014 10:34

хижак писав:Глибина 4-5 м, вихід з ями, більшість покльовок під береговою брівкою, на руслі дві покльовки але конкретні. Ловив в районі Боратина, там є багато шикарних місць
Я вчора був в Рованцях,знайшов хороше місце з 3м глибиною біля берега але нічого не зловив. Треба чекати тепла і тоді кормити місце. Раніше рибалив в Підлісках, але з такою ціною на бензин треба шукати місця поближче. Ти там постійно ловиш? Що ловиться літом і на що? В мене основна риба лящ до 2кг. на горох.[/quote]

Ловлю в тих місцях постійно, наживка падінка та росальник, літом ловиться майже вся риба, правда екземпляри 100-150 гр бувають і трофеї мирон вусач(3.5кг), головень(2.6кг) те що я зловив, не попадався тільки жерех, хоча він тамє. Глибини різні від 2 до 6-8 метрів, зараз краще покльовує на глибині, літом - на бистряку 2-3 м Я на горох не ловлю, але років ще років 5 назад знав хорошого рибалку з Боратина який ловив в тих міцях тільки на горох і досить успішно. Особистот бачив не раз у нього сазанів 5-7 кг.
За це повідомлення автора bulchyk подякував:
Deranger (29 березня 2014 10:07)
Рейтинг: 2.7%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

bulchyk
Колючка
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення bulchyk » 31 березня 2014 20:07

В неділю був на Стирю, погода люкс, але почав брати дрібязок. Мав дві нормальні покльовки один обрив одну реалізував - плотвичка заважила рівно 1 кг мій особистий рекорд. Все зловлено на подінку Успіхів на рибалці.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора bulchyk подякували (всього 5):
DRAKULKA (31 березня 2014 21:29) • kayot (31 березня 2014 21:58) • Bichunya (01 квітня 2014 06:31) • Deranger (02 квітня 2014 08:36) • хижак (02 квітня 2014 21:14)
Рейтинг: 13.51%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

хижак
Мальок
Справжнє ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Повідомлення хижак » 02 квітня 2014 21:22

[quote="bulchyk"]В неділю був на Стирю, погода люкс, але почав брати дрібязок.
Це нормальний дріб'язок! Я ніколи небачив такої плотви. А ти прикормлюєш чи ловиш де є місце? Я почну з неділі кормити горохом, кажуть вже почав брати непоганий головень.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій
Дякував (ла): 421 рази
Подякували: 108 рази

Повідомлення Deranger » 22 квітня 2014 09:09

Щось мало хто звітується по фідеру, хоча кількість прихильникив даної снасті зростає. Та і я сам останнім часом не звітувався - дуже мізерні улови виходили, а потім взагалі похолодало. Але кілька фото викладу:
Зображення
Шикарній рачок зловився на мотиля з опаришем в районі з/д мосту біля Рованців. Відро - 5 л.
Зображення
Рибацька хибара на ділянці Рованці - Боратин. Прикольно зроблено! Риба плаває нешугана, нічого не боїться.
Зображення
Шикарні береги нашої головної річки. Класс!!!

П.С. Рекомендую спробувати вечірній кльов на фідер: риба спочатку мовчить, потім починає потроху торкати наживку - чим далі, тим активніше, а перед сутінками взагалі підходять харчуватися достойні екземпляри. Головне - не забутися взяти ліхтар і спрей від комарів.
За це повідомлення автора Deranger подякували (всього 2):
pickup (22 квітня 2014 16:09) • Віталік Яцина (22 квітня 2014 22:31)
Рейтинг: 5.41%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 22 квітня 2014 09:41

Трохи відбило бажання ловити "білу рибу" на річці після спроби поїсти таранки з останніх уловів - вся риба сильно вражена паразитом, ймовірно, постодиплостомозом - чорні "плями" під шкірою і в м'язах. Раніше ніколи в Стиру не зустрічав, напевно, масовому розповсюдженню паразита посприяв довгий період високої води в минулому році. Для людини не є небезпечним, але їсти рибу в чорних плямах якось не приємно. А так хотілось свіжої таранки замість солоних горішків...

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша
Дякував (ла): 886 рази
Подякували: 711 рази

Повідомлення allladinlibra » 22 квітня 2014 11:12

Зображення
Рибацька хибара на ділянці Рованці - Боратин. Прикольно зроблено! Риба плаває нешугана, нічого не боїться.

Не зовсім рибацька... Декілька років тому, коли вперше йшли у похід на Хрінники, ми з товаришем ночували на цьому місці, і так би мовити заклали фундамент цієї хібарки. А вже наступного року там було те, що є зараз. Та біда в тому, що зробив її браконьєр. Я там часто знаходив залишки сеток, а зимою дріт на петлі і капкани. А весь район довкола був заставленний цими самими петлями.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 22 квітня 2014 11:13

[quote="Deranger"
Зображення
[/quote]

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

allladinlibra
Щука

Повідомлення allladinlibra » 22 квітня 2014 11:15

Deranger писав: Зображення
Не зовсім рибацька... Декілька років тому, коли вперше йшли у похід на Хрінники, ми з товаришем ночували на цьому місці, і так би мовити заклали фундамент цієї хібарки. А вже наступного року там було те, що є зараз. Та біда в тому, що зробив її браконьєр. Я там часто знаходив залишки сеток, а зимою дріт на петлі і капкани. А весь район довкола був заставленний цими самими петлями.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

NIKOLAS
Ікринка
Справжнє ім'я: Микола
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення NIKOLAS » 24 квітня 2014 16:29

В неділь виїхав у с Маливо ранок був не втішний, а після обіда пару десятку голавлів вдалося впіймати найбільший десь біля 1кг. остальні по грам 300-400.

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Vikingvarvar
Підуст
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 91 рази
Подякували: 97 рази

Повідомлення Vikingvarvar » 26 квітня 2014 09:33

У четвер посидів з фідером на Стиру в районі Новостава. На гачку був бутерброд із опариша з червоним. Порадувало різнориб`я.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Vikingvarvar подякували (всього 2):
shanik (26 квітня 2014 10:50) • DRAKULKA (26 квітня 2014 15:40)
Рейтинг: 5.41%

Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання