ЗвітиХрінники

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Хрінники

Повідомлення Діма »

В пятницю прийшла думка закрити сезон, хоча фідера вже були законсервовані. Вирішено їду, обзвонив колег Петухова С., Гаврилюка С., вирішили їхати в Хрінники на дамбу. Ми з Pikaso прибули на місце близько 9.00 год, на дамбі було вжее 4 наших спортсмена Петухов С., з друзями які закінчили закорм. Розташовуємося, я обстукую грузом дно, визначаю дальню бровку на відстані десь метрів 35-40. Закормлююсь зимовою Traper, в арсеналі мотиль, опариш. Перший закид і очікування. Пройшло 30 хв. у всіх жодної покльовки. Поскільки ще через годину ситуація не змінилася ми з Pikaso вирішили рвонути на р. Стир в Малево. Рівень води вразив, там де завжди була вода в деяких місцях просвічували лисини островів. Вирішили сісти на повороті на вході в "яму". Закинули і почали облаштовуватись, але перші реалізовані покльовки відтермінували цей процес. Pikaso підсік непогану густеру, яка під перегом зійшла, в мене густерка гр.80. Окрилені успіхом бомбимо кормухами русло, виловлюемо дуже швидко ще по декілька рибок і я спішу по телефону повідомити колег що залишилися у Хріниках про наші успіхи. За 20 хвилин нас уже було шестеро, однак...., ймовірно із-за кількості корму підійшла верховодка і відійшла густера. Отже, якщо риба гарно одразу клює не слід зловживати з кількістю прикормки.
Випили по термосу чаю, трохи померзли, і вцілому задоволені повернулися додому.
Востаннє редагувалось 23 листопада 2011 22:19 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Хрінники

Повідомлення sentkroy »

...рвонути на Ікву в Малево.
там вроді Стир. Звіт бомба, я тоже так хочу.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хрінники

Повідомлення Діма »

sentkroy писав:
...рвонути на Ікву в Малево.
вибачаюсь писав на автоматі
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хрінники

Повідомлення Діма »

sentkroy писав:
... я тоже так хочу.
Запрошуємо в наші ряди. По фідеру людей мало, буде перетягувати з спінінгового напрямку :D
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Хрінники

Повідомлення promouterus »

екстремали, в таку погоду зі спінінгом не хочеться ходити... :D
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

akrus

Re: Хрінники

Повідомлення akrus »

promouterus писав:екстремали, в таку погоду зі спінінгом не хочеться ходити... :D
Чому в деяких країнах та федераціях нашої країни - це називають як - ЗИМОВИЙ ФІДЕР !!!
ФІДЕР круглий рік рулить !!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хрінники

Повідомлення Діма »

akrus писав:
promouterus писав:екстремали, в таку погоду зі спінінгом не хочеться ходити... :D
Чому в деяких країнах та федераціях нашої країни - це називають як - ЗИМОВИЙ ФІДЕР !!!
ФІДЕР круглий рік рулить !!!
akrus бачу тебе таки пре на зимовий фідер. Мав досвід в минулому році все в тому ж с.Малево. Скажу чесно не дуже сподобалося. Кольца обмерзають, шнур дереться, а улови -- одна дві плотви чи густерка. Це не зимовий фідер на Москва річці де клюють лящі. Але як почне й мені руки крутити я обовязков передзвоню, зробимо спільну вилазку на мороз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

akrus

Re: Хрінники

Повідомлення akrus »

Діма писав:
akrus писав:
promouterus писав:екстремали, в таку погоду зі спінінгом не хочеться ходити... :D
Чому в деяких країнах та федераціях нашої країни - це називають як - ЗИМОВИЙ ФІДЕР !!!
ФІДЕР круглий рік рулить !!!
akrus бачу тебе таки пре на зимовий фідер. Мав досвід в минулому році все в тому ж с.Малево. Скажу чесно не дуже сподобалося. Кольца обмерзають, шнур дереться, а улови -- одна дві плотви чи густерка. Це не зимовий фідер на Москва річці де клюють лящі. Але як почне й мені руки крутити я обовязков передзвоню, зробимо спільну вилазку на мороз.
Шановний Пане Дмитро! Зимовий фідер полягає не в тому щоб поїхати пальці обморозити , а в розвитку даної структури. Ясне діло що коли буде -10 -20 то мемає що там робити. Але й для цього система розробила "снасті і амуніції". А буде бажання можна все організувати я тільки ЗА!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хрінники

Повідомлення Діма »

В неділю з Пєтуховим Сергієм вирішили потренуватися на дамбі в Хріниках. Мета: протестувати платформу Флагман, та половити рибу на швидкість.
Ловив фідером Drennan Match Pro SeperFeeder, катушка Shimano Technium 4000 FD, шнур Sunline 0.08 та ліска SHIMANO Technium 0.22, годівнички аналог Browning у вагах 30, 40, 50 гр., повідковий матеріал - ліска Colmic 0.125, гачки KATANA MAVER 0.14, 0.12. Насадки опариш, кукурудза. Прикормка MONDIAL-F, SUPERMIX.
Точку лову визначив на відстані 43 метрів, за руслом. Глибина близько 2.5 метрів. Перших пів години активні чіткі клювання плотви, вдалося навіть зловити одного підлящика (правда він забагрився), другий підлящик дещо менший чітко в рот. Було ще декілька лящових клювань, про що крім того, свідчив слиз на повідку.
Близько восьмої години подув вітерець і на зміну плотві прийшла верховодка, яка при зміні точки лову на русло також справно клювала з глибини 4,5 метра.
Тренувалися до 13.00 год.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”