На приваліСумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Сумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Повідомлення DRAKULKA »

Сьогодні у реанімаційному відділенні Луцької міської клінічної лікарні від пневмонії, яка, ймовірно, була спричинена вірусним захворюванням, помер Василь Миколайович Волянський - власник мережі магазинів “Кльово”.

Василь Миколайович був надзвичайно хорошою людиною, чудовим рибалкою, батьком, чоловіком та товаришем. Його прекрасно знали усі рибалки не тільки Волині, Рівненщини, а й сусідньої республіки Білорусь…

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток спортивної риболовлі Волині був значним. Він вирізнявся щирістю, добротою, людяністю, завжди ішов назустріч, ніколи не стояв осторонь, коли тобі була потрібна допомога і підтримка…

Попрощатися з покійним можна буде сьогодні з 17.00 у храмі Холмського чудотворного образу Богоматері (навпроти луцької гімназії №4).

Похорон відбудеться завтра об 11.00.

Шкода, що тяжка хвороба обірвала життя прекрасної людини. Хай земля йому буде пухом. Усі рибалки Волині висловлюють співчуття родині померлого.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Сумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Повідомлення sentkroy »

Сьогодні ця звістка, чесно кажучи вибила з колії. Знав Василя Миколайовича, часто спілкувався про рибалку про життя. Приємний співрозмовник і хороха людина. Завдяки йому ми вперше у Луцьку побачили новий сучасний риболовний магазин "Кльово". Я думаю і для всіх рибаків це стала фатальна звістка. Дякую йому за вклад у розвиток риболовної індустрії м. Луцька. Хай земля йьому буде пухом, співчуття для рідних.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Сумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy писав:Сьогодні ця звістка, чесно кажучи вибила з колії. Знав Василя Миколайовича, часто спілкувався про рибалку про життя. Приємний співрозмовник і хороха людина. Завдяки йому ми вперше у Луцьку побачили новий сучасний риболовний магазин "Кльово". Я думаю і для всіх рибаків це стала фатальна звістка. Дякую йому за вклад у розвиток риболовної індустрії м. Луцька. Хай земля йьому буде пухом, співчуття для рідних.
Світла пам"ять Васильові
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Сумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Повідомлення promouterus »

Світла пам'ять гарній людині!
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Сумуємо, пам"ятаємо, цінуємо, співчуваємо...

Повідомлення DRAKULKA »

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.
Лише з початку травня цього року на водоймах загинуло 57 осіб, з яких 8 дітей.
Відповісти

Повернутись до “На привалі”