На приваліРыбацкие фото-видео приколы

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення DRAKULKA »


Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення DRAKULKA »

Спиннинг-грабли rzhach:


Аватар користувача

bodya.s
Амур
Повідомлень: 90
З нами з: 10 вересня 2010 21:04
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Ковель

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення bodya.s »

Зображення
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:
Аватар користувача

akrus

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення akrus »

.
Востаннє редагувалось 10 квітня 2013 19:19 користувачем akrus, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення DRAKULKA »

Обережно! Злі БОБРИ!!!

Мешканка села Навіз Рожищенського району Олена Полячук поралася по господарству на власному повір’ї, як неочікувано на жінку скочив бобер. Як тварина опинилася біля сільської оселі – невідомо. Однак Олені Семенівні, каже, довелося пережити не лише справжній шок: у тяжкому стані вона втрапила до лікарні зі рваною раною стегна.

Зауважимо, за кілька хвилин бобер здатен перегризти стовбур дерева, тому укус тварини, кажуть медики, міг бути дуже небезпечним. Зараз жінка перебуває вдома, однак усе ще продовжує лікування. А бобра у момент нападу вдалося вбити. Ветеринари забрали його на експертизу.

Випадок шокував усе село. Подібних історій тут не пам’ятають. Однак те, що бобрів на волинських водоймах розвелося чималенько, – очевидно. До речі, за повідомленнями білоруської газети «Вечерний Брест», нещодавно від укусу бобра помер мешканець Бреста. Так, трагічно закінчилася спроба сфотографуватися з твариною, яку мисливці побачили біля ставка. Довезти до лікарні постраждалого не вдалося. Він помер від великої втрати крові: бобер перекусив білорусу стегно.

http://www.volynnews.com/news/extreme/n ... o_likarni/
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:Обережно! Злі БОБРИ!!!

Мешканка села Навіз Рожищенського району Олена Полячук поралася по господарству на власному повір’ї, як неочікувано на жінку скочив бобер. Як тварина опинилася біля сільської оселі – невідомо. Однак Олені Семенівні, каже, довелося пережити не лише справжній шок: у тяжкому стані вона втрапила до лікарні зі рваною раною стегна.

Зауважимо, за кілька хвилин бобер здатен перегризти стовбур дерева, тому укус тварини, кажуть медики, міг бути дуже небезпечним. Зараз жінка перебуває вдома, однак усе ще продовжує лікування. А бобра у момент нападу вдалося вбити. Ветеринари забрали його на експертизу.

Випадок шокував усе село. Подібних історій тут не пам’ятають. Однак те, що бобрів на волинських водоймах розвелося чималенько, – очевидно. До речі, за повідомленнями білоруської газети «Вечерний Брест», нещодавно від укусу бобра помер мешканець Бреста. Так, трагічно закінчилася спроба сфотографуватися з твариною, яку мисливці побачили біля ставка. Довезти до лікарні постраждалого не вдалося. Він помер від великої втрати крові: бобер перекусив білорусу стегно.

http://www.volynnews.com/news/extreme/n ... o_likarni/
Не знаю як "кусьнути",але на трасі Камінь-Седлище на обочину краще не з"їзджати - бобри поробили підкопи...Не знаю як машини,але люди провалювались в ями прямо біля асфальта ... і по самі нідерланди!!! lol: lol: lol:
Боротьбу з підкопами бачив на днях десь в тій стороні(не пам"ятаю точно де) дерева на обочині були погризені і дорожники колупалися саме не на асфальті, а на обочині...Але тим аби копАтись-"учет не в рублях а в сутках!"
P.S."БІТОНКА" Маневичі-Ковель...
Вибачайте не робив фоток,бо так і не навчився їх тут вставляти... stesnya: stesnya: stesnya:
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення DRAKULKA »

Смотреть на воду можну бесконечно
Аватар користувача

v2s77
Йоржик
Повідомлень: 59
З нами з: 24 березня 2010 09:51
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення v2s77 »

Особенно на качающиеся волны... lol:
ПОГАНИЙ ДЕНЬ НА РИБАЛЦІ КРАЩЕ, НІЖ ХОРОШИЙ ДЕНЬ НА РОБОТІ...
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення Діма »




Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рыбацкие фото-видео приколы

Повідомлення DRAKULKA »

А у тебя такие же красивые фото отчёты с рыбалки?




Зображення
Відповісти

Повернутись до “На привалі”