На приваліДе ми відпочиваємо?

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

STAVR
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 31 травня 2011 12:15

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення STAVR »

fisherman писав:Мені на Світязі не погано.Дружина загаряє а я рибку ловлю!
А я люблю відпочивати на базі "Затишок" що в селі Озеряни Турійський район, база знаходиться в лісі є велике озеро, і рибкі там багато, путівка 185 грн тиждень
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення Діма »

Перш-ніж напишу короткий звіт про Карпати пропоную вірш - дуже вже схоже!

На гірці "чайник" простуватий
Летить, небога, як мопед!
Обняв смереку – і горбатий
Тепер лиш на велосипед.
А профі, профі вишиває
На схилах дуги, ще й які!
І снігом всіх нас обсипає:
Мовляв, учіться, малюки!
А десь в хатинці, біля пічки
Шкарпетки смажаться – горять!
Це хтось розумний в глупу нічку
Поклав їх там, а інші сплять
На ранок – галас у подвір’ї,
Бо рукавичку пес украв!..
Хто співчуває, хто не вірить:
«Ти сам її кудись поклав»
Попадали в цей день добряче
На п’ятих точках – по синцю.
Сьогодні схили геть невдячні,
Тож краще ми з’їмо сальцю.
На базі хтось проспав сніданок –
Прибіг в їдальню без штанів..
Зустрів нас променистий ранок
Яскравим усміхом снігів.
Літали між дерев сьогодні!
Оце так круто! Як орли!
Ми гори підкорили – модні,
Ми майже профі вже були!..
Під вечір ледь повзли додому…
З грибами супчик – смакота!
На небі тихому, нічному
Блиск зір – романтика ще та!
Збирались швидко, бо проспали:
«Де мій футляр? Футболка де?»
Квитки, автобус, шум, вокзали,
Рюкзак, взуття зручне, просте.
І сум в душі. І вражень повінь
І плани вже на той сезон.
Одне скажу: як серце повне –
Немає в світі перепон!

В пятницю ввечері, я, дружина, діти і четверо наших друзів похапавши заздалегідь приготовані речі виїхали в напрямку Карпат. Було весело, всі балагурили, сміялися, і я з ними до того часу, як перший сніг не почав вносити свої корективи в дорожню обстановку. Дивлячись у лобове скло діти в один голос сказали: "як в 5D". За Львовом дорога була просто жахлива - дзеркало, їхати можна було не більше 40-50 км/год. За Івано-Франківськом стало трохи краще. Через 6 годин ми в Ворохті – нашому місці дислокації. Проста сільська хата в горах, снігу по коліна, вишити подушки, рушники, ікони в кожній кімнаті, домоткані рядна, коври із зображеннями оленів, фарфор рибки,запах дров, рипіння дверей – все це заспокоювало, й втішало. Будучи змученими повкладалися спати домовившись о 7.00 виїхати в Буковель.
На лижах вдруге в житті, причому перший раз просто на них постояв, попередньо декілька разів впавши, тому цього разу в планах було стати на лижи мені, дружині й дітям. прокинувшись затемна, приготували легкий сніданок, наповнили термоси чаєм і глінтвейном, наробили бутербродів і поїхали в прокат за спорядженням. В Татарові екіпірувалися по повній. Набір лижі, палки, боти, шлем – 60 гривень+15 гривень маска.
Поскільки друзі катаються класно вирішили організуватися наступним чином. Дружина з ними буде вчитися, а я займаюся дітьми, мається на увазі замовляю їм інструктора для індивідуального заняття, а завтра підключаюся я і ми катаємось. Все так і сталося, крім одного, інструктор для двох малих за год., чуть більше 1000 грн. Не хотілося псувати настрій собі й дітям, але така ціна це шок, розраховував максимум на 600 грн. Взагалі про ціни в Буковелі слід сказати окремо, для прикладу, водичка моршинська не газована 0,33 – 20 грн., покататися на собачих упряжках 15 хв. 600 грн., прозорий чебурек розміром з долоню 15 грн., чай 7 грн.....
Для прикладу порахуємо у скільки вам обійдеться Вікенд для сімї, і так:
- заправка на 900 км. – 800 грн.
- проживання – ми платили 50 грн. з дорослого (шара) 200 грн.
- продукти на два дні (як же без вина, шашликів...) 500 грн. Харчуватися дешевше самостійно, й краще, оскільки їжа в кафешках Буковеля в основному фаст-фудного типу за ресторанними цінами.
- абонемент, підйомники на 1 день – 270 грн.,
- спорядження 60-80 грн., на одного/день і того 560-640 грн.
- сувеніри, банош, куліш, чай – як апетит- 300 грн.
Порахували? Розказую далі.
Усвідомивши, що інструктора я не потяну, а малі вже взуті в лижах, приймаю рішення стати інструктором самостійно. Маючи багаж теорії про катання „плужком”, застосуваши весь артистизм й педагогіку веду дітей на гірку №7 для чайників, і з краєчку починаю навчання, суть якого зводилася до наступного. Піднімаємося метрів на 30, (я без лиж) і перед чи з боку від дітей супроводжую по черзі їх до низу з коментарями по типу як правильно... Кожен раз ми піднімалися все вище, і десь через 2 години, на диво, діти з азартом долали метрів 200 спуску без падінь, самостійно гальмуючи і пробуючи навіть маневрувати. Основа є! З мене йде пара! Вирішуємо перепочити, йдемо до буса, перевзуваємося, п’ємо чай, їмо бутерброди і вирушаємо в центр на звук запальних коломийок. Діти набачили сноутюбінг, це такий надувний круг, сідаючи на який можна зїхати з гірки, і вирушили туди. Година коштує 125 грн., можна брати один на двох, вийшло по 8 спусків на кожну, терпимо, й вигідніше ніж брати 1 спуск за 20 грн. Наковзавшись йдемо слухати щедрівки, пісні, навіть я вирішив поскакати в танці з дівчатами з ансамблю народної пісні „Карпати”. Взагалі атмосфера мега позитивна, всі щасливі, усміхнені, телефон якщо й дзвонить його не чути, сонце, гори, сніг... так і день пройшов. Дружина з друзями повернулася в піднесеному настрої, друзі таки навчили її трохи кататися.
Вдома нас чекав домашній борщ з квасолею й сушеними грибами, деруни з сметаною по 7 шт., на кожного, налисники із сиром по 2 шт., на кожного, узвар. За всю таку вечерю на 8 чоловік ми заплатили 240 грн. Як годиться пригубили по пару грам, і спати. Дивно було засинати в ідеальній тиші й без телевізора.
День другий. Вирішую брати два абонементи на себе й дружину, діти на ті ж абонементи. Йдемо підкоряти гірку №7. Прошу друзів присвятити нам 2 спуски в супроводі. Турнікет, і ми на підйомнику. Краса! Падає лапатий сніг, вітру не має, краєвиди суперові.
Я на гірці зі старту падаю раз і другий, діти регочуть – вчителька впала. Приводжу ноги, й положення тіла у норму, плужком, плужком і я їду, ми їдемо. Кожен наступний спуск йде в прогрес, вже дозволяємо собі перегони, й крутити головою, на 8 раз звучить пропозиція йти на інші гірки, але я присікаю ці наміри й ставлю задачу закріпити успіх. Впираємося і до обіду ми повноправні лижники, які не падають, вміють розвертатися, зупинятися з розвороту, гальмувати, й маневрувати. Всі щасливі. Збір біля машини, емоції переповнюють, В Яремче, на дорожку замовляємо банош, хто з бринзою, хто з шкварками, хто з білими грибами, запиваємо це все чаєм з трав і вирушаємо додому. По дорозі ловлю радіо Галичина, і до самого Львова хором – Гуцулка Ксеня, Ніч яка місячна, Два кольори і т.д.
Скажу чесно, після рибалки це мега здоровий відпочинок!
Востаннє редагувалось 18 січня 2012 11:06 користувачем Діма, всього редагувалось 1 раз.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення DRAKULKA »

Фотка с лайками - бомба!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення President »

DRAKULKA писав:Фотка с лайками - бомба!
100%

Вообще классные фотки и отчёт.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення promouterus »

звіт чудовий

але як завжди, за гарний відпочинок потрібно гарно заплатити :lol:
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення BOBR »

А я ехать хотел, почитал и как сам побывал. Дима спс за отчёт
Аватар користувача

slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення slava_apelsin »

DRAKULKA писав:Фотка с лайками - бомба!
Уточняю, это сибирский хаски (англ. Siberian Husky) — порода собак, выведенная как ездовая собака, одна из древнейших пород собак. В настоящее время также используется как собака-компаньон и шоу-выставочная собака.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення shanik »

На вихідних трьома сім'ями (Ми, Liver'и і pickup'и) виїхали на відпочинок на озеро поблизу села Уховецьк Ковельського р-ну. За різними джерелами озеро називається Ухо, Ухове, Уховецьке. Хотілось поїхати недалеко (до 100 км), не туди де всі, де не багато людей. З першими двома пунктами все гут, а з третім не зовсім. Якщо в суботу зранку ми були третіми на березі, то після обіду народу просто уйма (Ковель поруч), в неділю історія повторилась. Жара. Всі їдуть до води. Озеро невелике, прикольне (в формі вуха), пляж мілкий і піщаний, глибини до 5.5 метрів (ми більшої не знайшли). Вода просто непристойно тепла +29. Зранку прозора, а під вечір ... На риболовлю сильно не налягали - "на уху" . В перший день ловили на спінінг окуня і краснопірку (50\50), звечора закормили перепад 2,6 -4,4 метри, але на ранок підійшла тілки краснопірка і густірка. Крім нас було ще 3-4 човни, вони тримались на зарослих міляках під очеретом - теоретично, ловили карася. Один чоловік розказав, що ще недавно було вдосталь ляща, але його сильно вибили на нересті. Сіток в траві багато.
На березі водойми є дитячий табір відпочинку. Навпроти нього найкраще місце, щоб купатись. Весь берег перекритий для в'їзду автомобілем. Місце зручної парковки близько (в зоні видимості). Але те що біля води нема машин- плюс. В магазин їхати не далеко. Поїхав би на це озеро ще, але в будні дні.

Перед поверненням до дому заїхав на оз. Кричевецьке, не сподобалось.

Недалеко,в лісі, є озеро Сомине (Сомин) , з чистою водою, описане в «Лісовій пісні» Лесі Українки. Попетляв полями і лісами і не знайшов (нема GPSа, а підказки місцевих, як завжди, рясніли суперечливою інформацією). Вдома глянув По ГУГЛу - два рази був поруч.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення shanik »

Продовжили знайомство з Волинськими озерами. На цей раз пункт призначення - оз. Лука, що біля с. Лютка Старовижівського району. Навчені минулим виїздом, вирішили їхати в будні. Невелика к-сть відпочиваючих і велика к-сь підходів дозволили розташуватись з комфортом - "свій" пляжик, попереду - озеро, позаду -соснячок. Озеро бомбезне - піщані пляжі, лісочок. Погода супер - несильний вітер і сонце. Невеликий дощик на другий день настрою зовсім не зіпсував. Замість 3-х днів пробули чотири, і можна було б ще лишатись, але скінчились продукти і почався суботній "заїзд". Мухи і комарі - в "нормі", але ... ОСИ. Дуже багато. З ранку до сутінок вони люто охороняли наші продукти від нас. На жаль, не обійшлось без укусів. Вночі замість ос в табір приходили ЇЖАКИ. Багато. Вели себе скромно. Але Бєлий, під час "нічного чергування" біля фідера, декілька разів ледь не вступив в їжака босою ногою. Що до риби - плітка, краснопірка, сомики, підлящики, окунь. Некрупні. Серйозно в риболовлю не "втикали" - розслаблялись. Ловили біля табору - пісочок, бровка метрів за 40 (4,5м.). Зі слів місцевих, біля протилежного берега глибше. Є значний сектор водойми з комишом, мулом і теж непоганими перепадами глибин. Якби без сімей, може можна було б по рибі щось "нарити".
Хоча і далі ніж Ухове (125 км), але набагато цікавіше, особливо для тривалого перебування.
ЗИ, На жаль, фотографування фотиком з розбитим дисплеєм, "всліпу", призводить до великої к-сті браку, тому фотозвіт неповний.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Де ми відпочиваємо?

Повідомлення Діма »

І ми на ці вихідні вирішили втекти від спеки на озеро. На Світязі, Пісочному усі відомі мені місця дислокації були заброньовані. Вирішуємо брати палатку, інвентар і їхати на обум. Потрапляємо на озеро Мале Згоранське.
Був там вперше, і воно ідеально підходить для сімейного відпочинку з палаткою. Сосновий ліс до самої води, а отже тінь, колодязь з питною водою на відстані 100 метрів. За 1.5 км., продуктовий магазин. Я не думав, що кемпінговий відпочинок є доволі розвинутим, оскільки бажаючих відпочити по дикому було не мало, доказом того й попередній пост.
Швагро з сімєю розмістився в будиночку на 4 ліжка, ну а ми розтавили палатку на території.
Вперше випробував палатку, і залишився нею задоволений. Поліестер дихаючий, місця вагон, протимоскітні сітки повсюду. Племінник за якого усі дуже переживали, бо це його перший виїзд, обжив палатку першим.
Відпочивати у такий спосіб мені сподобалося, досить активно, не марудно, усім є чим зайнятися: збір дров, приготування їжі на багатті, купання, рибалка, гриби, ягоди... А попереду ніч, спальник, тиша, нірвана... palatka: Порадувала звістка про приїзд в Згорани агітаційного, живого концерту від партії "Свобода".
На нашу радість вечір був надзвичайно теплим і жодного комара. Діти змучені безперервним купанням близько 23.00 уже сопіли в спальниках. Дорослі палили багаття, пили чай, й слухали відгомін концерту. До рибалки я особливо не готувався. Взяв із собою лише 2 махалки, й рюкзак з снастями. Розвідавши обстановку вирішую зранку вийти на "вікна". З берега ніхто не ловив в основному усі з лодок. Нічне купання і я вкладаюся спати. Ну думаю, зараз як засну не почую й будильника, однак... . Партію "Свобода" в ту ніч зненавиділи усі поселенці озера, й жителі місцевих сіл. Після агітаційного концерту який закінчився салютом 0 23.30, розпочалася дискотека. nebrit:, яка тривала до 4.00 ранку. Усі відпочивальники мали можливість вдесяте на біс прослухати Дзідзьо "Кадилак", ТІК "Білі троянди".... Одна з моїх мрій - спати в лісі, у тиші не здійснилася. Одне радує, діти спали так міцьно, що нічого не чули.
О 5.00 з легким головним болем я заставляю себе вилізти з палатки, йти ловити рибу. Звечора приготував рогачики для підставки, оскільки мої були закороткі, тісто жовтого кольору з атрактантом ваніль, підвязую садок й виходжу на місце. Спогади шумної ночі відходять на другий план, сонце встає, пара лебедів з 5-ма лебедятами запаркувалися на відстані 10 метрів і з цікавістю розглядали що я роблю. Жменя гранульованого комбікорму у "вікно", глибина у місці лову 1.5 метра, тісто на гачку sip-sip: і перша краснопірка.
Зі слів рибаків в озері дуже багато сомика, є лящ. Я бачив окунців.
День пройшов так само активно.
БІлі троянди наспівую до цього часу... lol:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “На привалі”