На приваліГПС навігатор на андроід

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ГПС навігатор на андроід

Повідомлення vadik2121 »

Супер!
Дякую за ідею та пораду з прогою,обов"язково подивлюсь і поставлю,якщо влаштує.
Щось таке і хотів побачити на даній гілці.
Про 3G...чому Ви думаэте,що швидкість нету впливає на точність визначення положення по супутникам?
Коли GPS стартує з невідомої точки тут ще є варіанти...,але через деякий час все зрівнюється і працює незалежно від нету,бо основне тут сигнал супутників.
Да і нема 3G за містом...швидкість необхідна для швидкої настройки та установки програм,а в нашому випадку увімкнув гаджет за 20 хвилин і на воду виходиш повністю готовий,-навігація працює,навіть без мережі ст.зв"язку.
Про A-GPS. По тайм едвансу,в межах майже прямої видимості, можна досить непогано визначати відстань до базової станції,але з чого Ви взяли,що мобільний оператор дозволить безкоштовно користуватись внутрішньою інфою?Да і точки прописані в документації,координатам станцій не завжди відповідають...І ще багато але...
Тому виходимо з програм,що не потребують для роботи нічого крім супутників.
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ГПС навігатор на андроід

Повідомлення DRAKULKA »

А щодо швидкостi iнтернету я нiчого i не говорив, лише про його наявнiсть. I так, усi канали звязку окрiм голосових безкоштовнi. Для прикладу - функцiя синхронiзацii з еталонними серверами точного часу.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ГПС навігатор на андроід

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:... I так, усi канали звязку окрiм голосових безкоштовнi. Для прикладу - функцiя синхронiзацii з еталонними серверами точного часу.
Передача інформації платна...Ну, за систему GPS не говоримо,вона одностороння.
А прога Ваша щось не сильно...поставив,але сильно "замудрьона",тра попробувати тролінговий шлях писнути,може і нічого...
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ГПС навігатор на андроід

Повідомлення DRAKULKA »

Замудрьона? lol: Звичайна лінія на воді з початком та кінцем.

Спробуйте промалювати тролінг на HD-картах Навіонікса з врахуванням швидкості руху, пересіченнями маршруту з поверненнями до перспективних точок та рельєфом глибин.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ГПС навігатор на андроід

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:Замудрьона? lol:
Маю на увазі,що з ходу не получилось вкурити...Треба трохи часу на розібратись,а на рибалці не можу його викроїти, може коли почну тролити розберусь.
Да і в гуглмаркеті вона тільки інгліш,-незвично трохи.
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “На привалі”