На приваліРибальська етика та порядність

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Відповісти

Автор цієї теми
Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Рибальська етика та порядність

Повідомлення Вітус » 10 жовтня 2015 21:59

До написання цього посту мене спонукала надзвичайна (я так вважаю) ситуація, що сталась зі мною...Питання стосується елементарної людської порядності, а точніше її відсутності...і що саме прикре - в рибальському середовищі, адже завжди вважалось, що чесність, порядність, взаємодопомога серед рибаків стоїть на ступінь вище загальноприйнятих людських стосунків.
Так от, приблизно місяць назад я погодився на пропозицію багатьом відомого серед рибаків Максима Б. допомогти провести техобслуговування катушки і віддав її йому особисто в руки при свідках. Максим Б. пообіцяв все зробити в найкращому вигляді. Через кілька тижнів цей хлопець перестав виходити на будь-який контакт, а дзвінки з мого телефона були налаштовані ним на автовідбій...На мій звінок з іншого телефону він відповів і пообіцяв повернути катушку протягом кількох днів, що звичайно, не відбулось. Пошуки шляхом набору його номера з інших телефонів не дали результату- Бойчук став переховуватись з невідомих мені причин...У спілкуванні з іншими колегами з'ясувались інші неблагоприємні і вкрай непорядні вчинки цього горе-рибачка, з якими вже стикались наші колеги з Федерації, а саме: Бойчук, будучи без грошей узяв на довіру товар в одному з відомих рибальських магазинів з умовою заплатити пізніше...та НЕ РОЗРАХУВАВСЯ досі, не пояснив свого вчинку і не вибачився... проявивши небачену непорядність...Гадаю, що це вже система...це - стиль і лінія поведінки вкрай непорядної і безвідповідальної людини. Можливо, є в цій ситуації єдиний, але великий позитив - оскільки людина неодноразово проявила моральну нечистоплотність, то тепер можна заздалегідь передбачати, що очікувати від будь-яких стосунків і домовленостей з Б. для будь-кого.
Шкода єдиного - що це дуже молода, досить людина і таке...Шановні форумчани, застерігаю всіх - будьте обачливі, і віддавайте свої снасті в руки перевірених людей! Всім бажаю добра і не влітати в подібні халепи!
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2015 23:36 користувачем Вітус, всього редагувалось 2 разів.
За це повідомлення автора Вітус подякував:
perespa (11 жовтня 2015 16:57)
Рейтинг: 2.7%

perespa
В`юн
Справжнє ім'я: Микола
Дякував (ла): 109 рази
Подякували: 40 рази

Re: Рибальська етика та порядність

Повідомлення perespa » 11 жовтня 2015 17:02

Ганьба таким "рибакам",пропоную розмістити його фото у кожному риболовному магазині міста з підписом шахрай,таких "героїв" люди повинні знати в обличчя. rozgi:
Зображення

Автор цієї теми
Вітус
Вугор
Дякував (ла): 490 рази
Подякували: 392 рази

Повідомлення Вітус » 11 жовтня 2015 21:40

Катушку повернуто. Гадаю кожен з учасників конфлікту зробить свої висновки...Задля припинення будь-яких негативних наслідків прохання до модератора: видалити тему разом з постами.

myname
Лящ
Справжнє ім'я: Вовка
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Повідомлення myname » 11 жовтня 2015 21:49

Навіщо видаляти цю тему? Хай країна знає своїх героїв.
За це повідомлення автора myname подякував:
perespa (11 жовтня 2015 21:57)
Рейтинг: 2.7%
http://fishingukraine.blogspot.com Мій блог про відпочинок

DRAKULKA
Адміністратор
Дякував (ла): 1033 рази
Подякували: 1942 рази
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA » 11 жовтня 2015 22:18

Тема нехай залишається. Нажаль такі випадки час від часу трапляються.

Автор, якщо бажає, може затерти прізвище в своєму першому повідомленні.

We$t
Супермодератор
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 11 жовтня 2015 22:20

Чекаємо на відповідь майстра з ремонту катух, товариша Бойчука
Зображення
Зображення

Відповісти